Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

aquariusb4

Banned
Banovan
01.01.2013
2
0
0
30
Pozzdrav svima.. Novi sam ovdje... Pa da se predstavim zovem se B**** iz BiH sam...

Ovako imam par pitanja vezanih za nekoga tko nikad nije konzumirao ovako nesto.. Sinoc na doceku nove godine bio sam s rajom i sve je proteklo super. Međutim njih 3 su uzeli 2 komada jointa i ispušili jedan... Mene su isto pitali hocu li i ja, al' ja sam se nekako dvoumio, k'o i volio bih probat' al' me i strah nekako. Oni su prije probali vise puta, tako da njima nije bilo ništa specijalno.
Pa da vas ovdje pitam, šta je najgore što mi se može desiti??? Koliko bi najduze moglo trajati "taj ucinak" trave ? Znaci ispusim joint recimo u 8 i dokle ce me drzati? Da napomenem jos za 2 mjeseca cu imati 18..
I jos nesto, da li je bolje mješati s duhanom ili pusiti cistu travu? Cuo sam da kad se pusi cista puno jace djeluje i puno se lakse naduvati.. Pa je li to istina?

Eto, nadam se da ce te mi moci pomoci... Pozzz :) :)
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Ako ti je prvi put verovatno neces osetiti nista.
Najduze po nekom mom iskustvu traje oko 3 sata.
A naravno da je bolje i zdravije da pusis cistu travu,u duvanu ima mnogo vise stetnih sastojaka nego u travi.
 

aquariusb4

Banned
Banovan
01.01.2013
2
0
0
30
A je li istina i da cista trava "obori" puno jace nego kad je pomjesana s duvanom?? I jos nesto da napomenem, cigarete nisam nikad zapalio u zivotu... I mogu reci da se time ponosim :) Ali trava me nekako privlaci...
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Na svakoga razlicito deluje.
Ne mozes da znas dok ne probas :)
Logicno da je cista trava jaca nego mesana sa duvanom...jos ako je pusis na bong... :sick::RastaBong:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
aquariusb4 je napisao(la):
Pa da vas ovdje pitam, šta je najgore što mi se može desiti???
Koliko bi najduze moglo trajati "taj ucinak" trave ?
Znaci ispusim joint recimo u 8 i dokle ce me drzati?
I jos nesto, da li je bolje mješati s duhanom ili pusiti cistu travu?
Cuo sam da kad se pusi cista puno jace djeluje i puno se lakse naduvati..
Pa je li to istina?

Eto, nadam se da ce te mi moci pomoci... Pozzz :) :)
Najgore što ti se može desiti je da usljed prepušavanja dođe do laganog pada šećera u krvi i zatim pada ili skoka krvnog tlaka.
Što bi za rezultat imalo u većoj ili manjoj mjeri ubrzan rad srca, osjećaj nelagode, blage anksioznosti ili panike usred "ne znam šta se dešava" momenta. =)))
Ili u iznimno rijetkim slučajevima velikog pada krvnog tlaka može doći i do pada u nesvjest.

Tu su još i standardni efekti kao prebrz tok misli, blagi osjećaj izgubljenosti, lagane paranoje ovisno o stanju svijesti u tom trenutku, itd.
Iako ništa od gore navedenog ne mora da se dogodi, i završiš samo s konstantnim smajlom na licu i smijanjem na svaku glupost koju netko izjavi. :p
Čisti joint je efektivno "jači" s tim što sadrži duplo više kanabisa od onog u koji ide 50% duhana.

Imaš tu skoro identičnu temu i jedan moj malo opširniji post, pa baci oko - https://forums.vutra.org/upotreba/11597-dnevnik-iskustava-po-etnik.html

p.s. Welcome and Goodbye =)
(nisi trebao napomenuti da nemaš 18, vidimo se za dva mjeseca kada ti ističe ban ;))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ajzak43
05.01.2013
1
0
0
31
Ovako pusio sam tri puta do sad i prva dva puta nije radilo nista, treci put kad sam pusio pusio sam sam, imao sam jako jak srcani puls osecao sam ga po citavom telu(jako nelagodno) imao sam vrtoglavicu, mucninu i povracanje, takodje imao sam jako strasnu paranoju i nekakav strah sve u svemu jako los osecaj zastrasujuc... pa me znaima posto ne bih da odustajem dal da nastavim... i da li mogu ocekivati bolji osecaj, lepsi kao sto sve radi? i da li se moze ovo opet desiti? Hvala u napred...
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
Blacki je napisao(la):
Ovako pusio sam tri puta do sad i prva dva puta nije radilo nista, treci put kad sam pusio pusio sam sam, imao sam jako jak srcani puls osecao sam ga po citavom telu(jako nelagodno) imao sam vrtoglavicu, mucninu i povracanje, takodje imao sam jako strasnu paranoju i nekakav strah sve u svemu jako los osecaj zastrasujuc... pa me znaima posto ne bih da odustajem dal da nastavim... i da li mogu ocekivati bolji osecaj, lepsi kao sto sve radi? i da li se moze ovo opet desiti? Hvala u napred...
meni isto tak bilo prvi put, samo kaj je meni bilo relativno ok, onak radili smo sranja, zajebavali se smijali ko idijoti sami sebi i tak.
nastavi pusit treba se organizam priviknut na thc :D
a i sve ovisi koju sortu palis.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Blacki je napisao(la):
Ovako pusio sam tri puta do sad i prva dva puta nije radilo nista, treci put kad sam pusio pusio sam sam, imao sam jako jak srcani puls osecao sam ga po citavom telu(jako nelagodno) imao sam vrtoglavicu, mucninu i povracanje, takodje imao sam jako strasnu paranoju i nekakav strah sve u svemu jako los osecaj zastrasujuc... pa me znaima posto ne bih da odustajem dal da nastavim... i da li mogu ocekivati bolji osecaj, lepsi kao sto sve radi? i da li se moze ovo opet desiti? Hvala u napred...
To ti je čisto prepušavanje, dogodilo se i meni par puta, obično kod onih sorti koje ti se prišuljaju a imaju stvarno visok postotak THC-a.
Pa pušim pušim i čini mi se da slabo radi dok tek za 5-10min ne krene djelovanje koje se "samo od sebe" pojačava. ^^
Bitno je shvatiti da ti ne može biti ništa od takvog stanja iako se čini alarmantno, i pokušati ostati pribran uz kontrolu disanja, nekada pomaže ako se postaviš u fetalnu poziciju i stojiš tako dok se ne smiriš.
Like this - or this, or this
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Just go for it...

Iduci put se lijepo najedi prvo, zatim sjedi s 2-3 frenda u neki dnevni boravak/sobu, napravite atmosferu, pustite Marleya, smanjite intenzitet svijetla u prostoriji, oružajte se sokovima i grickalicama i da vidiš gušta... ;)
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
Big L je napisao(la):
Just go for it...

Iduci put se lijepo najedi prvo, zatim sjedi s 2-3 frenda u neki dnevni boravak/sobu, napravite atmosferu, pustite Marleya, smanjite intenzitet svijetla u prostoriji, oružajte se sokovima i grickalicama i da vidiš gušta... ;)

ja bi samo nadodo, posteno se opskrbite sa sokovima i grickama :D
 
09.01.2013
2
1
0
33
ja ti preporucam da ne pusis sam (bar ne prvih par puta)..radje se nadji sa par frednova,ak imate gajbu jos bolje i zapalite si
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Sve je to vise ili manje u glavi,ja sam jednom zapalio sam,kasno navecer kad su svi osli spavati ja sebi smotao jednu,otisao iza kuce,to popusio,vratio se u kuci,pustio si mrak film i bas je bilo dobro,ako se ti bojis da ce te netko uhvatiti i prije nego povuces par dimova vjeruj mi da ce se taj osjecaj povecati tri puta vise nakon dima.
Samo se smiri i laganini,znas onu stvar:"lega ne brini samo dimi dimi leganini":)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
krivicno djelovanje heheh...sto se tice teme i prvog puta, ako ne pusite inace cigare i prvi put vam je, nemojte se silit onako ko u filmovima ili ako ste sa ekipom koja aktivno pusi i vuci serije kao oni jer ce vam se zavrtjeti u glavi i bit vam lose zato sto niste navikli na dim,,i onda naravno okrivit vutru i rec nikad vise, a isti efekt bi dobili da ste tako i cigaru popusili, samo polako dim po dim i naravno tekucine neke obavezno :D