Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
U torbu za check in sjemenke, nema nikakvih problema...... Na Schipholu imaju posebne detektore na milimetarske valove koji otkrivaju sve predmete koje nosite sa sobom /na sebi (džepovi, gaće i sl) tako da nemojte ako idete preko Schiphola slučajno stavljati u džep ništa, niti u gaće slučajno. Prije sigurnosne kontrole morate sve iz džepova izvaditi. Ti detektori nisu kao MR ili rentgen: ti milimetarski valovi prolaze kroz odjeću i ne prolaze kroz tijelo ,tako da ako imate bilo što sa sobom, otkriti će.
Ako vam nađu sjemenke mogu vam ih uzeti, ali vjerojatno neće biti nekih gadarija kakvih bi bilo u slučaju da prenosite bilo koju količnu vutre.
Također, u vlakovima iz NL za DE bude pasa i murije tako da nemojte se zajebavat ..
Slati pismom sjemenke sebi doma je ok, samo treba dobro zakamuflirati ih...

:sun2:
 
14.10.2010
34
0
0
32
Zna neko nesto više o spce cakeu? Pričaju ljudi da ih nije ni taklo, onda neki drugi da ih je ubilo... u kojem coffeeiju ste ih vi jeli i kavi su vam bili? kolika im je cijena?
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
BigL je napisao(la):
Daj, dok uđeš u avion stavi sjeme u usta dok prođeš kontrole, tako i kad budeš izlazio.... Mislim, sjeme je tako malo da bi ga mogao sakriti gdje god hoću, ako netko padne sa par sjemenki mislim da je budala najveća....

.....samo moraš pazit da se nešto ne zakomplicira pa ti predugo budu u ustima i proklijaju:ludaci_lol::rofl:

Sretan put
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

DODJOH,VIDEH...KUPIH OPREMU,SEMENKE,NAPUSIH SE...I POBEDIH :smoke18:

dsc00294qg.jpg
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Btw...
Sve sam nosio avionom,od svetala,preko ventilacije pa do semenki...
Tako da taj Shipol o kojem puno pricamo i nije tolko "opasan" samo treba znati i biti opusten ;)
 
16.11.2008
39
15
8
45
đontra volta;165430 je napisao(la):
...ajde vi koji ste bili... imate nesto za predlozit???... neko dobro mjesto za izac...neki dobar kafic...neke atrakcije ili bilo sta...otvoren za sve opcije...ima neki coffee koji vam je bas ostao u posebnom sjecanju? sta je sa kolačima? di su najbolji? gljive da ili ne ?

Najbolji coffeshopovi su Rokerij i Dampkring. Obavezno poseti Rokerij i tamo probaj Amnesia Haze, ali nemoj mnogo da stavljas, a sam ces zakljuciti zasto. Neverovatno je dobra. Tamo mozes probati i spce cake. Moje drugarice su probale, na gladan stomak, nakon toga su se 16 sati tresle, bile su blede i nisu smele da ustanu iz kreveta. U Dampkring-u probaj Ocean's Twelve Haze. Nikako, ali nikako nemoj da ides u Bulldog-a.
Gljive...moj drug je probao i kaze da su neverovatno dobre. Takodje kaze da nemas paranoje ili neke nenormalne halucinacije koje bi te terale da uradis nesto glupo sebi. Odi u bilo koji SmartShop i tamo trazi, mislim da se zove Meksikana. To je za pocetnike i kosta mislim 12e. Uglavnom kad odes u smart shop pitaj prodavca, svi su vrlo ljubazni i objasnjavace ti dok ne padnu u nesvest, samo da bi ti objasnili.
Najvise cega treba da se klonis, jesu biciklisti. Hoce da te zgaze, ili manje opasno da vicu na tebe, ako ides njihovom stazom ili ulicom.
Moja preporuka je da iznajmis bicikl, mislim da je do 15e sa osiguranjem na dan, ili 4 sata 8 evra. Voznja brodicem nista narocito, bicikla je bolja. Poseti i Heineken muzej, mnogo dobro je odradjen i tura traje oko sat vremena.
 
08.06.2011
3
0
0
31
Nesto mi se poremetilo u planu putuvanja, tako da cu ic autom, pa sad kakva je situacija sa prenosenjem sjemema i glivica preko slovenske granice, ima li pasa sniffera ?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja skoro išao,nije bilo nikakvih kučića. Prošao bez problema,čisto lik bacio pogleda po autu.
Ako si Turčin,nećeš daleko.
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Da ne otvaram novi topic.
Moze li mi netko reci kakvo je sad cjenovno stanje, otprilike?
Povratna karta (avion), 7 dana nocenja u hotelu te izlasci...
Koliko bi me to sve zajedno novaca kostalo?
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Cuo sam da sad iz Zagreba moze da se uzme poratna karta do Amsterdama za nekih 160eu,sto je sasvim dobra cena.
A sto se tice hotela/hostela,zavisi da li ides sam ili sa nekim,jer ako planiras sam dosta je skuplja jednokrevetna soba.Mislim da ispod 40-50eu za nocenje ne bi prosao.Pre mesec ipo dana sam u hostelu platio petak,subotu i nedelju 140eu,jednokrevetnu.No ako ides sa nekim 2-3 pa i cetvoro onda bi mogli naci od 20eu pa nadalje.
Nocni izlazak je u biti najskuplji,sve zavisi sta hoces da radis i kako da se provedes.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
muha je napisao(la):
Nikako, ali nikako nemoj da ides u Bulldog-a.

e samo me zanima zasto ne u bulldog? jer vidio sam snoop dogga na youtubeu, i reko je da mu je najbolji coffie bulldogg, nije bzvz valjda, ima nesto dobro tamo za pusit :D
 
14.10.2010
34
0
0
32
...opet isto... ludo i nezaboravno... jos sam pod dojmom hehe... jedino su me kolači malo razočarali... jeo sam ih u dva navrata u dva razlicita CS-a , jednom muffin, jednom cake, stvarno nznm...nisam bas neki efekt primjetio...vrijeme nam je svih 7 dana bilo šugavo , al nije nam to jako smetalo...
i svima koji idu, ali bas svima preporucujem da rentaju biciklu jer je to bilo preludo...