Skunk#1 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
nemogu da otvorim sliku,dali je do mene ili si lose postavio?
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
veruj mi da neznam ni ja,posyavio bi i ja neku ali neznam kako?
 

BAT

Aktivan Član
01.10.2009
69
1
0
37
ocena 5 za grow! kako ubacujes slike,meni je prvi grow. od 3-1 zenska
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
postam ih preko imageshek,znaci google vutra postanje i postas,a ja sam sad imao od 3-3 zenke,a ovo ostalo je fem.za 15 dana hervest,,,,hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
:hehe::hehe::hehe::matrix::hehe::hehe::hehe:
:prof10:
Ajojj svaka cast,napokon neke kvalitetnije slike da se moze videti...auuu ostao sam bez i jedne jedine reci!!
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
sad sam slikao sa aparatom pa su kvalitetnije slike.eto cole jesi zadovoljan slikao sam ih prije 2 dana al nisam imao vremena da ih okacim..za 15 dana bebra pa cemo da vidimo konacni rezultat....u lijevom gornjem uglu je moj sampion neznam dal se vidi dobro al je definitivno br1 sad ulaze u zavrsnu fazu jedva cekam da probam svoj proizvod...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Super izgleda , ali mene zanima ono što se nevidi ...već ono što njuh i dodir govore!?
Jesu li kole tvrde , dali jako mirišu ?
Moja preporuka je da im 2-3 dana prije berbe priuštiš opaki stres , ako ti nije mrsko mozeš im totalno izmjenjat fotoperiod ili se držat klasike (48h mraka). Ako ih stresaš pred kraj mogle bi odadno nabubrit , a i mogle bi proizvest dodatne smole ... Sticky icky skunky shit :) Stvarno izgleda odlično
+rep
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe hvala HS,skunk je odlican,tvrd pun smole jakog mirisa kao da je vec spreman za rolanje,1 domaja isto je tvrda puna smole lijepo mirise.i ona ce da bude ubica..a ove dvije domaje nisu nesto tvrde i imaju manje smole ali nisu lose,,,prijatelj mi je rekao da vec mogu viditi dal ce biti kvalitetna ili ne.da je protrljam negdje na sredini stabljike i da vidim ima li smole i kakav je miris sve sto je miris jaci i sto ima vise smole ona ce imati jaci rad....ja sam to i uradio i zadovoljan sam pa cemo da vidimo sta na kraju kaze rizla+...imam dvije vrste domaja u boxu pa cemo da vidimo koja je bolja al mislim da vec znam koja je bolja...domaje su dominantne sative da ih nisam vezao mislim da bi bile dublo vislje od skunk...uskoro smoke report
 
  • Sviđa mi se
Reactions: eco

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Pa ako su domaje dom . sat . onda im i treba više da nabubre do kraja i da formiraju cvjetove , a na kraju krajeva da se i smoliraju kako spada.
NeBi bilo loše da sativice ostaviš koji tjedan duže(ako imaš strpljenja)... dima ti sigurno neče falit tako da imaš vremena da im osiguraš grande finale !!
:watchplant:
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
vjeruj mi da sam i ja o tome razmisljao ne izgledaju mi spremno kao skunk...to cu najvjerovatnije i napraviti a imam strpljenja treniram ga vec duze vremena hehe...
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
..:clap::hehe::clap:..ljepo odradeno..i dobo je ovo haze..reko za j****i stres na kraju smolu rabi ko obrambeni meh. i sve ode u cvjec..+rep..
uzivaj u plodovima..pozz.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
znam to za stres na kraju i da proizvodi kristale kad je stavis zadnjih 48h u mrak..hvala vam svima na pomoci..
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
odlicno,svaka cast mjesecaru kad si zapoceo dnevnik nisam ni slutio da ce da se zavrsi ovako bravo i evo ti repa.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
hehe eto sad moram da ispusim i ovo zadnje sto mi ostalo...hvala za rep,skontao sam da je strpljenje kljuc uspjeha,za sledeci grow dolazi sve najbolje od gnojiva i opreme pa cu sledeci grow da odradim kvalitetno od pocetka,sto je najvaznije NAUCIO SAM......mnogo toga..nego Teglice kad ces ti odraditi neki dnevnik samo sam vidio jednu bilju od tebe i izgleda je fenomenalno....nebi bilo lose da vidim jos koju.hehe
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
a bice valjda nesto majkumu non stop ulazem u ksbo i nikako da zavrsim, aparat nemam i tako to ide vec duze vreme evo obecavam kad dokupim jos neke
stvarcice kao sto su klimica,planiram nekakav hidroponik aeroponik videcemo i 5.1 sistem da im pustam klasiq u svakom slucaju malo mi je ostalo i onda odo na odmorrrrr....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.