Sjemenke narucivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
bothanicharrr

ako si iz Hrvatske za narucivanje sa *********** ti ne treba kartica(salje se pouzecem-placas postaru), a ako si iz neke druge drzave onda nemozes uopce narucit sa ***********
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
zelenikawasaki je napisao(la):
@botanichar....
evo ti sad pa gledaj...(zato sto si slavonac)
http://www.***********/?p=p_26&iPage=6
al ak ovako budes i uzgajo... jadne te biljcice...
e tesko da ces narucit bez kartice...
sretno!

sry na ovom bez kartice...zajeb
malo sam bija:drink:luuuuuuuuuud :p
 
01.10.2008
28
1
3
50
Pozdrav svima, posto sam gomilu korisnih informacia ovde nasao, red je da i podelim neku.
Pre otprilike mesec dana gledao sam na TV neku emisiju o svercu svega i svacega. Gost je bio visoki oficir policije. Izjavio je nesto za travu, sto mi je definitivno privuklo paznju.

Na pitanje voditelja vezano za semenke koje se narucuju iz inostranstva, rekao je da policija ne hapsi ljude koji dobijaju semenke jer nemaju zakonskog osnova. Da bi nekog uhapsili za travu roba koju mu nadju mora da sadrzi odredjenu kolicinu THC-a u sebi.
Semenke trave ne sadrze THC tako da nemogu da hapse, ali kao navodno prate takve posiljke.
Da li je ovo tacno ili ne neznam, ali ako jeste definitivno se netreba ustezati od narucivanja. (Srbija)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ok, možda vrijedi za srbiju, za hrvatsku ne vrijedi, tu je sjeme ilegalno bez obzira na thc.
 
01.10.2008
28
1
3
50
Nazalost nesecam se, voditeljka je bila zena.
Mislim da je u pitanju TV Novi Sad 1.
Ja sam gledao ne vise od 10 minuta. Nemogu da se setim da li je to bilo tako kratko zbog toga sto je kraj emisije, ili je to emisija od vise segmenata i prica o svercu je samo jedna od njih (mislim da je ovo drugo). Pricao je lik i o svercu heroina, kao i o saradnji drzavnih organa u sprecavanju toga. O travi je bilo vrlo kratko i ono sto je bitno napisao sam gore.
Mislim da je to podatak koji treba tacno proveriti kod ljudi koji imaju vise veze sa tim (advokati , sudije...)
Ukoliko neko nesto sazna neka napise ovde.
 

KaraJack

Aktivan Član
Nemogu da vjerujem da jos neki postavljaju pitanje oko ukrasnog bilja pa koda ste debilik iz pakla !! Jooj ovde treba da se pita dali se more narucit ili nemore... Ukrasno bilje je ukrasno bilje u suvenir pakiranju tako da je tu rupa u yakonu i tu yakon ne more nista!!
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
jel mi neko moze reci cjene sjemena koliko kosta np.sjeme jedno i koje je najbolje sjeme da se uzme i ako je imo iskustva sa narucivanjem.
 
01.10.2008
28
1
3
50
Napisao sam ovo u drugoj temi, a mozda je trebalo ovde zato copy-paste.


Seme naruceno kod Aliena 2.10.08. Placeno kreditnom karticom.
Izabrana opcija stizanja Seeds - Graines - Zaden.
Mislio sam da je minimalno vreme za koje ce stoci od 14 dana pa na vise. Nisam bio vise dana kod kuce, i kad sam stigao prvo pogledah u sanduce.
Dobio sam obavestenje o prispegloj posti, od poste koja je pored carine.
Oci su mi ispale kad sam video datum.
Pismo je stiglo 10.10.2008. a datum kad sam otvorio sanduce je 16.10.2008 u 18:00 uvece.

Brzo u taxi i pravac posta. Najveca briga mi je bila da li se 5 dana koliko moze da stoji posiljke racunaju od dana stizanja ili od prvog narednog dana.
Drzim sipke da je ovo drugo, tako da o otvaranju pisma pred njima i svemu ostalom nisam bas imao vremena da razmisljam.
Na posti dam obavestenje koje sam dobio i licnu kartu. Posle malo cekanja ljubazna tetkica mi da moje neotvarano pismo.

ZIVELA POSTA :)
:thewave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.