Put za Amsterdam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Daleko da nema dobre trave, al Bolldog je "fancy" shop, cijene su više nego na drugim mjestima, a vutra upitno bolja. Zapravo, cijeli amsterdam ima "lošiju" vutru od ostatka zemlje. Domaći kažu:"nema šanse da ću pušit vutru iz a'dama". I stvarno, ja se uvjerio. Prvi put kad sam bio, kupio sam jack herer u a'damu, ubio se ko djubre... No, kad smo došli u tilburg, također jack herer, 2 eura jeftiniji, a satro me duplo jače nego onaj prvi. Čak me malo i frka bila :) Možda je situacionalno, ne znam. Al vjerujem drugarima Nizozemcima, ipak su doma.

Ja odlazim sljedeće nedjelje :ridinghorse:
 
26.12.2011
5
3
0
73
Evo mjesta koje sam posjetio i fotografirao.Puno vise njih nisam slikao,ili zbog vremena ili zbog nedostatka volje!


doQSP.jpg



rtAKv.jpg



1dltM.jpg



KopzY.jpg



IJuiW.jpg



E38M0.jpg
 
15.01.2012
2
0
0
40
Pozz ekipi sa foruma!
Hteo sam samo da kazem u vezi sa aerodromom...ja bio prosle godine u Amsu, nisam znao ovo za aerodrom i te silne skenere...elem, posto mi je ostalo malo vu (malo jace od grama), a nisam imao kome da da ostavim, a tek da bacim nije dolazilo u obzir, stavio sam taj paketic u gace i bez problema prosao kontrolu na schipholu:181:. Jos me + onaj security pretresao jer sam zaboravio da skinem naocare sa glave pa je pistao detektor za metal.
 
15.01.2012
16
2
3
40
DEfinitivno savjet za one koji se nadju u Holandiji da nista ne kupuju u Amsterdamu,cijene su 2-3 eura skuplje po gramu ne bitno cega.CEsto sam u Holandiji a nerijetko i u Amsterdamu,preporucujem svima caffe shop jako simpaticnog nazima "1st help" na mene je ostavio jako dobar dojam. Tamo sam prvi puta probao "Shivu" privukao me je naziv i moram priznati da je jako dobar dim.
Ako kojim slucajem se nadjete u Apeldornu obavezno posjetite tamosnji cs,cijene su znatno manje nego u glavnom gradu a i sam shop je prica za sebe.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Svasta sam se naslusao. Ne planiram tamo ici turisticki, odnosno otici cu ko sestre jednom kad mi djete malo poraste...Hvala He . man :*
 
30.03.2009
3
0
0
37
Idem u Amsterdam od 27.4 do 2.5 s društvancem,pa cisto da pitam,što je sve najbolje probati?
Salviju želim obavezno probati,neka preporuka gdje je najbolji omjer cijene/kvalitete,te koju jacinu uzeti?
koje su gljive najbolje,ili sve manje više isti *****?
s obzirom da ima više vrste vutre,koje su vas se najviše dojmile? Frend mi je rekao,da kad je on tamo pušio i ove najeftinije,da su mu bile bolje nego ovo što se da naci kod nas na tržištu -.-
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Za ovo prvo dvoje ne želim niti mogu komentirati. Koristio nikad nisam niti neću
A što se tiče vutre, takoreći ne možeš pogriješiti. Ja sam tjednima prije pročavao Coffee shopove tko šta nudi, čitao mišljenja ljudi... I na kraju igrom slučaja od 2 moja favorita nisam bio niti u jednom (paradox i grey area). Pink Kush iz Popaya mi je bio odličan,brutalan ali i skup, Jack Herrer iz Dampkringa jeftin a solidan. Razočarali su me Hazeovi ( amnesia i vanilla), pretpostavka je zato što ih nisam nabavio na dobrom mjestu, iskreno ne mogu se sjetiti gdje sam ih uzeo :). A i ovo razačaralo uzmi s rezervom, dobra je duvka bila samo su očekivanja bila iznimno visoka pa zato.
I nemoj Amsterdam shvatiti kao samo provod uz drogu alkohol i lijepe Dame, on je puno više od toga. Provedite se, izludujte ali odvojite vremena i za druge stvari, neće vam biti žao. Grad ima bogatu povijest, ljudi su ljubazni i tolerantni a bicikli zarazni i opasni. Mene je draga puna 2 mjeseca nakon povratka nagovarala da se preselimo tamo. Tko zna, možda nekada ...
Uživaj i ponesi para, trebat će ti :))
 
30.03.2009
3
0
0
37
Opcenito vutra mi nije primarna,znam je tu i tamo pušit kod nas,i nemogu rec da mi je pretjerano napeta. Iako,sex nakon nje je fenomenalan,šteta što to nemam cesce priliku prakticirati :p . A i bilo je tu naravno loših iskustava,pije se,pa netko dofura joint,i onda to završi zlo i naopako,lol
Tako da u principu,primarne su mi ove 'haluciogene' stvari koje želim probati,pošto ih nisam ovdje imao priliku probati.
Naravno da želim posvetiti vremena razgledanju i eventualno posjetit koj muzej ;)
Inace,kolke su im cijene iznajmljivanja bicikala ili javnog prijevoza? Nešto sam cuo da je potrebno položit neki polog ako želiš bicikl iznajmit.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Posrnuli je napisao(la):
Inace,kolke su im cijene iznajmljivanja bicikala ili javnog prijevoza? Nešto sam cuo da je potrebno položit neki polog ako želiš bicikl iznajmit.

Iznajmljivanje bicikla ti je od 7eu pa navise,zavisi kako gde. A javni prevoz i nije bas jeftin,oko 2,5eu je karta,ali najbolje ti je uzeti za 7eu dnevnu kartu koju mozes koristiti za bus,tramvaj i metro...

Sto se tice muzeja tu moze biti problem vreme,i kolko strpljenja imas,npr za kucu ane frank ili van gogov muzej ces morati cekati bar 2-3 sata u redu.
 
29.07.2011
17
0
0
31
Ja sam konto da odem za Novu godinu..Negde sam procitao da su 3 nocenja sa uracunatom cenom prevoza u jednom i drugom smeru kostala 130 e za vreme Nove 2012 godine.Verujem da ce biti tako nesto i za Novu 2013.god.Samo mi glupo da idem sam..ne znam dal ce ortaci imati novca za put..A ja sam inace stedljiv dosta..ali kad se trosi onda se trosi do kraja.. A ne bi zalio ni dinara samo da odem da posetim Amsterdam.Ako je neko planirao da ide uskoro neka mi se javi da nesto iskombinujemo :D
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
E,al kakvi su sad zakoni gore? jer ja sam brijao u 10. ili 11. mjesecu,al sam čuo da su nekaj počeli jest govna i da turistima navodno ne prodaju više,jel to istina? il je to samo pro forme,al zapravo se može?
 
29.07.2011
17
0
0
31
Gradske vlasti Amsterdama se ne slazu sa tim zakonom..a pogotovo vlasnici cofee shopova..rekli su da se tih zakona nece pridrzavati..tako sam ja nesto procito.Al jbg opet nisam siguran..Zelim otici u Amsterdam ali to je eto jedina stvar koja me koci da odem..pa mi onda na pamet pada Prag ..
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
E to i mene bas zanima kako je u Pragu cuo sam da je dekriminalizovana trava i jos neke stvari, takodje sam cuo i za Portugal ali nekako nisam cuo da je iko isao tamo u skorije vreme nekako nisu tako popularne destinacije za turiste kao sto je Amsterdam. Ako je neko bio lepo bi bilo da podeli svoje iskustvo sa nama jer planiram u skorije vreme ici na neko takvo putovanje :dada