Skidanje biljaka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.04.2015
13
36
13
33
e ovako,ovim putem samo zelim da upozorim sve da je sezona skidanja biljaka pocela i da se svi pripaze.. ako imate iskustva sa ovim problemom slobodno podelite.. meni je skinuta upravo biljka Mazara u 49-tom danu cvetanja.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Gle neke stvari se uživotu moraju naučiti, nažalost svi smo mi ljudi pa nas je većina navikla učiti iz vlastitih pogrešaka.
Prva stvar ti je da nikom nesmješ reći da imaš biljku, ama baš nikome, pa čak ni onome u koga imaš povjerenja. Nemora taj netko biti direktni krivac, al neki ljudi jednostavno neznaju čuvati tajnu, gotovo sam siguran da ih preko 95% nezna. I šta se onda desi, nekom se povjeri da ti imaš i kaže nemoj reći nikome, taj drugi natukne nekom trećem i brzo se to raširi. U ovoj nestašici dovoljno je ubacit nekom bubu u uho pa makar to bilo i šatro zajebancija i uvjek će se nać neka budala koja je spremna provjerit to i onda to obično završi na taj način što se tebi desilo.
Druga stvar ti je da nesmješ nikome, opet ponavljam, ama baš nikome reći da si član ovog foruma i koji ti je nadimak. Jednostavno taj netko može jednostavno logirati se, naći tebe i pratit tvoje dnevnike, vidit na čemu si, prokljuviti lokaciju, u ovom slučaju to nije bilo teško, i šta onda, onda završi na ovakav način.
Ja ovo radim godinama, osim moje žene nitko za to nezna, niti jedan prijatelj, nitko. Svi misle da imam neku dobru štelu za nabavit vutru i to je to.
Ja priznajem da je nekad teško držati sve za sebe, nepodijeliti radost s nekim ali jbg, kad staviš sve na papir, zbrojiš dva i dva, sagledaš posljedice, pa to sve izvažeš onda dođeš do zaključka da je pametnije držati to u sebi pa makar puknuo. U neku ruku mi ovaj forum dođe kao lijek jer je ovo jedino mjesto s kim mogu podijeliti ono što me veseli, normalno vezano za ovo naše "zabranjeno voće".
Jbg, keep it up, bit će bolje, samo pamet u glavu ;)
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Bravo, totalna istina...ali nema druge, jedino tak možeš izbjeći zajebancije.

Ovo što kažeš s nekim podijeliti oduševljenje pa i pohvaliti se bi bilo super...ali na kraju neeee nikako