Rolipops out-try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Trenutno biljka još nije zrela, trihomi su 90% prozirni i treba njoj još par tjedana da sazrije, ali ono što me zanima je kako se odnosi postotak prvenstveno CBD-a u odnosu na boju trihoma, tj. da li ću veći postotak CBD-a imati ako uberem kasnije kad bude 10-20% trihoma jantarne boje ili prije?
Kako se to odražava nakon procesa izrade ulja, odnos CBD-THC s obzirom na zrelost i vrijeme branja?
Pitam to zato što sam zapalio mali vrhić i trenutni rad je dosta high i dinamičan što je ok za dnevnu upotrebu.
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
Ja se ne razumijem u te skracenice CBD SFF ...:) ali od problema na pocetku pa do predivnih manekenki umalo zrelih...Sretno do kraja :)
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Ovaj grow je završen, biljke su pobrane prije nekoliko dana tj prije ovih kiša.
Ne znam još koje količine će biti, samo se nadam da bude za jednu turu ulja,
vrhovi nisu tvrdi i nabijeni već onako sativasti vitki i rijetki....
Miris je predivan, zemljast i citrast... da mi je takav aftershave!

Royal Madre mama i Power Plant tata.JPG
Na slici je klon Royal Madrice uzet početkom augusta, vraćen kratko u vegetaciju a sad oprašen sa muškićem NLO-Buda (ako se tko sjeća projekta 0,5l i mame NL koja je imala avanturu sa Orange Budom)
Sve umanjeno i odgojeno ispod 25W led chipa...
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Naravno da može.
1.jpg 3.jpg 4.jpg
Faza sušenje je pri kraju, trimanje započelo...
Prvo tanje grančice i popcorns, master hedovi sljedeći tjedan.
Buđi ima ali ništa strašno tek je sporadično po koji komadić heda zahvaćen.
Na jednoj biljci sam našao 3 sjemenke, skroz u blizini glavnih grana u nekim usamljenim calyxima, kako se to dogodilo, mora da je negdje bila i koja bananica. Baš me zanima šta će niknuti iz te sjemke!
Plan mi je za ulje ovaj put koristiti izopropilni alkohol, prošli put sam za probu radio sa etanolom pa je bilo jako tamno.
Trenutno me najviše muči da nešto ne zabrljam u kuhanju sad kad sam već došao tako daleko.
 

Rolipop

Aktivan Član
11.02.2012
357
692
93
Ljudi, više sam puta pročitao tu temu nego bilo koju drugu opčenito na bilo kojem forumu ili igdje ...hehehe!
tnx!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan