[SIGURNOST] Lista bezbednosnih mjera da ne zavrsite u policiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
najbolje je ako imate svoj vikend plac sa 4 5 komsija samo, tako da mozete oko placa po ogromnim grmin sumicama neprohodnim posaditi biljke imate alata imate vode to je nesto najsigurnije i najbolje sve sam je blizu... jel se slaze neko sa ovom cinjenicom ili mislite da ipak nije bezbedno s obzirom da ako se nadju te biljke prvo ce najblize kuce okolo pretresati ? :)
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Nece oni nista pretresati dok te ne uhvate na ''delu''..Eh sad kad te uhvate onda ide na pretres kuce vikendice itd itd itd
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
naravno da nece odmah uleteti, pokositi pa onda ici po komsiluku da se raspituju cije je, jedino ne znam sto se brines ako je to najbolje kako sam kazes
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Mislim da je najbolje i najbezbednije da se bukvalno nikome ne govori da vi growate,sadite itd...mislim da tu treba najvise obratiti paznju jer kod ljudi postoji zelja za hvaljenjem i da nesto uradi a da niko za to nezna ko da nije uradii pa onda kadse pohvali tu nastaju problemi...nije milicija vidovitata da znaju sta ko radi...za outdoor malo obratiti paznju na lovce i pecarose jer se oni svuda vole zaclaciti i sunjati...a za sve ostalo manje vise..:)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Sve u jednu kesu i da budem prost jbga, iza muda, ako dodje do pretresa samo opusteno neka vas pretrese kad vidi da nemas nista po dzepovima i vidi da si kulturan dobar nece se puno jebavati oko tebe, jos jednom sry na psovkama :D
 

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
http://www.youtube.com/watch?v=ML6VAy_ygVs

Evo poucan film barry-a copper-a bivseg americkog policajca koji je otkrio korupciju i brutalnost policije i zbog toga dao otkaz i snima filmove.Korisno :D

Edit:Nzm dal je neko pre delio ovaj filmic ako jeste sorry
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
A recite mi koliko je sigurno ici na stranicu preko mobitela(android)?preko google playa ima za skinut tor browser i jel valja to sta?
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
sumnjam da i jedna od tih grešaka ugrožava sigurnost foruma :) jel bi u protivnom svirali mozarta po želji voditelja smjene kaznionice Lepoglava ili Zenica :D
 
10.11.2009
18
12
3
nevolim bas davati savijete iz razloga sto sam par puta pljusnio ne pao razbio se pa valjda neznam ako padam ali jedna stvar koju znam je da nikada nigdje nista ne nosim sa sobom osim rizle role iz tiska do gajbe...naloljetnike i one ispod 30g izbjegavati ti mu das za par pljuga a majstor odmah pola rijesi i jos da bi bio vazan kaze to je od XYZ u stvari kaze tvoje ime pa se ti peri poslje!!!!
 

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Ok, vidim da se ponavlja ista greska u sklopu javaskripte wavestreamer, pretpostavljam da je to radio i nije toliko vazno..

Na osnovu gresaka u kodu ili odredjenih nedostataka lako se moze snifati ili istraziti protok .

U vezi sa ssl-om, on moze da koristi kao zastita pri nekom medju-snifanju ali moze se zaobici i jako lako moze da nema nikakvu funkciju.

Sto se tice ove platforme korisnik dok pristupi forumu ili uloguje se mozese doci do njegove ip adrese. Vjerujem da to sop-ovi znaju :)
 
09.11.2014
134
80
43
Bilo bi dobro i da je u prvom postu napisano nešto oko toga šta ako vam nađu menke na carini, da li vam dolaze na vrata sa plavom kovertom ili kažu da se kao dođe u poštu ili na carinu po paket...kako se od svega toga odbraniti? Tj. za Srbiju barem, pošto u HR nema brige oko carine.
Nešto sam čitao da su nekome upali u stan i gledali šta ima. Trebali bi i kompjuter pregledati, ali njemu nisu zato što je sve ostalo bilo čisto...tako nešto...zato me je cim.