Pyramid seeds (auto, fem) Super Hash, White Widow, NYC, Anubis @DatPurple

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.05.2015
71
83
18
Nema na cemu :) drago mi je da i ja dajem neki doprinos ovom forumu sutra ces ti nekom drugom i tako to ide :D Ove starije growere mrzi da odgovaraju na ova pocetnicka pitanja mada i njih razumem koliko ih samo pitaju neke gluposti :) Citao sam o tome mogu se topirati samo ne previse msm da moze 1-2 posle 3 para listova ne racunajuci one male prve listove,najbolje bi ih bilo topirati pa ih posle toga presaditi bar po meni to ti je za nekih 15-ak dana :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma jok, automati se nestignu topirati, pogotovo nije preporučljivo u outu. Niti ih je pametno presađivati, a pogotovo ne za 15-tak dana jer faktički većina procvijeta nakon 3 tjedna. Možeš uraditi "supertoping by chill" ali po meni u outu to nije potrebno.
Odgovorilo se njemu već jednom, sad pita nanovo.
 
19.05.2015
65
16
18
36
weeducation.co
Ja sam mjeso substral universal sa nekom kupovnom iz trg.centra za cvijece i bez ikakvog gnojenja i problema je izgurala vege. Radje bih tako odradio nego autose u 9l stavljo. Ma da kako su ti vec rekli, nije grijeh stavit ni u 9l ako vec nemas druge opcije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DatPurple

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Eto svratio i ja kod tebe u dnevnik. Zanimljive voznjice biciklom, uzbudenja raznih vrsta. Trudis, se. Citas. Medjutim ono to mene bode u oko je to sto su ti slike uploadane tamo gdje me bas najvise boli. Vise od 70 zavrsenih dnevnika smo izgubili jer su slike bile na krivom mjestu. U tom duhu molim te skicni ovu temu ;) A ja cu ove prve slike prebaciti kod nas ;) Sretno dalje.

https://www.vutra.org/threads/važno-postavljanje-fotografija-u-dnevnik-uzgoja.13340/
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Hvala svima :D
Bizzzo pokusavao sam tako pomocu ovog upload file sve zajedno i sliku po sliku i nece...
Pise kao da je datoteku nemoguce ucitati.
Probacu jos nesto iskombinirat kad cu pisat sljedeci update ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
a da jednostavno posadis u zemlju (ne u kantu) tako da biljka raste u 9L tere pa kad izade iz tere u obicnu zemlju nece joj biti neki problem sa manjom kolicinom hrane takoder vjerujem da planiras davati tekuceg gnojiva ili bilo kakvog drugog tako da ce ona fino rasti
za 30-40 dana biljka ti moze ispuniti korijenom 20L zemlje bez problema
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Ne mogu u zemlju jer se bojim kukaca i svih tih nametnika iz zemlje koji su mi prosle godine doslovno unistili biljku jedva se izvukla, a i na sajtu kojeg sam odabrao to jednostavno nemogu napravit jer nema zemlje...
Dakle kad sam to cistio macetom i proso kroz te granje nema zemlje jednostavno stojim na oko 40 cm grana, kopriva i sveg zivog i nezivog a nemam namjeru to cistit jer sam jedva i put napravio, pogledaj slike u updateu sam okacio pa vidi na sta to lici :D
Nekad i propadnem u rupu neku pola metra kad hodam po tome... hahah
 
12.06.2013
53
19
8
Čitam da želiš odraditi grow bez kemije....Za puže ti je odlična kukuruzna krupica,najedu se-napuhnu i krepaju...A kao prirodan insekticid je odlična kopriva...1kg koprive na 10l vode neka odstoji te fermentira nekoliko dana...Poslje je razrijediš i koristiš za leteču gamad...:let:Sretan grow
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Hvala suhi hahah
Za puzeve sam mislio koristit alkohol jer sam vidio negdje na forumu da puzevi vole alkohol pa kao stavis u plosnate casice oko sajta alkohola puzevi dodu napiju se i odu...
A za letece govnare sam mislio postavljat one ljepljive trakice oko sajta na neki stap sitni i cuo sam da duhan ubija sitne kukce kao nikotin ih automatski ubije sl neznam di se to stavlja oko sajta ili na zemlju u teglicu?
Mislim da ako padne kisa taj duhan se rastvori i korijenje upija nikotin nejde mi bas to jedno s drugim??? Pomoc neka hvala?!!?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Da nema tarzana na ovom forumu ne znam sta bi :D
Hvala tarzo po stoti put :)
Sutra se nadam da ce nyc izac ako ne ubicu boga u njemu stoga #pray #for #nyc :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.