Skunk #1 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......evo jedan brzi dnevnik od mene......:)

.....znaci Skunk #1 od Sensija, 5 kom......prostor stari box 75x50x160, HPS 250W u CT, 2 cijevna venta hlade lampu i ostilirajuci za mjesanje zraka, prihrana Hesi Bloom i P+, zemlja composana, posude 5 litara....

.....od treninga LST i super cropping......

.....vegetacija je traja oko mjesec dana mozda koji dan vise, slika iz vege nazalost nemam.......

.......nakon toga cvjetanje, spol pokazale kroz 7-8 dana.......

11. dan cvjetanja



19.dan cvjetanja



28. dan cvjetanja



40.dan cvjetanja


47. dan cvjetanja



62. dan cvjetanja


70. dan cvjetanja-HARVEST DAY.-)))))))))







.....nakon 2-3 mjeseca u teglici.....








......grow je trajao ravno 100 dana, 30 dana vege i 70 dana cvjetanja......ovaj put sam ih pustio malo duze da vise trihoma posmedi al nakraju ih je bilo mozda kojih 30% smedih i resto milky.......ispalo je malo vise od 90g relativno malo al zajeb je bio najvjerojatnije u previse hedova pa svjetlost ni malo nije mogla prodrijet iznad ovog prvog kata al nema veze......

....zato me #1 odusevio u svem ostalom....miris slatkast vocni, mjesavina gumenih bombona i vocnih zvaki, takav i okus, bas nekak slatkasto fruty izgled heda netrebam ni komentirat (sve se vidi sa slika) a rad ubojica......

....blokada samo takva, zbunjenost, dezorijentiranost, pogled kasni, gledam slike kao panoramu=) bolesno nesto, skunk bas ubija......ponekad kad bi dosao s posla razjeban i umoran znao me bas zbedirat do jaja kad bi pljugu zapalio tak da mi nije u nekim trenucima cak bio ni gust pusit.......

.....prvi strain u zivotu koji me bas odusevio i sigurno su ga sadit jos koji put........

....eto to bi bilo to od mene za ovaj dnevnik.........:)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ovo je perverzija svaka ti dala

patim za ovakvim necim mislim da cu imati sad nesto ovako samo vise vrhova nadam se
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
lijepo odradjeno, svaka čast na tome što ih možeš toliko dugo držati u teglicama a da ih nisi poduvao, meni nikad nisu toliko dugo izdržače na životu :D rep +
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@weed-zato sto je takva ubojica tolko i traje.......sad kad imam i Auto NL koji je u tegli mogu odahnut i zapalit gens koji me schilla, opusti i baci osmjeh na lice dok me sk bas znao odvalit......:)

@jocke-ispalo je malo vise od 90g samo sto si pitao dok post jos nije bio gotov......

@not smoke-tnx stari, i ja se nadam da ces ih imat vise ipak imas 3-4 puta vise W od mene.....ja sam imao 100-tinjak vrhova....:)

@Prater-covjek je pitao dok jos nije pisalo....pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative and Blade

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....hvala ekipa na repovima i lajkovima.......

@haze-zadovoljan sam sa honey weelom al sam bas naletio na tog koji je nakon 2 mjeseca prosviro na lageru od lopatica i sad lopatice plesu malo gore dole i to pridonosi buci dosta, al ga okrenem naopako ili nadem neki polozaj u kojem ne ruzi i sve 5.......iako imam 3 god garancije mislim da kad bi ga odnio u snail na reklamaciju sumnjam da bi ga dobio tako brzo nazad a ipak mi je taj vent jedan od bitnijih......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nemam komentara :)
jako ljepo odradjeno i jako ljepi plodovi.
svaka cast i samo tako nastavi!!

peace out !
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Šteta šta nije bilo više količinski ali i to će biti dosta ako je smoke report objektivan ;)! Rep +
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
matia je napisao(la):
Fenomenalno prijatelju, nemam riječi :clap:
Šta znači dobar grower. Više je u rukama nego u opremi.

Da da...tako je to kad se poklope dvije sjajne genetike...genetika biljke i genetika growera :) više nego zasluženi rep+

Green meštre kad stigneš da nam objasniš u kojoj fazi si supercropao (pokoji detalj oko toga:), koliko ti je lampa bila udaljena od topova, zašto im nisi dao više da se dignu od tegli obzirom da si imao 160 cm visine? Unaprijed hvala, kapa do poda za grow!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
i mene interesira kada si pocheo sa treningom...shto si supercropao?glavni vrh ili i bochne grane?...
lst je bio kao odrzhavanje supercropa ili ???

guzhva u 16-tercu...pa se ne mozhe skuzhiti kako je ishao trening...molim te pojasni malo..

inache...da znam kako se daje taj rep...dala bi rep.izgleda apotekarski odradjeno.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
90g mi je jako malo za ovako odraden grow tu je trebalo biti min 300g tako mi izgleda

ili je to ono samo 250w pa i nemoze vise jel moguce da snaga radi svoje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.