Tutankhamon, auto WW i Wembley MH I HPS 400W, LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.10.2015
112
114
43
Nisam mislia dijelit prvi rad sa ostalima, no ipaksam odlučija, tako da vidimo i 'vi i 'ja šta se radja :respect: Pa da i ja napravim dnevnik i podjelim sa dragim growerima moj kućni uradak a i da uskaćete u pomoć naravno.

Zemlja:
Potgrond H + glinene kuglice za bolju dranažu na dnu i na vrhu radi vlage.
Sjeme:
Tutankhamon feminized x2 'pyramidseeds', auto white widow x2 'dutch pasion', wembley x1 'pyramid seeds'.
Gnojivo: Hesi paket
Oprema:Ph metar ATC žuti ,kalibrirat ću 1 put misečno, term+vlagometar, nožice,folija dimond , za vegetaciju imam Mh 400w, a za cvjetanje HPS sylvania 400W. Prigušnica i sve ostalo šta ide, ventilator normalni 45 W, e trebam ispuh, to riješim, za sad mi nije triba jer ima prostora i dotoka zraka za ulaz i izlaz. Samo kad budu veće trebat će, već se sad čuje hmmm.

Priprema:
Ovako da krenem redom, box sam napravia sam 120x90x150 u visinu mogu koliko ih je volja iako ne mislim da idu puno ali ne bi mogle poviše 1.50 m radi treniga . Za auto sjemenke imam 11 L potove, a za tutankhamone Root Pouch posude 30 L. DSC_2969.JPG DSC_2970.JPG DSC_2971.JPG DSC_2972.JPG DSC_2973.JPG DSC_2975.JPG DSC_2976.JPG DSC_2977.JPG DSC_2978.JPG DSC_2980.JPG
 
08.10.2015
112
114
43
Uglavnom sad da vam ukratko pojasnim dokle sam doša. Tutankhamona su ova dva gdje sam izveo LST oni su od 6.10 znaći 22 dan vege mislim ih pustit još 10 dana možda i koji dan više, White widow auto Gore livo i desno od 12.10 16 dan i wembley je najmanji on je treći dan od kad je doša na svitlo. Džim ih na 16/8 na MH.
Tu imam jedan list koji mi je malo čudan od čega je, ja neznam pa ako tko zna ili se dosjeti čega, neka napiše. Meni je parija manjak magnezija u početku sam zaliva sa kišnicom pa mi je mentor reka da je bolje običnom vodom, iako mi je kišnica 6.4ph čak ima mrvica i na još dva lista. (slika 4 odozgo)
I da na jednom sam napravia FIM (7 slikan od gori) a na ostale biljke toping i mislim ih još topirat. Boja sam se za FIM al mi pari da izlazi tu više vrhova, tribalo bi 4 haha
Neznam zašto su mi ove dvi slike okrenute naopako ako sam ih prehodno ispravia???
I da još nešto rećem, prvi put radim indoor ima sam outdoor koji je puno deži u vezi svega, tako da imam znanja i teorije ali mi pomoć uvik dobro dodje. Tipa, šta mislite za spuštanje ph vode sa ocatom jabučnim, ja tako radim? Ova stranica je super i svaka čast kreatoru ove stranice dajem ocjenu 6 od 5.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and mario339
08.10.2015
112
114
43
Varas se ako mislis da je indoor laksi od out-a.
Sretno
Da slažem se s tebom jer i ja mislim da je manje brige oko njege za out. Ali mi je ovo nadsomak ruke pa je sladje a nema brige u vezi onog šta bi me brinilo, na to sam mislia. Na out nećeš uć tako duboko kao na indoor, pa to čini razliku brige oko uzgoja, ali nemam brigu oko dolaska, vremenski neprilika, sunca, štetočina, krotitelja :). Ko voli nema brige, sve nauči.

Gore sam zaboravia navest da sam zemlju promješao sa perlitom 15% cc.

Daj recite mi je li mi može ko reć šta je sa onom svijetlom mrljom na listu?
 
Poslednja izmena:
08.10.2015
112
114
43
Hvala Stipe, i meni izgleda dobro, a gle po propisima idem pa samo da tako i nastavi sa razvojen. E, mislim razvuć mrižu za scrog pa da ih sve uvati. Na koju visinu da stavin?
 
Poslednja izmena od urednika:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Možda ti je bolje da radiš Lst max koliko možeš, a onda kad većina grančica izgura odozdo, tek tada, dakle što niže, namestiš mrežu i taman one najduže grane razvučeš skroz prema krajevima. Tako će ti i one najsitnije grančice doći ravnomerno do svetla. Što je više isavijaš, to ćeš mrežu niže moći da namestiš. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ferdinho77
08.10.2015
112
114
43
He da javim danas mi je tutankhamonima 29 dan vege, mislim držat još koji dan jer sam radija više topinga i fim i LST, tako da ću još malo ih držat. Gnojia sam od hesia sa power zyme i supervit, plus za stress root complex i tnt zadnje, držim se tablice pa za sad izgledaju dobro lipo se šire i rastu. White Widowima JE 22 DAN. Uskoro ću stavit slike.

Pitanje: Kad stavim scrog kako radite ispiranje, kad necu moć maknit pitar, a triba znatna količina vode.
 
Poslednja izmena:
08.10.2015
112
114
43
30.dan vege tutankhamon, gore lijevo i gore desno auto WW 24 dan. Dolje lijevo auto wembley 12 dan. U jedan dan razmaka velika promjena .Prebacija na žuti spektar(dual spectrum) sylvania. , iako još mislim 7 dana držat 18/6.
DSC_3008.JPG
Doli desno je auto WW koji je bolestan od prvog dana jako zaostaje za rastom, žaj mi ga je micat pa to zadnjeg se nadam da će dat bar nešto. Zato sam zasadia još jedan auto wembley nek se nadje :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73
08.10.2015
112
114
43
Sinoć nakon 33 dana vege tutankhamonima i WW 27 dan vege, wembley cc 14 dan.
Prebačeni na režim 12/12.
Navuka sam SCROG pošaljem slike večeras.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Možda nisam u pravu ali scrog nema smisla ako prebacis na cvijetanje isti dan kad si stavio mrežu. Biljka je trebala rast u mrežu, znači vodoravno i onda krenut cvijetat pa bi gore izviri samo cvijetovi... i to iz grančica koje da nema mreže nebi ni dobili svijetla... ovako će biljka rast kako je naumila samo kroz mrežu koja će ti smetati za flush. Dao sam ti za mislit haha.
Sretno, tutankhamon je zbilja jak, u uzgoju i u radu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pipac1986

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Pošto je već radio Lst, grane su kolko tolko već razvučene, taman da ih sada fino rasporedi pod mrežom, a iznenadićeš se koliko će novih grančica ilzleteti iz mrže u narednih desetak dana. Čak mislim da je ovo idealan tajming za mrežu jer tačno možeš da odmeriš i koliko će mreža da nalegne na grane. Ne vidim svrhu mreže koja čeka u boxu da je biljka dosegne...Slobodno glavne grane vuci prema ćoškovima, čak i pritisni lagano mrežom da dohvate što dalji kvadratić...i posle samo nastaviš da se igraš i raspoređuješ... ;)