Run From The Cure - The Rick Simpson Story

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.03.2012
30
11
0
46
mazar je napisao(la):
Pa kakav bi čovjek bio kad ne bi to podijelio s familijom:dada

Naravno :181: dobre stvari nije dobro čuvati samo za sebe. Ulje je odlično za nesanicu i ponekad kad sam previše napet od posla ili billo čega drugog i ne mogu da zaspim jedno zrno pirinča i laku noć :abducted:
 

Joxim_HR

Aktivan Član
22.02.2009
63
568
83
Shlaym je napisao(la):
Jel probao neko tu Vutrovaču,kako radi?

ja sam pravio skankovaču :) domača šljiva i u litru sam stavio ca. 25 grama vrhova skanka, bocu sam stavio u mračnu prostoriju i tamo je stajala 3 mjeseca. Rakija se fino navukla mirisa boje okusa od vrhova, a osječa se i high nakon par čašica, ali ne odmah nego ca. nakon 45min.

Po mom mišljenju ništ posebno ali fini dodatak ako imaš viška vutre
 
09.10.2012
1
0
1
43
Pozdrav ekipo ! Otac mi je teško bolestan rak prostate metastazirao na kosti , prošli smo zračenja i šest kemo terapija međutim javljaju se nova žarišta , probali bi sa uljem koje tražim več mjesec dana i za sada bezuspješno za vlastitu proizvodnju mislim da nemamo vremena ako ima neko tko zna gdje ga mogu nabaviti molio bi da mi se javi pp. Unaprijed zahvaljujem
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
jaki je napisao(la):
Pozdrav ekipo ! Otac mi je teško bolestan rak prostate metastazirao na kosti , prošli smo zračenja i šest kemo terapija međutim javljaju se nova žarišta , probali bi sa uljem koje tražim več mjesec dana i za sada bezuspješno za vlastitu proizvodnju mislim da nemamo vremena ako ima neko tko zna gdje ga mogu nabaviti molio bi da mi se javi pp. Unaprijed zahvaljujem

Ne želim nikoga uvrijediti, ali ima vas i nas previše, što MSa, što raka koječega, ako ti se netko javi super, ako ne, moraš znati da mi svi riskiramo sa sadnjom. A za otprilike 1 mL ulja trebaš cca 10 g trave – i to ne bilo koje (mnogi uzmu neku s ceste pa se razočaraju u krajnji rezultat). Tvom ocu treba minimalno 500 g trave, što je i veliki uspjeh u bilo kojem boxu. Nemoj se ljutiti, ali fakat mi je dosta tog traženja i zamolbi za ulje – onda se ja osjećam krivim ako nekome ne mogu pomoći i dati mu ulja, jutros sam shvatio da se moram malo maknuti od svega. Žena je spomenula kako joj je super sad ta RAHLOĆA u kruhu nakon što je stavila malo gušćje masti u kruh koji je spekla, a ja sam je čuo RAK PLUĆA – tu sam shvatio da se trebam maknuti od svega toga...
Imaš tu i savjete kako početi dok ne dođeš do ulja https://forums.vutra.org/medicina/11232-rak-jetre.html#post229222
Držim fige i tebi i starom, ali opet apeliram onima koji žele ulja, sadite i prije nego što dođete u bezizlaznu situaciju, ulje može da stoji u podrumu, pa kad treba lako se uzme i pojede.
BTW vidim da i Mišak ima sličnih problema...
Blog - Preko ruba :vb_wave:
 
21.06.2012
31
1
8
32
Napravili smo ulje i sad ce poceti davati osobi, ali ja sam namazo samo kap ulja na ranu gdje mi se madez ostrugo i u jedan dan je zacijelilo, a prije toga 2 mjeseca nije uspio zacijelit.. Nevjerovatno..,!!!
 
06.10.2012
37
4
0
52
mazar jel su te sto pitali u elmatisu sto ce ti tolko izop-alkohola i jel imaju oni toga dosta, i da u kuhalu za rizu kak znati kad treba preliti i jel mora jos da bude na dogrijavanju.frka me da ne pretjeram sa kuhanjem
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
wiking je napisao(la):
mazar jel su te sto pitali u elmatisu sto ce ti tolko izop-alkohola i jel imaju oni toga dosta, i da u kuhalu za rizu kak znati kad treba preliti i jel mora jos da bude na dogrijavanju.frka me da ne pretjeram sa kuhanjem
Nisu ništa pitali. Imali su dovoljnu količinu. Kad alkohol skoro ishlapi onda prebaciš u malu inoxicu, možeš ti i malo ranije, ali ćeš onda duže čekati da u inoxici ishlapi...
Nema mjesta panici:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Styx je napisao(la):
zna li itko koliki je rok trajanja ulja jednom kada je gotovo?
Ako ga skladištiš u staklenoj posudi u podrumu - onda dugo, ali, vjeruj mi, kod mene traje 5,6 mjeseci max.
To se ne čuva, nego napravi novo, ukoliko tebi ne treba, vjeruj mi, uvijek ima nekoga kome STVARNO treba....:dada
 
27.01.2013
2
0
0
42
Molim savjet - koje sjeme je adekvatno za Rick Simpson ulje? Između toliko vrsti, kao totalni neznalica, ne znam sto uzimam. Treba mi za dijabetes. Hvala na prijedlozima.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
sanjinc je napisao(la):
Molim savjet - koje sjeme je adekvatno za Rick Simpson ulje? Između toliko vrsti, kao totalni neznalica, ne znam sto uzimam. Treba mi za dijabetes. Hvala na prijedlozima.

diabetes sativa cista sa nizim thc-om zato sto sative imaju thcv koji smanjuje sedativni efekat thc-a i samim time i smanjuje apetit koji ti i netrebakao diabeticaru....
moja prepozuka za diabetes Sativa cista ulje +ulje industrijalke(ne sjemena negoisto cjele biljke)- cbg i thcv

najbolje po meni neki afgan,thai sorta oneimaju vise thcv-a

u svako slucaju energeticne sorte su za diabetes

Jack The Ripper
Primary Cannabinoid: THCVRatio Rarity: 42%
Form: Raw Plant MaterialMoisture: 6.98%

Calculated Active Cannabinoids
CBD: 0.38%
CBN: 0.42%
THC: 20.22%
CBC: 0%
THCV: 5.05%
Total Active Cannabinoids: 26.06%

Strain Name: Jorge’s Diamonds #1

Genetics: A Unique Resin-Packed Indica-Dominant Strain
Breeder: Dutch Passion Seed Company
Origin: Holland
Character: Indica-Dominant CBD-rich
Flavor: Fruity & Sweet
Flowering: 8 – 9 weeks (indoor)
Outdoor Harvest: Mid-October
General Tips: Easy to Grow, Somewhat Fertilizer Tolerant, Resistant to Powdery Mildew
THC Level: 16-18 %
Medical Uses: Pain Control, Anti Insomnia, Anti Nausea
Effects: Tranquilizing
THC percentage was calculated at 16 to 18%, while the strain (medical note) is high in THCV, CBD and CBN.



ovako nesto ili neka Haze ,Thai genetika glavno daje sativasto jaca energican i euforican high to znaci daima dosta thcv jer on neutralizira sedativni efekat THC-a sto nasem mazaru netreba :D
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
eto svi znate sve, nevolja je u pitanju i to velika....pravila zabranjuju ikakvu trgovinu pa cu ostaviti kontakt. jedan kontakt imam ali nece kroz par mjeseci biti pa zamoljavam ako ima bilo tko makar najmanju kolicinu viska da mi se javi.
sa kolegom Mazarom se slazem, detaljno sam procitao ove stranice te su sjemenke vec narucene, ako nema ulja kroz narednih par dana krecem sa kupnjom ulicarke i pravljenja nema cekanja, a do tad ce i domacica sazrijeti.

znaci trazim, Rick Simpson hemp oil, feniksove suze,ili kako vec ko zove.

hvala unaprijed