Pušenje Koprive

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.10.2013
1
0
0
Došao sam na ideju da osušim listove koprive i to popušim. Ne mogu da nađem na google-u ništa pouzdano o efektima tj. posledicama, ako ih uopšte i ima. Znam da je lekovita u vidu čaja ali me zanima da li je lekovita i kada se konzmira pušenjem. Ako neko zna nešto o ovome, ili je probao neka napiše. (Znam da se neću osećati high zbog toga nema ni potrebe da mi to objašnjavate u komentarima.)
 

Prilozi

  • stinging-nettle300.jpg
    stinging-nettle300.jpg
    277,2 KB · Pregleda: 2

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
:eek:hno:

27zgpz8.jpg
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
IndoBluntRaketa je napisao(la):
Ne mogu da nađem na google-u ništa pouzdano o efektima tj. posledicama, ako ih uopšte i ima.
ali me zanima da li je lekovita i kada se konzmira pušenjem
Probaj na guglu naći o posljedicama unošenja CO (ugljen-monoksid) u organizam pa vidi jel' ljekovita..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and Zelenko63

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.322
8.382
258
Sativa Diva je napisao(la):
685px-Urtica_dioica33_ies.jpg


zeleni cvijet ženske biljke.. dobro ovo izgleda..
Meni izgleda kao da bi se ove bodlje pozabadale svuda po grlu ako ulete. Možda na bong pa da ostanu u vodi. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Turf.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Najjaca mi je prva recenica "dosao sam na ideju"...pa ideja ti i nije nešto,djete mani se corava posla.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Pusenje koprive!!!
Zamisljam istorijski momenat u kojem je nekom palo napamet da popusi cvjetove cannabisa, kao sto nekom padne napamet pusenje cvjetova koprive, pa uporedim sa ovim smijesnim podsmjehom, opovrgavanjima, podozrenjem, negodovanjem., da ne nabrajkam dalje!
Vecini je trava lijek, ali kopriva, koja je isto tako lijek je za podsmijeh, za omalozavanje, za podrugivanje...
U cemu je razlika izmedju pusenja cvjetova koprive i cvjetova neke druge biljke?!
Da li je zdravo popapati gljivu koja ce nam sjebati jetru, a smijesno je zapaliti cvijet koprive?

Zar CO2 nije produkt sagorjevanja cvjetova konoplje?!

Kakvi su ovo komentari na pitanje koje je na svom mjestu?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
...jel tko probao duvati tulipan ?? hah ovo je najgluplja temu u zadnjih mjesec dana rame uz rame sa onom ..."gdje da nadem dilera"
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
425
1.744
143
Papa Romeo je napisao(la):
U cemu je razlika izmedju pusenja cvjetova koprive i cvjetova neke druge biljke?!
-U efektu, valjda... Vaporiziraj nanu, vaporiziraj kanabis. :facesjump:

Da li je zdravo popapati gljivu koja ce nam sjebati jetru, a smijesno je zapaliti cvijet koprive?
-Ne jedu se gljive opasne po filter, ako imas razuma...


Kopriva je za pitu i caj ako vec covjek zeli da mu bude dobro od nje. zasto je pusiti?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Gagiba

Aktivan Član
Rad vutre je provaljen kada je neki promrzli prastanovnik zemlje pokušao da potpali vatru sa osušenom biljkom koju je pronašao pored pećine!! Od tad pa na dalje, sve je istorija... ;)
I budite sigurni da je i kopriva završavala u vatri i da bi do sad neko već provalio da ima bilo kakav efekat sem grebanja grla!!

Nego pre neko veče u nekom odabranom društvu se malo više posedelo, popilo, popušilo...i ja u naletu inspiracije nekim omladincima pomenem da je jedna vrsta žalfije jako potentna za padanje u trans! I sinoć (par dana posle te večeri) mi se jedan od omladinaca, onako u poverenju, požalio da je popušio celu kesicu čaja od žalfije i da ga nije dovatilo. Čak je razmišljao i jednu kesicu nane da popuši al mu valjda bilo muka pa je odustao!!! :bananica

Te tako ako neko spali pet-šest grama koprive nek ostavi ovde utiske kakav je rad!! ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Haha, kakva tema. Ma treba pušiti :shit2: , možda puca :cool44: .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.