S.A.G.E.???/HPS250W/by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav dragi moji forumaši,evo mene u novoj avanturi. :)

ovoga puta je to random sjeme iz vrha koji sam pušio,u vrhu je bilo par sjemenki koje sam sačuvao i piknuo u zemlju...navodno je ova sorta iz naslova,nije 100% sigurno,ali ako je onda će to biti prava poslastica...jer evo što kažu o S.A.G.E.-u :

The name says it all ! Sativa Afghani Genetic Equilibrium™, a well balanced Haze crossed with a robust Indica that produces a power- packed plant with over 20 % T.H.C. Fast becoming a legend, S.A.G.E.™ took 2nd place in the blind test of the 2001 High Times Cannabis Cup also the hash made out of this plant won 1st place in 2000, both of these victories were based on overall strength and quality. High T.H.C. and low C.B.D. make this plant a perfect head stash variety. Spicy sandalwood flavor combined with a long lasting and uplifting high make this the plant for those who must have the best. Longer flowering time is rewarded with large buds that will seem to double in size in the last few weeks.

Type Mostly Sativa
Height 120-140 cm
Yield 300-350 p.s.m.
Flowering Time 70-77 days


zvuči jebeno,ha? :signs053: lol

stavio sam dvije sjemenke iz toga razloga jer ne znam točno šta je u pitanju i kakvo je sjeme,te ih držim na 12/12 od početka dok mi pokažu spol,a onda ću vidjeti šta ću i kako ću dalje..

od opreme je sve ostalo isto kao i u prošlom grow-u,uz jedno pojačanje,a to je tratatatatatatata ph metar,hvala prijatelju koji mi ga je poklonio! :respect:

zemlja je Klasman Potgrond H,jako dobra zemlja puna hranjivih tvari,isplati se uzeti je.

posude su trenutno 7-litarske,ako se obje biljke pokažu fem. onda ostaju u tim posudama,ako je samo jedna fem. onda ide u 20 litara friške zemlje.

od gnojiva ne znam još točno šta ću koristiti,imam još Plantele Cvet i Plantele Vrt(ona žuta),a za nešto drugo nemam para,tako da ću nešto s ove dvije iskombinirati,možda ću ovaj puta cijelo vrijeme sa žutom pa će mo vidjeti kako će ispasti na kraju.

ne znam jesam li štogod propustio,zapalio sam pa se gubim lagano,hehe,slobodno pitajte ako vas još nešto interesira.

danas im je 6.dan,računam od kad je ova manja izbila iz zemlje,ova veća je dan starija,ali ću to zanemariti i ravnati se po mlađoj.

photo sharing
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Sretno sa growom :) :maryjane:
...kak si opce dosao do zakljucka da bi mogla biti sage? velis random sjeme a navodno sage...pa me zanima prica iza toga :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
fala čika No! :)

Zdrava Trava
https://vutra.org/topic/11804-ghs-jack-herer-250w-by-marihuana-farmer/?p=284833
tu mi je u ovom postu oprema ;)

Stipe
dobio vrhić,u njemu bilo sjemenki,trava odlična za pušit,nazvo frenda da mu kažem to,veli on sage,reko dobro...a i rad joj je sativast,tako da je vrlo vjerojatno to...random u smislu da nisam ja odlučio koje će sjeme biti. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and No Joke
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Upravo sam pročitao kompletan dnevnik, slabo si za vlagu pisao, jel to cooltube riješio ili? Nisi napisao dali čarapa i boca pomaže i dali ONA gel funkcionira. Gnjavim znam, ali biljčice su nam generacija hehe. Ista lampa isto random, main lining i volio bih probati scrog.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
cooltube je riješio temp....vlaga je cijelo vrijeme bila niska,čarape i boce su mi nešto sitno digli vlagu,ali opet ne dovoljno,ali je na kraju sasvim ok ispalo...ona gel nisam isprobao,radio sam neki svoj homemade gel,ali nije nešto previše prikrivao miris,možda ovaj puta ubodem ona gel pa javim ako isprobam ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Gagiba

Aktivan Član
Znaci potegao si... :)
E pa nek je sa srecom!

Klaman je odlican ali kad budes presadjivao dodaj mu malo stiropora ili agroperlita da ga dodatno rastreses. Kazu da bolje kiseonik dolazi do korena. Je*em li ga...

Ja naguram u zemlju sve sto imam. I agroperlit i vermikulit i zeolit i...ne ispadne lose! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Meni je S.A.G.E. promako za dlaku! Dobio jednu menku fem. i baš ta jedna nije isklijala.
Sretno i nadajmo se da su povukle na mamu ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
24.dan 12/12

zadnjih tjedan dana su biljke bile prepuštene same sebi na dnevnom svjetlu u boravku pošto nikog nije bilo doma...iako oprema šljaka bez greške,nisam htio ostaviti toliko dugo box bez nadzora...rezultat svega je da su se biljke izdužile pošto nisu imale puno svjetla zadnjih dana,ali me to ne brine jer će se već one popuniti...sutra sanacija,lagani lst i prva laganija doza Plantele Vrt(žuta)...za sad mi naginju na ženske,ali vidjet ćemo kroz koji dan...vjerujem da bi mogle pokazati spol uskoro pošto će sad opet biti na 12/12...


upload images free

image url upload
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
eo, baš me zanima koja je Ž, a koja M?
nego, šta će ti ove staklenke u boxu :) ? il je to mjera, haha :)?
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
i mene živo zanima,iskreno bih volio da je jedna m a jedna ž tako da presadim u veliku posudu i odradim cvjetanje u tegli od 20 litara...
hehe,staklenke kako praznim tako ih slažem u box,ove čekaju bolje dane... :D


edit: napravljen lagani lst na obje biljke,i pognojene sa 2/3 doze Plantele Vrt (10ml na 1l vode)

 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
28.DAN 12/12:

od danas im počinjem računati dva tjedna preflower-a..obje su pustile prve pistilice lagano,na jednoj (ovoj razvijenijoj) se jasno vidi,dok je na ovoj manjoj na glavnom vrhu tek prva dlačica izvirila,al je nisam uspio uhvatiti s fotićem...ova manja malo kaska za ovom jačom,valjda zato jer je dan-dva kasnije izašla iz zemlje...za sad jednom pognojene s Plantelom Vrt,nastavit ću s njom tijekom cvjetanja..

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.