Prvi indoor [Pc Grow box]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Gedza i skank je hibrid, i "obična vutra" kako kažeš može biti hibrid
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
PowerSeed je napisao(la):
ne, svaki pravi proizvodjac skunka pise na svojoj deklaraciji sta je u pitanju, varijeteta ima dosta... ali je problem na ulici, jer ulicni dileri u poslednje vreme koriste taj izraz za svaku jacu travu, a to je na zalost verovatno zato sto sami korisnici unose zabunu jer isto tako tretiraju skank travom "koja radi" a ostalo su valjda domacice il sta ja znam, znam samo da definitivno postoji zabuna oko toga i da je skunk postao,prakticno sinonim za "dobra vutra" naspram lose... to htedoh reci... malo ko od "obicnih" korisnika koji se snabdevaju na ulici ulazi uopste u pricu o vrstama, genetici... ma gomila njih ne zna ni koji se deo biljke pusi niti da postoje muska i zenska biljka, tako da...

power jasno je meni to,mene zanima može li netko nazvati skunkom omjer 60/40,40/60,30/70..... oprosti ako ispadam glup samo mi sad ne sjeda pojam skunka
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
posto to licno ne mogu, zamolio bih nekog moderatora da ove postove prebaci u neku adekvatniju temu... vrste ili sl. tema je ok za diskusiju i da se stvari razjasne, ali nije joj mesto u ovoj temi, tj. dnevniku... pa ako je moguce, move

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

makisplit je napisao(la):
power jasno je meni to,mene zanima može li netko nazvati skunkom omjer 60/40,40/60,30/70..... oprosti ako ispadam glup samo mi sad ne sjeda pojam skunka

@makisplit
vreme je pokazalo da moze ako "na svoj nacin" i dalje ukrsta originalnu genetiku, znaci meksicka i kolumbijskja sativa i afganistan indica, ako ikada stignem otvoricu blog o razvoju skunka hronoloski
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Po čemu su ti listovi bili nepotrebni? Ako ti je važno da je ženka nebi joj trebao stres stvarati, bolje skloni "nepotrebne listove" u stranu.
Inače fino izgleda :)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
pa onda možeš odmah sve bacit...inače listovi se ne režu a i već ko ih želi rezati reže se dva po dva u razmacima od tjedan deset dana jer joj priređuješ stres....i sad ćeš ju još prebacit na 12/12 za dva dana i priuštit joj još jedan stres jer svaka biljke doživi stres pri pribacivanju zato i počme cvijetat...i kaj očekuješ da ćeš dobit......da si pročito uzgajanje od a do ž kaj ima par stranica znao bi da se tako ne radi....a do sad ti je odlična bila......perfektna....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
zašto, ali zašto.?????????????
nemojte rezati listove u 25. danu vegetacije... zašto uopće trgati listove u vegetaciji???
ajoooj,, .... :eek:hno:

[url]https://forums.vutra.org/obrazovanje/9262-list-[uloga-svrha].html[/URL]

inače svi mi gledamo da imamo što više listne mase, i da nam se biljke što više udebljaju/uprase...
 
06.10.2010
29
2
1
35
Ja mislim da malo pretjurejete, al vidjet cemo na kraju sve..

Lisce sam odrezao da napravim malo vise mjesta i da dolazi vise svijetla do nizih dijelova stabljike..
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
\Ja sam na svojoj biljci odrezao sve listove osim onih koje nisu bile na grani i trebalojoj je oko 5 dana da se oporavi..Ali ti je jednostavno previse stresa.
 
06.10.2010
29
2
1
35
Zadnji dan vegetacije
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Pocetak cvijetanja
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

4. dan cvijetanja
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting


Jedna je zenka ima vec malih naznaka, ali ih ne mogu ufatiti sa kamerom.. Nadam se da ce i druga sutra pokazati spol :D

Nisam jos nikako gnojio, od sutra pocinjem sa cvetom crvenim..
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Bravo bravo samo naprijed.

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

Kreni sa pola doze jer još ne znaš kak će biljka reagirat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.