Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.08.2006
0
15
0
45
Meni sada nishta nije jasno... :shock:
Da li se isplati naruchivati preko njih ili ne?
Ako ima neko iz Srbije da je uzimao semenke preko Grow Shop Aliena neka mi otkuca kako ide ceo postupak i koje su shanse da se padne u muriju :?: :!:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma vidiš da je nemoguæe..murija i granica i pošta..u ***** i hrvatska.. :evil: :twisted:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ma moguce je itekako, GreenMan i jos neki su vam lijepo rekli da su dobili sjeme, i ja vjerujem da je sigurno 95%. Nisam jos cuo da je netko pao na muriji zbog narucivanja sjemena marihuane. Druga stvar je s gljivama i slanja u paketima. Vidite, svi paketi se na granici pregledavaju, a spore gljiva se obicno salju u spricama u paketu i zato ljudi najebu, dok se sjemenke marihuane salju u kuverti, a pisma se ne pregledavaju na granici. Uostalom ja sam bas narucio paketic sjemenki, pa cu vam reci kako je proslo.
Ako zagusti (onih 5%):
Branite se tako da recete da niste nista narucili i da neznate sto je to, a nalog za premetacinu policija nemoze dobiti na temelju toga. Ja cu sada napraviti format C: i nitko mi nista nemoze...
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ma brate, ko reskira profitira-ko shto nash voljeni Del Boy jednom prilikom reche... :D
Ja cu lepo da se prvo oslobodim svih materijalnih dokaza to jest da popushim svu vutru iz ovogodishnje berbe pa cu onda da bacim ovaj komp na smece i kupim drugi i tek cu onda da naruchim semenke...kapiram da cu to sve da uradim do januara, eventualno februara... :rofl:
A shta cu, ima se mozhe se... :wink:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Juèe mi frend rekao i pri tome me rješio dobrog dijela paranoje..momci iz Aliena mi napisali ako mi dolazi obièno pismo doma Opcija:seeds-graden-zaaden(tako nešto) koja dodje 6e, moram se potpisati da sam dobio pismo kad mi dodje poštar,odnosno da æe me to pismo èekati u pošti ako me nebude kuæi...
Frend je imao isto takvo iskustvo iliti nije bio kuæi pa je morao do pošte,ali je samo pokazao osobnu da je to on i preuzeo si pismo...pošto je samo pismo oèito nema problema!
NAdajmo se... :)
Sad ubrzo(možda èak i sljedeæi tj) mislim naruèivat pa javim kako æe to sve proæi!
Pitanje...sadit æu tek na proljeæe (3.mj.)..ima neke veze sa kvalitetom sjemena? :eek:
Bi ga trebao zapakirati u neke neprozirne,zrakonepropusne posude,staviti u friðz ili nesto slièno? :? :? :? 8) 8) :D
 
25.09.2006
0
0
0
Izvještaj o kupnji sjemena:

Naruæio sam 10.9., poslao poštom eure (regularno) 12.9., dobio e-mail 19.9. da su dobili pare i da isti dan šalju paket, 25.9. dobio paket. Sve prošlo bez najmanjeg beda. Radi se o seed banki Dutch Passion (direktno sam od njih naruèio). Kod njih NEMA POŠTARINE!!!, cijene su prosjeène, a s obzirom da se radi o vrlo poznatoj seed banki koja je proizvela mnogo poznatih sorti èija je kvaliteta sjemena na visokom nivou, cijene su povoljne. Zaèudilo me da nisam imao nikakvih problema s poštom buduæi da se radilo o paketu (dimenzija 20x12x3 cm) a ne o pismu, a poznato je da se paketi otvaraju i pregledavaju na granici (na boxu nije bilo znakova otvaranja).
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
i sa njom se dogovarmo za direktnu saradnju i drugim bankama semena -vrlo skoro èemo jih objaviti na stranici vutra.org- ali,da bi vi dobili što jeftinije semenke,oni zadovoljni i onda može vutra.org dobiti sitnicu-od tud se crpi nnovac kasnije za razne projekte...i vase majice..


radimo mi na tome vrlo ubrzano!!!!!!! :D

malo sam zbrzo,pa se izvinjavam za greske u tekstu
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
525
557
113
balkan
geckO je napisao(la):
Ma brate, ko reskira profitira-ko shto nash voljeni Del Boy jednom prilikom reche...

Hihiihi bas sam se iznenadio da i mene netko citira...ufff uff sad sam sav vazan.
Sto se tice ,ovih seedbanki pa daj probajte nekak s njima dogovorit da stavite ovdje ponudu njihovu i onda sve koji narucuju nek se prvo jave ovdje i da vi ubirete neku proviziju...
 
23.10.2006
8
5
3
delboy je napisao(la):
Hihiihi bas sam se iznenadio da i mene netko citira...ufff uff sad sam sav vazan.
Sto se tice ,ovih seedbanki pa daj probajte nekak s njima dogovorit da stavite ovdje ponudu njihovu i onda sve koji narucuju nek se prvo jave ovdje i da vi ubirete neku proviziju...

interesujeme da li prilikom narucivanja kod aliena postarinu mogu njima da platim buduci da su mi poslali racun i doznaku banke koji trebam da platim cenu semenki odvojeno od cene postarine ?
unapred hvala
 

ja0

Aktivan Član
14.08.2007
102
8
0
44
imam pitanje,
ako npr tebi dojde pismo sa sjemenkama i uhvati te murja, ti mozes reci da nemas pojma nista o tome. ko meni sada zabranjuje da posaljem nekome pismo sa sjemenkama a on nema pojma o tome?? sto kazete?? malo sam ceprko ali nisam nasao slicno pitanje pa sada pitam.
 
26.10.2007
1
0
0
39
e ovako mene zanima kako ide sa karticom kad se naruchi... ono narucio sam karticom seeds sa alien-a i sad me zanima dali samo dobijam ono jedan mail na kome pishe kad sam narucio i sta sam narucio ili uz to ide posle jos jedan mail na kome treba da pishe da su mi poslali i inache postarinu sam platio 9e pa dali je to ta posiljka ili ne...aj neko neka pomogne ako je vec tako narucivao ili ako zna posto sam ja narucivao semenke sa jednog drugog saita (Rhino cannabis seeds a ne znam dali smem i da napisem sait ceo kako ide) i veoma su za pohvalu mogu vam reci...a njihova posiljka ide preko koverte koju donese postar i baci vam je u sanduce i ne boli vas glava i na njoj sve sto pishe to je Royal mail i vashe ime i adresa... koverta je braon boje onako malo poveca kao a u untra je ona kesa sa vazduhom sto kad pretisnete ona puca i unutra vam stoje kesice sa semneom...ja sam odatle narucivao i to preko kartice(visa) i nisam imao nikakvih problema
plz za pomoc
 
05.11.2007
12
0
0
37
Narucio sam seme i dobio narudzbenicu na mail...
Sad me interesuje na koju adresu ja da posaljem pare? (alien je u pitanju)
Samo stavim pare u kovertu i posaljem na adresu?
Kada placam postarinu (njima u koverti ili u posti kada to stigne ovamo)?
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
ispuni narudjbenicu (ako vec nije) i isprintaj ju(nista nemoj rukom pisat,ako vec moras pisi velika tiskana slova,mene su ****** da nemogu procitat sta pise lol)

presavines nekoliko puta narudjbenicu(da stane u kovertu) u narudjbenicu stavis novac(da se nevidi kroz kovertu kad stavis prema svjetlu) i napises na kovertu onu adresu sa stranice....

postarinu neces platit u posti (bar ne u HR) ako narucujes samo sjemenke,nego ces im uz novce za sjemenke poslat i 6 eura za dostavu....

jednostavno...

pozz
 

jox

14.04.2007
1
0
0
35
pozdrav svima!

zanima me da li je netko kupovao nesto preko everyonedoesit stranice?
samo neka iskustva jer mi se sve skupa čini ok, plus to da nude kupnju preko visa electron debitne (iliti cash card)
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
hehe...bas sam pred koji tjedan napravio spisak sta imam za naruciti od njih, ali jos nisam .....eto , ulaze se na sve strane pa nema para sad za to... ako slucajno ti sta narucis, nemoj mi zaboraviti javiti na mail kako je proslo ! !
mozes mi poslat sa mog profila ! pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gio101

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Ljudi pozdrav!skoro sam se registrovao,sajt je ludnica...Iz Crne Gore sam interesuje me ima li ko iz crne gore da je narucivao sjeme da me uputi!Necu da me hapse bre!
 
02.02.2008
20
0
0
48
informacije su zlata vrjedne zato ti preporucujem prije upotrebe tipkovnice upotrjebi MOZAK čitaj samo čitaj sve ti je tu objasnjeno i neboj se !!!!
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Hvala Lucid,prelistao sam ja postove na ovu temu ali intersovalo bas iskustvo nekog iz moje iz crne gore...
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Vec si lose krenio.

Po tvojem usernameu vidi se da si rodjen 1992 godine i da ti je Zabljak ili prezime ili nick ili nekakve veze ima s tobom! Eh da, i da si iz CG...

Znas u sta se upustas, odajes svoje osobne podatke a brines se za dolazak sjemena ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.