SHOW MUST GO ONE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
dio Endivije koji je zavrsio na water curing-u, stim da nisam susio pa utapao u vodi.
nego onako frisko ubrano ubacio u skrinju na duboko smrzavanje,poslije 2 gana ubacio u vodu i drzao tjedan dana.normalno vodu mjenjao svakih 24 h. iscijedio vodu i sad ide na ubrzano susenje pod crvenom lampom jacine 100w.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Nedonosce : danas je dobila zadnju prihranu i ne mislim ju vise gnojit.prekjucer ju odvezao pa se do pola ispravila.visoka oko 60cm. s glavnim vrhom(kriva lopta) bila bi oko 80cm.
otopina 1kg svjezih ovcjih brabonjaka(klali ih za bajram),1kg kokosjeg izmeta,5 oguljenih kukuruznih klipova(znaci plod maknut) i 20-ak litara vode.
odstajalo 15 dana. pol toga razrijedjeno da 10 litara vode i iskoristeno za gnojenje.
ostaje na "suncu" do prvog snjega,tako se dogovorio sa Boogiem :pilot .
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
hehehe nabavit cu si jedno tri litre Ledenog Vina koje se radi od grozdja koje se bere na -7 pa na vise, pa cu zmiksat sa ovom biljkom
sam samcat miksam prijatelju, od oka. zena kaze da njoj to uzasno smrdi pa...nece nis pomoci, a i ne duva pa joj ne mogu zamjerit :kiss: .
ponesto naucio od bake (pokojna vec 25 god.) koja je svasta sadila po vrtu i sve je uspjevalo. imala je kravu i kokice i za prihranu je koristila samo gnoj tih zivotinja. najesen bi se rasporedio stajski gnoj po vrtu dok bi na proljece biljke koje su bile stare od 2tjedna do mjesec dana dobivale slicne mikseve koje ja spravljam i jednostavno bi buknule. ponovila bi 3-4 puta do 9 mjeseca.
P.S.nedavno naucio da stajski tj. kravlji gnoj koji sadrzi i raspadnutu slamu,koja se kravama postavlja na podu stale, je puno kvalitetniji od gnoja bez slame., naime modrenije stale na podu imaju resetke kroz koje balege automatski idu van stale tako da je slama suvisna.da ne duljim, slama je bitna sto gnoju dodaje celulozu koja je jako bitna u razvoju biljaka.
e sad posto ja nisam imao slamu,dodao te klipove odguljenog kukuruza.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ljudovi
glupo mi je otvarati novi dnevnik nego cu tu kroz vrijeme u kratkim crtama prezentirat grow dviju biljki koje su
od neke nepoznate seed banke .
strain je Fruity Bomb Auto i kolko sam uspio skuzit to je mix Malana X Fruity. navodno za 9 do 10 tjedana bi trebale bit gotove.
Uglavnom, piknute u zemlju 12-og ,jedna izasla 14-og, druga 16-og. i nisu nimalo slicne .
pretpostavljam razliciti fenotip.(valjda se tako kaze,ispravite me ako grijesim).
zato ova blijeda nek bude
Malana.
proklijala u posudi od litre,zemlja univerzalni supstrat za cvijece -Velfom. danas presadjena u istoj zemlji u 20 l-skoj posudi di ce bit do kraja/ ne mislim ju gnojit min. mjesec dana.

pokrivena 3l flasom s odrezanim dnom.

i tamnija
Fruity
klijanje, ista posuda ista zemlja, danas presadjena na vrtu u obicnoj zemlji. nju mislim gnojit ovcjim na pocetku ,kasnije kokosjim gnojem.

pokrivena flasom od 5 l.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Hvala svima makar je dovoljan i samo like.
a komentari,kritike pozitivne ili negativne,pitanja,savjeti ili misljenja itd. slobodno dajte.
CilI planirao jednu supertopirat na tvoj nacin ali cekam da rajcica malo naraste, da ju mogu zakamuflirat . za to cu za par dana extra sjeme piknut :joint2: . ikad vec......
AK auto dozivjela lagani lolipop na jednom dijelu pri dnu biljke.pojavila se plijesan na popkorn headovima. valjda zbog kise,nisam ju micao kad je padalo.
slikano prije lolipopa.

image url
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj

Ak auto koja je davno presadjena vani.jako rijetka shebali je niske nocne temp. i lose vrijeme u 4 mjesecu. skolski primjer da ne treba zurit s autom

ova je vec imala dobre uvjete(ali ne idealne) i zadovoljan sam, skidam 01-06.

ovo je dio biljke di sam maknuo nesto malih vrhica i lisca zbog plijesni.flushao sam ju sa jedno 100l.vode prije tjedan dana.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
eto, ciljana :dada ova tzv. banana boja.
a za ove friske me nemojte nista pitat,cekajte da ih dovedem u red. moze??njima kotiledoni i prvi fun list ok bude a kasnije ajme majko. :kauch
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.