Savet prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Javi nam bar kak je bilo haha :D a i prijatelju kog iskreno pece kozica od tvojih jel ti prvi drugi ili treci put ..ti ko da ides vozit raketu a ne zapalit pljugu,reci da si prosli put samo duhan osjetio i da se osjecas kao da ti je prvi put.. A i ja sam tek drugi put osjetio taj pravi lijep osjecaj naduvanosti..prvi put sam se vise folirao u glavi
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Joj:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:, crkavam:lol::lol::lol::lol:

Ok, sjeme imaš i šta bi ti sada?
Sva sreća da imamo groblje :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ako ćeš zapaliti sa ok ekipom,onda opušteno ... deri do povraćanja :)

Nerjetko,jedan u krugu postane predmet ismijavanja ... pa se okome na svaki njegov pokret. To može napraviti crnjak toj osobi.Ne dozvoli si to.
Ako netko slini rizlu upozori ga da slini po jointu kad duva sam.
Ako duvate negdje vani imaj u džepu voćne žvake i flašicu vode.
Pivo pojačava rad trave. Oprezno :)

Ako zacrnjačiš,dozovi sam sebe i reci si:
Alo' bre ... koji ti je k :lol:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Prvi put motam, vucem par dimova, pomno pratim reakcije organizmeta (fizioloske i duhovne) i nista - nema reakcija. Vucem jos par dimova, osluskujem hoce li se sta zgoditi i nista ne cujem.
Vucem jos par dimova, gledam u uzareni vrh pedantno smotanog dzointa, zapitah se "boze, ko ga 'vako lijepo smota" kad negdje iz pozadine poce neko da pjeva. Sjecam se teksta, mada mi je glas bio neodredjen, ni muski ni zenski, a tekst ide ovako; "Ja rahmanu ja allah, ja rahimu ja allah, ja mudzibu ja allah, za tobom ja izgaram..."
I izgore.

Mislim, nije da je prvi put kao prvi put uopsteno, vec je prvi koji se odnosi na prvi put danas, veceras.
Boze, koje li je doba dana.
Otkud ja na groblju.

Sve je utihnulo. Samo se negdje, kao iz daljine, cuje tihi zvonki glasic, koji i dalje pjevusi "za tobom ja izgaram"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Za prvi put evo ti jedan super savjet Puff puff pass nista ti vise ne treba niko nece skontat da nisi nikad prije pusio.a ako te zanima kako poslje da se ponasas? ponasaj se kako god hoces svatko se drugacije ponasa.ako te jako udari reci dobra vutra ovo sto si pusio prije je smeće :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx