Skunk Auto - 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Mozes ti autose i lstiat i topirat i sta god oces ako stignes hehe sve zavisi o sorti.A pazi ovaj trik,dokle god dajes root kompleks ti na neki nacin sprijecavas biljku da ude u cvijetanje,recimo moces tjedan dana dobit ako koristis root 3 4 tjedna,i kad ti krene formirat cvijetove onda rokaj grow gnojiva tipa dusik etc..a kad krene pumpat hed sibaj bloom gnojiva.Tako sam ja roko autose i stvarno sam dobijo velike i masne biljke.Savjetovao bi da si nabavis nekih bakterija,doslovno u vrtnim trgovinama 30 kuna bakterije,nevezano ja sam danas kupio u pevecu mikorizu za 22kune!Znaci sa takvim stvarima ces pospjesit si grow,nije sve u nutrijentima,pokusaj malo uciti o enzimima aerobnim i anaerobnim bakterijama,.
Bas me zanima ovaj grow jer i ja trenutno rokam 10komada auto sweet skunka od sweet seedsa u 20litarskim posudama,i sad imas akcije ukoliko uzimas njihovo sjeme na svakih 5 dobijes 2,ja narucio 10 dobio 14 XD + gratis sto mi uvjek uvale neke bespla sjemenke vec sam ih nakupio tolko da ih mogu resavat hehe.
 
05.12.2015
61
73
18
Hvala na visprenom savetu, zvuci kao sjajan tip:thumb:
Pazi sad, koristim Advanced Nutrients
Tarantula
Nirvana
Sensizym
Tarantula je ustvari bakteriska kombinacija 19 vrsta mikroorganizama, sa 1.4 milijardi kolonizujućih jedinica po gramu, a sadrži mikro organizme poput Bacillus, Streptomycetes Actinomycetes, i Pseudomonas. Koristi se na pocetku djubrenja u kombini sa Sensizym-om.
Nirvana je djubrivo sa guanom, nitratima, vitaminima, amino kiselinama i svasta nesto...
Sensizyme je na bazi enzima, (preko 80 vrsta) koji pospesuju razvoj bakterija, razlaze proteinske materije, tako da su mnogo dostupnije biljci.
Uz ceo ovaj koktel sam u outdoor-u koristio jos po nesto od njihovih buckurisa, cak sam kombinovao sa hesi-jem i to je bilo odlicno.
U ovoj varijanti sam se odlucio za kombinu samo ova tri, i to u laganim 30-50% merama da ne preforsiram biljke...
Imam Hesi root od ranije, pa cu ga grunuti u prvom narednom zalivanju (koje sam zajebao posledji put), naime prezalio sam ih, pre nego sto su me upozorili, pa sada cekam da se sve to lepo ocedi-prosusi.

P.S Nirvana se dodaje tek u trecoj nedelji tretiranja djubrivima...
 
Poslednja izmena od urednika:

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
ZNam sta su AD gnojiva i sam sam ih koristio.Ako imas cjelu lozu Adea nemoras ti koristit ni hessi ni nista jer sa Adeom imas sve,jedina mana toga je sto je toliko skup da oni doslovno prodaju ime.
Recimo ad bakterije su skupe,a slusaj ovo sad.
TERRA GREEN HOOBY 30 kuna simulator rasta
u njemu imas h20 98,80/99,60% N,150/1,90%
p2 0.2/0.9% k2o 1,15/1,190% Ca 0.11mg na kg Cu 4,20mg na kg Cr 400mg na kg Hg 0.01mg na kg,Ni 6.00mg na kg Pb 0,70mg na kg Zn 20mg na kg
Znaci Mlijecno kisele bakterije,fotosintetske bakterije,kvasci,melasa iz secerne trske,voda.
Ja to kupim za 30 kuna i eto mi ad.
A za 20 kuna u Pevecu sam kupio Endomikorozne gljive tipa Claroideglomus etunicatum,Rhizophagus interardices,Claroideoglomus claroideum.
Ph je 6.8.
Malo samo pronjuskaj takve obicne stvari u vrtnim centrima pogeldaj na netu sastavne ADEa i odi u vrtni centar i naces to isto za gomile jeftinije.Al slazem se ja da je AD jedan od najbolji gnojiva,dobar je i Platinum,Biobizz,ali sve je to skupo ko grcka,tako da kad malo istrazis mozes pronac maltene iste stvari za puno manje love.
 
05.12.2015
61
73
18
Kakva bomba informacija, sabijena u najkraci moguci tekst:thumb:
Tek sam u skorije vreme zagrebao temu o kojoj pricas, da znas da si mi i puno pomogao i inspirisao da nastavim istrazivanje...
Jesu AD skupa ali mi i stede vreme, posto redovno radim po nekoliko stvari paralelno, pa ne znam gde udaram:zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Secerko
05.12.2015
61
73
18
Dan 24
Prekljuce (subota) uradio LST. Na tri biljke super cropping, na jednoj toping i na jednoj FIM. Svima sam juce (nedelja) podvezao grane i rasirio ih. Na najvecoj biljki imam spaljene vrhove lisca, izmerio sam ph 7.5 i nije mi naj jasnije kako i zasto se to desilo samo sa njom. U svim drugim potovima normalan ph 6.5.
P1020723.JPG P1020725.JPG P1020728.JPG P1020729.JPG P1020731.JPG P1020727.JPG
Na zadnjoj slici, cudna pojava. Naime biljcica se rodila sa tri kotiledona i tri lista zatim (nikada do sada video). Sama se izracvala a da joj ja pri tom nista nisam radio. Na jednom kraku sam uradio toping, dok je drugi upravo poceo sam od sebe ponovo da se racva:crazyd:
Sve u svemu, sem par pocetnickih gresaka, zadovoljan sam.
Kapiram da ce biti sve kako treba...
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Oj pzz opet XD,ma mutacije su malo malo,svako dobi neke,i ja sam imo jako cudni.Na jednoj od safarya mandalinh su mi listovi iz licsa rasli a na najvecim fanovima su mi hedovi rasli,imo sam i te sto se racvaju hehe.
Biljke super izgledaju,sve je zdravo u granicama normale,dobio si i dost grana.
Samo da li im je malo hladno il si moz malo vise dusika dao pa ti lisce tako se malo kovrca,to se zna desit i sa ca mg povezano sa ph ako ti se mjenjo cesto.
A oni zuti tipovi na fanovima to je neki mali nutijent burn,ako ti se krene kovrcat jos vise ili zutit nenormalno mozda bi mogo i flushnit,necu da te uplasim jer dobro izgledaju,ali ima par naznaka da bi moglo se malo pogorsat eto to sto sam ti napiso.Pripazi malo na vlagu i temepraturu,i zapamti sa auto sortama nemoras cak ni davat full doze mozes malo slabije dok ne krene zesce cvijetanje/Evo emni germiniralo od sweet seedsa sweet auto skunk 14kom od 14 100% germinacija.Po tim slikama sto vidim bit ce veselo.Ide od 60cm do 90cm ako se ne varam,ali mislim da to moze i jos vislje otic.Sam rokaj super to tebi ide.
 
05.12.2015
61
73
18
Rekao bih da je vazduh u pitanju (lisce koje se frcka). Ostali su mi in/out ventiovi na 15/15 min. od kada sam imao visoku temperaturu, to sam promenio tek juce na 15/30 (15 upaljeni 30 ugaseni). Pa dok sam skapirao da tu gresim, jbg... Nadam se da cu izbeci flusing. Ako ne, ide pod tus. PH uredno pratim, tu nije bilo oscilacija. Vlaga izmedju 60-70% temp. 20-30,31C Izgleda da sam onu jednu dva puta zalio djubrivom (30% od propisanog samo jednom do sad). Sin me je zamajavao, hoce da zaliva sa tatom cvece po svaku cenu:fuck:, mali je 2,5 god. pa zamislite to:banana_rasta:. Neam pojma... To bi otprilike bilo to sto znam...
 
05.12.2015
61
73
18
Dan 31
Dan 4 cvetaje
Temperatura 22-23c do 30c
Vlaznost malo veca oko 50-60% ali obaram, malo sporo ali ide na dole...
Omanji nutrient burn,
jbg. autosi...
Flasovati ili ne flasovati, pitanje je sad???
P1020739.JPG P1020740.JPG P1020741.JPG P1020737.JPG P1020735.JPG
Sestu (patuljka) sam ipak uklonio. Evo i razloga zbog kog nije htela da raste.
P1020733.JPG

P.S Uklonio sam i malceve, povisavaju vlagu. No good in indoor!
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Super pice,al nisam nigdje vidio ciji su to skunkovi?royal,swet seeds,strainhunters.??
Po meni je to prije gladno nego da flushas,i opet nekako ko da ti je ph klimav,mozda si i mangan zakljuco pa ti tako bljede po listovima
A isto tako ti se zna desit da ti vrhovi krenu malo zucastit zbog oscilacije temp.Recimo ako je normalna temp pod HPSom i ako drasticno padne dok su u mraku npr od 15 stupnjeva pa na dolje zna ju tako zuckastit.Na tvom mjestu bez sekiracije meni to predobro izgleda.
 
05.12.2015
61
73
18
Dobio sam to seme prosle god. na poklon iz Original sensible seeds-a (spanija)
Nemam pojma ciji je strain.
Koristim PH za zemlju i PH za vodu, nemam jedino EC mer (tj. nije mi tu trenutno). Temperatura ne pada ispod 22-23c u spavacoj sobi su mi. Iskreno zbunjen sam skroz! S jedne strane i meni izgledaju gladno, s'druge strane to lisce... Dobo izgleda, al imao sam i bolje... Izludjuje me sto ne mogu da skapiram simptome:grrr:

E da, od kog dana se ovde racuna drow? Od proklijavanja ili izbijanja iz zemlje?
Ja sve vreme brojim od proklijavanja.
 
Poslednja izmena:

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Ja napisem kad sam ih stavio klijat,u kolko sati i datum,i u kolko sati su izasle van i koji datum.Posto ja drito u zemlju stavim i uvjek je skoro `100% germinacija.A u dnevniku pisem 1 dan tek kad isklijaju i ostavim ih prvih 18 sati po hpsom i kad prode 6 sati mrak,onda racunam prvi dan rasta.Jer znas kad izadu nekima malo pomognes da skines ostatke ljuske ili onu kozicu ako trebas svuc jer sama nemoze,i zato taj 1 dan ih ostvaim same iduci dan pomognem ako treba i kad zavrsi 2. dan 18 6 ili kako vec je natajman to mi je 1. dan u dnevniku XD.
Sad sam i ja da izvnes izasro valjd si me skonto.AL nemoj pridodavat to nekoj velikoj vaznosti,jedino cisto zbog tebe da znas kako si sta radio.ovako oni svi napisu tjedan dva ranije da su gotove,neke banke znaju cak i duze zavaljat.Ono pise kupis automat 7 tjedana od klijanja do kraja a meni bude zrel u desetom tjednu,tj.ne samo meni nego malte ne svima.
 
05.12.2015
61
73
18
Skonto:):thumb: Banke naravno da sabijaju i krate, to me ne zanima. Neke pustim do kasno da zakucavaju, neke berem ranije da imaju hay effect. Pitam onako, znima me. Mada su, koliko sam ovde pregledao, dnevnici prilicno precizni.

Skonto:):thumb: pitan onako, nisam bac precizan kao vecina sa svojim dnevnicima...:puuuh::
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: zizi33

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dobio sam to seme prosle god. na poklon iz Original sensible seeds-a (spanija)
Nemam pojma ciji je strain.
Ako si od njih dobio i ne pise neki drugi breeder, onda je to bas njihovo sjeme. Auto Skunk.
Ako salju poklon od drugog breedera onda napisu. (npr. World of seeds - Afghan Kush, kad su meni slali)
Original Sensible Quick Overview of
Auto Skunk Seeds | Original Sensible Seeds

1 x Feminized Autoflowering Seed (See below for available pack sizes)


Seed Breeder : Original Sensible
Genetic Origin : Critical Auto / Skunk #1
Pack sizes : Available in packs of 1, 3, 5 & 10 Feminized seeds
Available Seed Types : 100% Feminized Cannabis Seeds
Flowering / Harvest time : 8 weeks seed to harvest Outdoor Harvest April - November
Yield : Medium Yield 300 gr m/2 indoor
Height : Medium 80-90 cm indoor 100-120 cm outdoor
THC / CBD / CBN : 14% THC



Read more: http://original-ssc.com/auto-skunk-seeds-original-sensible-seeds.html#ixzz3vdyYFf9E