Srbijo, mislim da je vreme...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Gedza je napisao(la):
Ja jesam skeptican po pitanju svega ovoga, ali cu vam dati podrsku. Jel znate vi uostalom od koga cete je sve imati sa ovog foruma i ko ce sve ucestvovati u ovome?


Sboby , Wu , Cooina , Weed4life , Etajglecha , Laseri , Senza Pieta , Baga Sound ... Ako nekog nisam pomenuo izvinjavam se...

Mislim da su to zainteresovani za sad...I ja naravno...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kolko mogu ja cu pomoci nego su mi nekako ubili u pojam neki likovi sto su dosli i rekli
neke razloge protiv koji kad bolje razmislim i jesu ispravni al i nisu ako me shvatate :)
ja misim da ce ovo biti mukotrpna borba ako do nje uopste i dodje posto
za ovu nasu stvar trebaju resursi,volja i velika daMu :)
setio sam se marihuana marsa, mora da postoji neka organizacija ili nesto,
nemoguce da su se spontano ljudi okupili 5 maja ispred platoa pa bi bilo
dobro da se iscimaju.
 
27.03.2012
26
1
0
30
Ja sam na YT naletao na lika koji je nesto izbacivao o tome.. lici mi kao da je neki "veci cin",ajde sada cu mu poslati PM da vidim postoji li tako nesto..:)
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
32
ljudi moram da se izvinem sto se nisam javljao, nisam bio u prilici da sednem za komp.. vidim da su na ovom polju stvari u principu na istom mestu. sve su to lepe ideje, ali za koju se god odlucili prvi korak je isti, a to je fizicko okupljanje. dakle molim vas prebrojte se, KO MOZE IDUCI VIKEND (petak ili subota, kako vise odgovara) DA IZDVOJI MALO VREMENA I DODJE DO POZORISTA U NOVOM SADU? manite se paranoje sto se tice okupljanja, nalazenje 10ak ljudi nije neka pojava, ne idemo da ubijemo predsednika.. ako se dobro secam javno okupljanje je dozvoljeno u srbiji.

predlozio sam Novi Sad jer vidim da je dosta ljudi iz ili blizu njega.. ako u nekom drugom mestu ima veci broj ljudi nije problem okupicemo se tamo, ni voz ni bus nisu toliko skupi.

nemojte me pogresno shvatiti ali nema smisla vise ucestvovati u ovom razgovoru dok se to ne postigne. over & out. Peace
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Wu je napisao(la):
KO MOZE IDUCI VIKEND (petak ili subota, kako vise odgovara) DA IZDVOJI MALO VREMENA I DODJE DO POZORISTA U NOVOM SADU?

Ako me ne stave da dezuram za vikend,ja dolazim...Javicu ti do cetvrtka na PM.Ako budem morao da radim onda sledeci vikend...Ako tebi odgovara...Ako,ako,ako....Koliko jbenih ako...
 
16.12.2009
26
1
3
43
kad god se dogovorite ja sam za,samo da nije posle 20h,javite na pm i stizem.21 decembar 2012 smak sveta!!!tada ce nam sve biti dozvoljeno :)
 
27.03.2012
26
1
0
30
[h=3]Re: Organizacija[/h]
Nazalost, ne postoji ni jedna formalna organizacija.
Jedina organizacija koja je htela da formalno stane ispred marihuana marsa 2007 je "Generacijski odgovor drogama", organizacija bivsih heroinskih zavisnika


Adresa: Milentija Popovića 11/31
Opština: Novi beograd
Telefon: 063/8014-874
Fax:
Link:

Toliko mi je covek pomogao..:)
 
16.12.2009
26
1
3
43
jel' ovo zatisije pred buru ili sta?ne odustajte tako lako!!!idemo!!!i ja kad se navarim sam lenj ali ovo su visi ciljevi!!!
 
21.10.2010
22
2
0
38
Nema sanse da doletim za vikend u Ns, tj danas, suitra. Bice ponedeljak, utorak?
p.s. bice da sam lud ali ne umem da se prijavim u onu grupu???
 
18.10.2010
10
0
0
29
Ljudi evo vec jedno cuku i po citam ovu temu posto sam je tek tad nasao...Ima jako puno (i kod mene u selu) narkomana koji glume nek mafijase.rastruraju neko sranje od siptara nekad kazu da je prskano raznim tabletama odkud znam...uglavnom 98% u celoj godini imaju tesko sranje tj siptar neki smrdljivi...i celo selo zna da oni svi duvaju. i misle da samo duvaju i da se zbog toga tako nenormalno ponasaju(kradu,tuku se,provociraju) ali uzimaju spid,svakojake tablete za depresiju,smirenje i kojekakve p materine...poenta im je da se sto vise urade.zato sam i prestao da duvam dok mi grow nebude gotov :D ono sto ocu da kazem je da ljudi moraju da shvate razliku izmedju narkomana i TRAVARA :) volim biti u dobrom drustvu popusiti dobar dzoks i sprdati se..a oni uvek neko maltretiranje,prave sranja,svadjaju se i izazivaju jedni druge.imaju pogresan trip a i dosta je toga i od te trave koja je kad bi je popusili lupili bi mi samar koja grozota. Kazem trenutno neduvam pratim ovaj sajt vec dugo ali nisam pisao i poceo sam tek pre par dana i hteo bi nekako da pomognem.posto sam student nemogu ja dati neku novcanu podrsku neznam ni ja sta,ali mogu eto makar za pocetak da dam neke ideje.

Na primer vi odredite prioritet.i kad se vise ljudi skupi mozemo poceti da skupljamo pare,neko je pomenuo da rodjaka necija radi nesto kod Ivana Ivanovica..to puno starijih ljudi prati i ti ljudi ga obozavaju i vole a sa tim im i veruju...Jbt razmislite kad se on tako opusteno sprda sa svim politicarima sto mi nebi skupljali lovu aj nek bude i nekoliko meseci i sve to ulozimo da on dovede onog lika sto ste pomenuli sto je bio u Hrvatskoj cini mi se ili tako nesto i da on malo kroz sprdnju ovo ono naravno i kroz puno ozbiljnih stvari pokaze da trava uopste nije toliko losa stavise da je jako dobra,ono puno para bi pukli ali mislim da bi se mnogima promenilo misljenje u vezi trave i da razlikuju prave narkomane od nas.Ja cu citati i ako vidim da bilo kako mogu da pomognem pomocicu javicu se,praticu temu.Nadam se da mozemo nesto uraditi povodom ovoga.optimista sam i ako budemo skupljali taj kes rado cu odvajati od dzeparca za to...imate moju podrsku takva kakva je. volite nas prirodni lek pozzz :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Pozdrav Cypressx ...

Svaka ideja je dobrodosla,mada nas desetak koji smo za sad nesto kao aktivni sto se tice ove teme sumnjam da mozemo da uradimo sta vise osim da dogovorimo neki susret za pocetak,iskreno govoreci...Prati i dalje...

Ne bih da budem dosadan,ali ajde da se u narednih mesec dana dogovorimo nsto konkretno sto se tice susreta...Ko je za to,gde nas ima najvise,pa da se nadjemo...Nas 5-10,drukcije je kad se vidimo nego ovako kuckajuci...

Dogovor putem PM,da ne smaramo ostale a i sigurnije je.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo,da postavim pitanje jos jednom.

Kada,ko i gde?

Ima li nas?

Ili da jos cekamo? Ajde otvoreno....Da vidimo ko je odakle,ako ima zainteresovanih,pa da se skockamo nekako tamo gde bi nam najvise odgovaralo...Moze i na PM...

Ja sam na 50-ak km od Novog Sada....
 

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Zasto toliko ljudi duva,a niko ,,nema m*da",da se skupimo i organizujemo neki protest.Nas travare,mirne ljude(ja sam ozenjen,otac sam malog deteta,pusim 12 godina,nikada probao nesto ,,teze")hapse i prete dugogodisnjom robijom! Zar cemo u zatvor sa najvecim sljamom zbog kesice trave?! Radim outdoor godinama za svoje potrebe,(znaci pusim i ako je zabranjeno)ali sam paranoican zbog prestrogog zakona prema nama.Cela moja ulica ,,duva" i ulica moga prijatelja, kuma itd.Svi puse,a ne smeju da se pojave javno jer ih je sramota.Ako hocemo nesto da uradimo,moramo se okupiti u Beogradu.Ne par stotina vec bar 10000 ljudi,televizije da snimaju,pa ako se drzavi isplati neka nas sve pohapsi i napravi jedan zatvor velicine prosecnog grada!!!:eek:hno: Ako samo pisemo ovde na forumu,a ne uzmemo stvar u svoje ruke,nista se nece promeniti!!! Izborimo se za svoja prava,razgovarte o tome sa svojim roditeljima,pokazite im da ste odgovorne osobe,dajte im prave informacije(ja sam to odavno uradio,nisu me podrzavali,ali posle toliko godina uvideli su da sam normalan,da radim,ozenio sam se,otvoreno pricam da nisam narkoman vec da pusim travu,ato nije nikako isto).Bas sam se raspisao...Krenimo...:ridinghorse: