prvi ''ozbiljniji'' grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
thx ice, i ja se nadam
domaja, bacit cu oko na gnojivo, mozda vec danas.
power, ta plantela je gnojivo za pelargonije. imam doma neko plantellino s vise P, pogledat cu u garaza
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ne znam da li si pogresno napisao ili si me pogresno shvatio, treba ti sa vecim odnosom P a manjim N, K je ok i njega prakticno uvek ima najvise, proveri koliko je staro, obicno je rok 5 god.
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......to je ona plava plantela kakvu je Kali koristio neko vrijeme......
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
da, ta za pelargonije je plava. skuzio sam kaj kazes power samo sam zamjenio P i K (mislio da je K za cvatnju). to lanjsko je kalcijevo gnojivo, meni ostalo u sjecanju kao kalijevo. N 10%, K 5%, a P nula bodova. nis od toga :) mislim da je to za ljepse plodove ili nesto tako
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ako jos nista nisi kupio, uzmi Composana gnojivo za cvatuce biljke... Imam neki filing da je puno bolje od planteline kemije. Neznam ako su ostali primjetili, ali kad u cepu ostane malo plantele i ona se osusi, nastane kora -> cista kemija. Kod Composane se to ne desava, a razlika u cijeni je skoro nezamjetna. Sorry na offtopicu...
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
nema frke kali, po meni nemora znacit da zato nevalja, moguce da se makro/mikro elementi kristaliziraju. ima i za kupit raznih gnojiva u obliku kristalića. meni su se plantelini proizvodi pokazali dosta dobri (ne vezano za ovaj hobi :))

kupio prije pred kraj vege substralovo gnojivo 6-7-7 ili 6-8-8 ne sjecam se a nije mi pri ruci, pa cu s njim i izgurat do kraja
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
ako imas malo viska para moj savet ti je da kupis Hessi Bloom complex i na kraju dodas Hessi phosphor plus(sve zajedno ok 30e,svaki po 15e)od pocetka do kraja cvetanja se koristi bloom a pri kraju cvetanja se koristi phosphor plus za oblikovanje hedova i jos neke stvari,ovi proizvodi menjaju ph vode na optimalno tako da ti je to jedna briga manje a ostace ti za naredna 2grow-a,mislim da su Flase od 1l...provereno su dobri:rasta1: ali to je samo moje misljenje,srecno u svakom slucaju
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
howhighserbia je napisao(la):
ako imas malo viska para moj savet ti je da kupis Hessi Bloom complex i na kraju dodas Hessi phosphor plus(sve zajedno ok 30e,svaki po 15e)od pocetka do kraja cvetanja se koristi bloom a pri kraju cvetanja se koristi phosphor plus za oblikovanje hedova i jos neke stvari,ovi proizvodi menjaju ph vode na optimalno tako da ti je to jedna briga manje a ostace ti za naredna 2grow-a,mislim da su Flase od 1l...provereno su dobri:rasta1: ali to je samo moje misljenje,srecno u svakom slucaju


I Abramović ce ti reci kako ne misli da ima viška para!

Bitno je samo što želiš i koliko to želiš....na ljestvici želje meni tuce u crveno što se tice ovog hobija a kupio sam plantela list i cvet za niti 10e sve skupa iz razloga što se još ucim kako s vodom i svjetlom....polako druže,moj ti je savjet da pocmeš sa dobrim i relativno jeftinim...ima sjemenja i u Boga dana.....smotaj jednu i gnjoji polako....citaj....uci....guštaj:read::prof10::cool44:
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
sve je to lepo ali hessi proizvodi su napravljeni bas za ovu nasu biljku a ne za neke kajsije ili jabuke za to mi se svidjaju...i pobedjivali su na amsterdamskim kupovima meni je to dovoljna preporuka...koliko para toliko muzike:b_bow:poz ekipa
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
100% tacna,sa hessijem ne mozes pogresiti,samo prati koja je doza na proizvodu i stavi malo manje od toga sto pise,u kvalitet ne treba da sumnjas,made in Holand valjda oni znaju sta rade

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----
 

miricil-palmitat

Aktivan Član
26.01.2012
122
5
0
37
ma slazem se al ovo je prvi grow pa za pocetak nisam pretjerivo s ulaganjem. thx na savjetima :)

foto apdejt:



i jedan crop di se sve lijepo vidi :)

img0350crop.jpg


uskoro je mjesec dana cvjetanja ak se ne varam, pocelo se ljepit malo pod prstima :)
neki savjet kolko jos drzat?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
tu prema meni ima još 2 mjeseca cvjetanja...

vidi listove, izgledaju kao da je neka čista sativa u pitanju, a ona ispod 90-100 dana ne cvjeta sigurno. (jedva čekam smoke report, sigurno je nešto posebno u pitanju)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Dosta rijetko izgleda. Skidao si listove? Inace lijepo cvijeta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.