Prvi out, seeds from ketpa :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.03.2015
9
37
13
Eto i ja se odlucio postavit temu , ovo mi je prvi grow stim da mi je prosle godine zeko sve popapao , sjeme sam uzeo osd dvije vrste boljih dimova vidi se razlika u boji , odradio prva 2 tjedana i stavio na sajt , na sajtu su tjedan dana a stare su svega 3-4 tjedna a za 3-4 po mom misljenju su trebale biti vece ali opusteno , imaju sunca do 17 sati i nije mi daleko od kuce , valjda ce sve biti kako treba i hvala vam unaprijed na savjetima ako budu trebali , ps. zemlju nisam do kraja kalica napunio jer cu punit kako rastu da nedodiruje listove zemlja . eto toliko od mene za sada :D i za sada su samo dvije bilje , evo par slikica :p DSC00255.jpg DSC00256.jpg DSC00257.jpg DSC00258.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni and CilI

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.430
30.056
2.718
twitch.tv
Pozdrav. Odnio si ih tako na sajt? Planiras drzati na sajtu i tim teglama ili pikas u zemlju?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domaga
23.03.2015
9
37
13
bizzo konto sam u jupolke stavit samo da prerastu kalic za jedno tj dana i dok si kupim gnojivo i neku bolju zemlju , a sta ti mislis dali bi bilo bolje u zemlju ? cill hvala nisam znao jbg morat cu je onda za koji dan presaditi vjbg prv mi je grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.430
30.056
2.718
twitch.tv
Možeš ih komotno presaditi odmah. Korjen je krenio dole u krug vec sigurno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domaga
23.03.2015
9
37
13
sutra cu onda jer sam taman dosao sa sajta ,pa cu sutra navecer da me nevidi nitko jer bi se trebao zadrzat tamo i nositi pribor , sta mislite u jupol kantu il u zemlju jer nije mi bitna kolicina samo da bude za par pljugica
 
23.03.2015
9
37
13
nisam bas upucen jel ima neki podforum za pravit domace gnojivo nacuo sam da se moze sa koprivama , a i imam nesto jako malo dubriva pa da pomjesam kupovnu to gnojivo sto napravim i dubre , a nisam bas pri lovi da kupujem gnojiva , imam ciku neko za ruze gnojivo to nevjerujem da moze i gnojivo za balkonsko cvijece al i to nevjerujem da moze
 
23.03.2015
9
37
13
uspjesno presadeno u 12l posudu , korijen je poceo kruziti na dnu kao sto ste rekli , za 1-2 tjedna idu u rupu , i da vas pitam jel bi mogl o ovo gnojivo il da napravim od koprive , npk od ovog gnojiva je 4-4, 5-6 DSC00259.jpg DSC00261.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vu fila
23.03.2015
9
37
13
Evo mali update. :) Bio sam na sajtu i primjetio sam da su samo na vrhu onako malo zuckasti listovi i to na oba dvije.uUskoro cim nabavim zemlju ce ici u rupe.Evo vi procjenite kakve su i svaki savjet je dobro dosao. :D DSC00267.jpg DSC00268.jpg ps biljcice su stare 4, 4,5 tjedan.E da umalo da i zaboravim hahah. :D Jucer su proklijale dvije domaje,a jedna stavljena na klicu :gled: .
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: LeteciBurek

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
tik-tak tik-tak tik-tak...što više čekaš,to će biti gore :) nikako im ne paše zemlja,a još je k tome imaju i premalo.

S obzirom na sve,dobro se jos i drže:vozdra:

Sretno & kreni u akciju:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and domaga
23.03.2015
9
37
13
mali update , sutra il preksutra cu slike postavit , kad sam prekjucer dosao na sajt imao sam sta i vidit jedna bijela biljka druga zuta skroz svi listovi osim gornjih , pokido sam sve zute listice i odradio topping i dodem danas mislio sve sam sjebo nakraju sve dobro ispalo bilja ziva i zdrava fura topping novi , a ova druga bilja sto je bila bijela ostavio sam ju da vidim sta ce bit jer je bila presusena zemlja i zalio ju gnojivom i danas bolje stanje samo malo se bijeloga vidi i sutra , preksutra kad ju budem presadio sto prije to bolje ide slike da vidite . ima nade jos bar za jednu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.