Sigurnost sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
citam ovo bzvz i gledam malo sta sve izmisljate. ..

nemoras sa crijevima. . puni vodene balone pa bacaj u grmlje. . . isto jebeno . .
a ako ce pandur cekat. . mos i njega pogodit :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: botanicarsamja

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
563
113
balkan
Naletio na tekst o sigurnosti sajta.
Dakle jebga da neponavljam,reći ću eto par stvarčica koje upamtih.
Ostavljati recimo za provjeru sitea ,stvarčice zanimljive ljudima...poput kompasa na vidljivo mjesto tog sitea ,ili kovanice na nekakav kamen postaviti.
Pa viditi dali će se u nekom razdoblju ti predmeti maknuti ili će ostati.
To mi je dosta ovako lukav način za saznati dali tko zalazi tim mjestom.
Pa recimo shema (već spomenuta mislim) sa postavljanjem tzv zamki...suho drveće koje puca dok ih netko skrši ili namjerno makne sa puta.
Kako god ,zakon savjeti ...
 
29.09.2008
9
0
0
37
ma moj savijet je ne saditi ako niste 1000% sigurni da vas niko nece skontat... A to nekad moze znaciti na sto bliza i jednostavnija mjesta... Sadio sam jednom i posijedio sam od paranoje i pracenja... trcanja zalijevanja u 2 popodne po najvecoj žezi dok sam konto da su svi na kupanju ili u kuci i molio boga za kisu koja nikako nije htjela past... Mislim da je najsigurnije doma sadit a ovo ostalo vam je rizik koji kosta jako puno... Pa i godine zatvora... Nekad je ljepse kupit i bit miran...

Pozdrav i sretno svima u ovoj sezoni....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nikad nemosh bit siguran 1000% da te niko nece provalit..
Uvijek postoji ona paranojica i tripanje..
mozda su u shumi jelte
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
što se tiče sigurnosti, živim u divljini i bio sam siguran da postoji bezbroj mjesta gdje mogu neopaženo uzgajati svije biljčice
ali kad sam krenuo u istraživanje (nekih tjedan dana sam pregledavao sva moguća mjesta), skužio sam da SVUGDJE ima ljudi
čak i kad sam otišao daleko izvan naselja do neke neprohodne šikare, pojavio se neki tip na buggyju
treba biti oprezan, jer velika je vjerojatnost da odaberete sajt koji je nečije zemljište
outdoor traje dugo, tako da se može dogoditi stvarno hrpa stvari
4-5 mjeseci truda može propasti uzalud iz bezbroj razloga

shvatio sam da se ne isplati raditi outdoor u takvim uvjetima, pa svoje biljčice prebacujem u indoor. možda sam samo previše paranoičan :icon_lol:

ali tko ima živaca i volje, svaka čast :sun2:
 
06.04.2009
3
3
0
37
bas nesto i ja gledam ovu temu,zvuci zanimljivo...!
evo i ja malo da se povalim sa svojim sajtom,ovako:
imam nekih 5-6km do njega ali jbg-a moze mi se auto i polako...
samo mjesto je po mom misljenju idealno,nalazi se u sred siprazja ima jedna mala cistina fantasticno!
al pogodite sta je zanimljivo?hahaha....nalazi se na pocetku minskog polja,naravno rizik je postojao,kazem postojao!sad imam uhodanu marsutu,a samo mjesto je obiljezeno onim crvenim tablama -zipa mine-sajt je pripremljen samo jos cekam djevojke,koje su vec izale iz zemlje!
molim vase komentare???
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
Kralj_Djavolski je napisao(la):
bas nesto i ja gledam ovu temu,zvuci zanimljivo...!
evo i ja malo da se povalim sa svojim sajtom,ovako:
imam nekih 5-6km do njega ali jbg-a moze mi se auto i polako...
samo mjesto je po mom misljenju idealno,nalazi se u sred siprazja ima jedna mala cistina fantasticno!
al pogodite sta je zanimljivo?hahaha....nalazi se na pocetku minskog polja,naravno rizik je postojao,kazem postojao!sad imam uhodanu marsutu,a samo mjesto je obiljezeno onim crvenim tablama -zipa mine-sajt je pripremljen samo jos cekam djevojke,koje su vec izale iz zemlje!
molim vase komentare???


ne znam kakva bi to vutra bila da zbog nje tumaram minskim poljima :icon_lol:
a šta da ti kažem, pazi di staješ i sretno :sun2:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
cuvaj se prijatelju mungosa... svi od reda su pukli na zivce (guess why) i ako ti nalete tamo, sve ce popusit, nece ti ni za solo pljugu ostat :ludaci_lol:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
delboy je napisao(la):
promatrao ju sa daljine od 6-7 metara

Ako si odlucio ovo raditi, pripazi da ti svakojaka gamad ne napadne biljku jer to kad jednom navali, namnozi se u dan dva i ode sve da ne kazem sad gdje. Provjeravaj biljku kad god mozes, ili je prsci preventivno, nasao si kako se prave insekticidi, pa to i upotrijebi ili izmedu biljki posadi bosiljak i kadifice ( pitaj mamu ili baku sta je kadifa ako ne znas :icon_lol: ) pa si miran i mozes bez brige promatrati i zalijevati iz daljine :costumed-smiley-027
 
19.12.2010
102
34
28
evo da i ja dam moju ideju za osiguranje sajta:)
Posto se nalazim u dalmaciji i tu i tamo idem u ribolov, skuzio sam da sillikonski konac kojim se namota jeska (mamac) da se jako dobro pokazao kao upozorenje.Nisamga probao direktno na sajtu nego malo dalje na isto tako kozjem putu kojim nitko ne prolazi i puknuo je.
Za one koji neznaju sto je to evo objasnjenje. Izgleda kao paucina i tesko da se oze skuziti jer je prozirna. (nekada ga ni ti nemozes naci na brodu kad ti treba za omotati jesku). Uglavnom, zavezes na pa lokacija po putu i ako je puknuo ili se produzio znaci da je netko bio tamo. Razlika izmedju bakrenig zica i ovago je sto nitko nece skuziti da je zapeo o nesto, a ako i skuzi misli da je paucina.
Nadam se da sam pomogao.
 
11.03.2012
10
0
0
33
moj je frend pao na nacin da je neki stariji lik otiso kenjat blizu sajta i eto dok je kenjao zapazio biljke i prijavio policiji haha >(
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
po meni bespotrebna investicija,najbitnije je da ti nikom ne pricas da uzgajas i pridrzavas se nekih osnovnih pravila i kamere ti nece trebati.A ako imas viska para isprobaj,tko zna,mozda se i isplati
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
evo ja uskoro planiram da krenem prvi outdoor, moje pitanje u vezi sigurnosti je da li bi bilo bolje staviti po jednu biljku na vise mesta jer je manje vidljivo i ako neko nadje nece vam otici sve, ali opet razmisljam ako je to na vise mesta mozda su vece sanse da neko naidje na biljku?
 
13.09.2005
58
2
0
2-3 biljke na jednom mestu i sto veci razmak od sajta do sajta moj predlog, a i veoma ti je bitan izbor mjesta za sadnju. Pozdrav
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
hvala svima na odgovorima, sutra idem da trazim dobra mesta mada vec imam par dobrih i da ih sredjujem, inace da spomenem vec sam stavio 10 semenki na klijanje pre 3 dana, danas kad sam skinuo wc papir 5 semenki je proklijalo i stavljeno u saksije od litar...