Random sjeme, prvi out!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Cijeli dan je na suncu, zemlja je florusan, otkinit cu taj višak plastike mozda zato joj žute listovi, tj samo dva, i btw.danas kad sam isao do nje vidia san paukove mreže oko nje i sve jel moguce zbog tog? Pa i nije joj bas duboka posuda, od 3 l je ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Mislio sam da je jos uvijek zemlja od babe :D
A kolicinski mi se cini da je dosta zemlje za tak malu biljku, za sada. Nebi reko da pauci smetaju, imo sam i ja to i nista lose nisu radili.
Nisam siguran da su zuti listovi zbog posude, ali viska zraka i svijetla nikad nije na odmet. Tak da naspi malo zemlje ako treba, i odrezi visak plastike tak da cijela biljka bude vani.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Pa i je babina, trazi san terra magmu ali je u hrv nema očito.. Stipe fala na savjetima, a reci mi kad cu je počet gnojit, ima negde oko misec dana sad
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.812
2.698
Weed California USA
Kak nema u hrv?? Baumax, Mercator... mora bit !!!
Baba koristi florusan heheh...ja nemrem tu zemlju nac ni na internetu....mozda netko drugi zna.
Nebi preporucio gnojenje, moja WW je puno veca i jos ne gnojim.

Moj savijet je da presadis to u neku zemlju poznatu ovdje na forumu. Plantella, Potground H, Cvetal, TM, Florabella... osim ako netko zna koja je to zemlja i sto sadrzi u sebi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
A bio sam u vrtnom centru pazi i pitao i da nemaju, bilo je drugih nekih ali nisan uzimao nista.. A reci mi kako da pomjesam zemlju? 50-50? Sa nekom cistom zemljom tu negdi u susjedstvu cu nekom ukrasti iz vrta :D
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ne znam u koji vrtni centar si gledao, ali u Sjemena imaš Klassman i Plantella balconia. Ako misliš pušiti, moraš i malo investirati. ;)
Uzmi lijepo 70 lit. Klassmana za cca, 70 kn i nećeš falit. Isprobano. Istrvi malo stiropora ili kupi 20 lit. plantela balconia i pomišaš sa Klassmanom. Kad bi se još malo natega, pa kupi i po kila hydrogela ( može i manje, piše ti sve u mom dnevniku)
Ma sve ti lipo piše, samo čitaj i kopiraj, a ako što zapne, onda pitaj. Početak ti je očajan, a sve iz razloga što ne slušaš nikoga, nego ti po svoju. Bar si moga pitar nabavit, a ne ovako u nekim plastičnim kantama bez zemlje. Isto ka da nisi pročita baš nijedan dnevnik. Ili se potrudi malo više, ili se ostavi ćorava posla.

PS. Mora san te pinku badnut da se teneš, nhf ;)
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Update nakon 3 dana, osjetba je razlika u veličini, samo me brinu listovi, pogledajte 2 i 3 sliku pa komajte pliz.. I zadnja slika pogled na cijeli sajt, biti ce joj to dosta mjesta sta vi mislite? Idemoooo samo jakooo.. Ako bude sve po planu da li mogu u 10 om mjesecu ocekivati bar 100 gr? :)
I btw.vec lagano počinje imati miris onaj thc-a.. Al to samo kad doden na 2,3 cm nosom :p

https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/820/hea5.jpg
https://imageshack.com/i/mqqk07j
https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/818/veok.jpg
https://imageshack.com/i/mrrz7fj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and CilI

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Hehe, vidim velebit na slici pa me nostalgija uhvati :) . Ništa joj nefali, a koliko moš očekivati netreba te brinuti, očekuj 10 grama pa sve više će ti biti ugodno iznenađenje.
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Hehe nemilosrdan velebit i njegove bure.. Ma samo da nebude ona losa domaja da triban stavit piz dima u trubu da me napusi :S
No joke sori ali pogle joj rubove listova koda se lagano savijaju prema unutra, jel to znak jake zemlje ili sto stvarno neznan zato vas i pitam :)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
pocetnik.1995 je napisao(la):
Ako bude sve po planu da li mogu u 10 om mjesecu ocekivati bar 100 gr? :)
U pitaru siguro nećeš imat 100 gr, ali ako je badneš u dobru (kupovnu) zemlju, i hraniš je redovito svaku 15 dana, zaliješ, čuvaš od skakavaca, veprova miševa......
brž bi i moga.....
Vidim da si se taka, i kako ti je napisa sharp, za koji dan napuni pitar do vrha.
Ide to nabolje....a bit će i još bolje vremenom