Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
slike nisu nesto al dobro je,danas sam im dao dozu plantele i svaki dan kad ih pogledam vidim kako se sve vise debljaju odradio sam lst na 6 biljki, dvije najmanje skunk-a nisam vezao i cijela biljka se pretvara u jedan vrh,meni ovo izgleda extra,za dan dva prosirujem box za 0.5m2 i na taj dio cu staviti domaje a skunk cu smjestiti na 1m2 da im bude udobno,jedva cekam berbu...........
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
kako si krenuo sa onim sushama na samom startu reko nema ni mojeg od tebe :D

mic po mic napravi ti respektabilnu bashtu. gj!
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
sto je najvaznije naucio sam puno toga sledeci grow ce da bude daleko bolji i kvalitetni od starta,cure izgledaju lijepo vide se kristali i miris postaje sve intezivni stare su 5-nedelja ostaviti cu ih jos jedno 4 nedelje pa hervest za dvije nedelje pocet cu ispiranje izgleda da ce skunk prije biti gotov nego domaje,brze se puni i izgleda da brze sazrijeva ja zadovoljan...pozz
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37

frisko slikane:stare su 5 nedelja vidio sam pistile da dobijaju smedju boju al skroz malo jedva sam vidio danas sam narucio kod stolara materijal da prosirim box tako da cure dobiju jos 0,5m2 zadovoljan sam za sad,jedna biljka mi je najvise zapala za oko skunk-mislim da sam se zaljubio,nalazi se u gornjem desnom cosku pa mozda je snimite.pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ja bi ti preporučio da se ne zamaraš sa bojom pistila . To je stvarno relativan način za procjenu zrelosti biljke .
Evo sve moje biljke su imale extremno smeđe pistile u 5-6tj. cvata . Razlog je špricanje i genocid majtsa , ali nije to jedini razlog ... pistili mogu smeđit ako bilo koji od uvjeta nije uredu ... Najbolje se ti drži deklaracije . Ako je za skunk propisano 9tj cvata ti ju drži 10, max 11 ili sa đepnim mikroskopom provjeri trichove .
Ovako ako se samo ravnaš po pistilima možeš dosta izgubit ranim branjem.
Inače bilje izgleda odlično ... vidi se da im sve paše ...mogle bi izrast u stvarno debele i masne kuje ! :)
Jesi ih mislio malo dognojit sa dodatnim fosforom ...to bi im jako prijalo u ovoj fazi !?
+rep za ovako ljepe skankoze.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
39
fino to napreduje....mislim da imas dosta bacenog prostora po box-u te biljke ti vise nece rasti,trebao bi da priblizis malo saksije na centar ispod lampe gde je najace svetlo a ne da ih drzis po coskovima

haze

kako mislis sa fosforom pa zar ga nema dosta u planteli ja bas sad hteo da mu napisem to isto al za kalijum....;)

kolko znam plantela je 3/6/6
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
plantela je 6/8/8 mislim da ima vise vrsta plantele ova je sa dodatkom morskih algi a za sledeci grow uzimam hesi,razmisljao sam da skontam neki mikroskop il povecalo znaci da ih drzim jos jedno 5 nedelja ja sam mislio 4 najvise al se nadam da cu skontati nesto pa da vidim trichove to je najsigurnije,hvala za podrsku
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
HazeSeeker je napisao(la):
Ma plantela ... Kolko got to bilo ok gnojivo ... uvjek volim dodati malo extra fosfora poslje 5. tj.
Najrađe nebi ni koristio plantelu , ali pošto je pristupačna i relativno jeftina ...može proć.

fosfor se pojachano daje od 3. nedelje cvetanja i definitivno ga treba davati.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
6-nedelja 12/12:

meni izgledaju lijepo i lijepo napreduju vidi se veeeeeeeeelika razlika izmedju domaje i skunka,skunk je pun trichova i pistila i ima deblje cvjetove sa malo lisca koji su puni kristala i ima jaci miris dok domaja:mislim da imam dvije razlicite domaje u boxu jedna ima slican miris kao skunk i ima puno trichova raste visoko morao sam je lst i ima manje debele vrhove nego skunk i ne izgleda mocno kao skunk dok ove dvije vise imaju vocni miris sa malo trichova puno liscai njih sam lst al su sve tri domaje dominantne sative...trudim se da im pruzim sto bolje uvjete i sto vise ljubavi.....nadam se hervestu za 4-5nedelja pozz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Bravo bro :) + ...
Teras ti to mogu ti reci veoma dobro,mislim da nema brige udebljace se one jos podosta tek ulaze sada u tu fazu jer ipak ima jos dosta vremena...Gornji deo dve s leve strane one ce ponajvise da se nabudze jer imaju bas dosta svetla i ta u sredini ima masnu topinu,a joooj cudo ce to biti!!Samo tako nastavi :) jedva cekam zavrsni deo dnevnika :D
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe hvala i ja jedva cekam hervest a slika br 5 je moj sampion mislim da jos bolje izgleda uzivo nego na slici,vec sad razvaljuje mogu da mislim kad se jos udeblja na njoj sam odradio lagani lst i izgleda extra mada su i ostale tu negdje,kad bi od svake dobio po 50gr bio bi presretan....wow vidit cemo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Bit če i više od 50g po biljci ... sad su tek n pola puta do finalne težine i izgleda . U zadnjih 10-15 dana če se uduplat jer će im kalixi nabubrit.
Super izgleda . Sa svakim updejtom sve masnije .
Dao bi ti +rep , ali nemogu dok ne proširim ljubav :) ./ You must spread some Reputation around before giving it to mjesecar again./ : (
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hvala ljudi znaci mi to mnogo.ovo mi je prvi grow i prvi mi je put da vidim masne hedova na biljci pa sam prezadovoljan,ako ce se one uduplati ooooo onda ce sigurno biti vise od 50gr po biljci,hvala vam svima bez vas nebi uspio ovo...hvala hvala na kraju svi imate po jedan hed...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Meni taj top od te srednje i zadovoljan sam :p hehehe salim se ;)
nego tu smo da se uzajamno pomazemo,kako koliko ko moze,jos kad se vidi da se trudis da ne panicis i da uglavnom znas sta radis (red,rad,disciplina :p ) naravno da ce te svako pohvaliti i podrzati!
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Odlicne su ti biljke
emo-pioneer_smoke.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.