Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
samo da vam kazem kad su cure u pitanju ima ih za sve ukuse
svaki tretman je minimum 50 evrica pa naviše pa ko voli nek izvoli,
a sto se tice domacih treba tamo
sumnjam da cete nesta tamo zbariti sa ovim
simpaticnim balkanskim naglaskom,
jedino derpenjosi mogu za djabe da se rokaju kolko hoce
tamo im je raj
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
da,ima jedna cjela ulica puna jebenih pederskih barova, a pederski bar cete prepoznati tako sto ima zastavu duginih boja iznad ulaza, fuj ***** im sve
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma kakvi prederi,ko je rekao da treba traziti pedere...Balkanski akcenat bi zasmetao,ali ako imas dobru pricu naci ces neku,pa makar pricao sa kineskim akcentom...:b_evil:

cha ja ja ,hai chija ca...
 
31.08.2006
14
2
0
jeste nisili što doma?

ja idem uskoro i htjela bih frendovima donijet samo da probaju, a ne znam koliko je to pametno. u biti znam da nije, ali jbg ..... jesu vas provjeravali na granici?
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
nosila nesto, a jbg rizik stara štaš!
Ali ja sam riskirala samim tim sto sam pusila tamo jer sam isla svojim autom i vozila, tako da par gramica ni tam ni vam, ma vam men na kraju hahhahahahahah.
Nije me nitko nista provjeravao, kazu da je do minchena problem, a dalje, ma tko zna otkud ides!!!!!
Isla sam autom otkuce u paris, pa malo belgije, pa amsterdam, pa kuci i cjelo vrijeme pusila i imala i sam polako stara, nitko me nista nije pitao.
Dosla kuci, zaželila se šume, odjurila u šumu zapaliti one fine amsterdamske :)
Javite se u hotel/ coffee shop voyager ako bude kakvih problema, tamo cete naci domace ljude, lopine cjele bivse juge hahhahahahahhaha

I btw jednu sam si vrecicu poslala postom, bilo sve ok, onako u kovertici u preklopnoj razglednici
 
25.12.2007
15
0
0
38
Prije mjesec dana krenuo na CeBit u Hannover i hajde Amsta je blizu pa cu svratiti... sta reci o toj zemlji... jednostavno ljudi su previse pametni i recimo zaokupljeni PRAVIM problemima da bi te gledali preko oka jer pushish nesto smotano...

strasno, prespavali smo u malom gradicu 50ak KM od amsterdama (prvi komsija nam je bio Ernesto Hoost, valjda neko prati K1) te dok smo setali tim gradicem sreli smo dedu od 70 godina koji pusi produzenu tricu i vodi malog ponija kroz grad ! (ovo ako se netko pitao je li hash popularan samo u amsterdamu, ne nije puse ga u cijeloj je**noj drzavi)

Navecer se zaputimo u Amsterdam, blaga setnja, mirise vutra na sve strane, grasshoper me ocarao (pogotovo naslov NO ALCOHOL na ulaznim vratima, svaka im cast kakav je vise alkohol) ! Obisao sam jos par kafija i utaborio se 20 metara iza Grasshopera u jednom malom kafiju ( ne sjecam se imena )...

Ne znam.. to je nesto sto se mora dozivjeti jer koliko god ja objasnjavao to se ne boze rijecima docarati... ljudi ulaze, kupuju smotane, kupuju u vrecicama, svih vrsta sa svih strana svijeta... zapalio sam dvije domace indoor nizozemske, balzamiro se, otiso u McDonalds i silovo Big Meka te nakon toga spawo 2 dana :)

Najljepsi osjecaj na svijetu, koji sam odavno htio osjetiti, je taj kad sam stajao na sred ceste pored milion ljudi koji prolaze, drzo joint u ruci, ono shanerski se nasmijao i povukao dim :)

Najbolje mjesto na svijetu, bez premca... idem opet cim dobijem shansu za to :) A svi koji mozete a vec niste - ne oklijevajte - to je stvar bez koje se ne ide na nebo :)

btw: savjet - nikad, nikad i NIKAD ne idite nigdje sami ! Ili neka sa vama bude netko od gore ili se drzite velikih skupina ljudi sa navigacijom jer ima previse ludjaka i grad je prevelik da se zajebajete !

Najpristupacniji garmin navigacioni sustav kosta oko 400, 500 KM, kartu komplet europe mozete naci na PIRATE BAYu crackovanu, vjerujte da se taj novac itekako isplati, jer bi bez toga potrosili 500KM goriva vise koliko bi ste se puta izgubili ;)

Viva la holandija, zemljo obecana :-*
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
Tako je nikud sam, ima hebenog olosa pa ih se ne mozes rijesiti!
A Voyager odmah nasuprot autobusnog kolodvora, mozda uspijes i smjestaj nesto jeftiniji dobiti, ja sam dobila koji dan gratis :) iako tamo nemoj uzimati nista za pljugati roba im je koma, naravno uzmes ak te ponude dzabe :) pa se uvjeris.
Pijenje na javnom mjestu, sex na javnom mjestu, pusenje na javnom mjestu...kazna 80eu, a murije pjehaka, na biciklu, na romobilu, skuteru i svim mogucim prometalima, tako da cugaj, pljugaj i jebi macku m.... tam gdje mozes i smijes, najbolje.
Uz dobru pljugu ide odlicno njihova predobra tocena piva i krekerici od sira mljac
Ufff ajd idem i ja :):):):)
 
31.05.2008
1
0
0
35
Trebam pomoc. Zanima me kako jeftino doc do amsterdama iz zagreba i kako nac jeftin smjestaj na jedno 4 dana. Ide nas troje i cilj nam je sto vise novaca potrosit na gigu, gljive itd.., a ne na spavanje. Isli bi oko 20.8 i jedino vlakom ili busom svejedno samo da je kopneni prijevoz. Ako netko zna neka plz pomogne.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
jel kom ikad palo napamet sa ovog foruma da ide autom u amsterdam?? skupe se 4 i gas...+GPS.. i u gepeku pola kile trave... shalim se... al ono peneseš si za put do tamo...
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
palo je meni mnogo puta da bi to bili jako ljepo za napravit... ali posto sam jos nov ovdje i nepoznam nikog osobno to je bas tesko... inace bas bi volio hehe amsterdam ... joj sta bi dao
mozda nebi ni busom il avionom jeftinim, bilo lose recimo dogovorimo se ko oce ic odemo na par dana
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ma problem je to što je na ovom forumu cijeli balkan... i slabo se ljudi osobno poznaju!! al bilo bi lijepo kad bi neki skup forumaša se napravio...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
istina!!!!... :icon_mrgreen: al nek padne dogovor... bez vuve dolazit a mjesto i vrijeme preko PM-a
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
i šta ćemo bez vuve pricat jedni drugima šta inace pušimo, ma kakvi bez vuve nego prvi balkan konoplja kup organizirati pod pokroviteljstvom vutra sajta i pobjednik dobije vaporizer drugi dobije bong a treci kutiju rizli.