Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
Melange Reflections je napisao(la):
Legalizacija - online~Sta dalje [napredak legalizovanja]? hm..da vidimo,sta ja predlazem?
ukinuti sledece teme:

  1. Putovanje na mentalnim talasima
  2. Životinje i ostalo
  3. Biljke
  4. Kaktusi
  5. Gljive


neš mi gljive ukinut dok sam živ!!!! a bogme ni putovanje na mentalnim talasima,a ni kaktuse!!!!!:icon_mad:
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
dobar dan.
htio bih vas obavijestiti da tema legalizacija marihuane MOZDA bude tema parlaonice. naime ekipa HTV-a dosla je u moju skolu, te trazila kandidate i teme. Medu nekoliko predlozenih, predlozena je i ta tema. Eto, samo da se zna, nadam se da ce tema biti izabrana te da ce na kraju biti nekih rezultata.


Pozdrav
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
ma bi al *****u mater kad ima gro ljudi koji me znaju a ne znaju da pušim pa mi je on sranje jer brijem da bi nekak moglo doć do starca a i radi murije me trta. mislim. ne znam kak da vam to objasnim. ak oces. ti napravi ja cu bit moderator ili nesto.
aj me dodaj na face.

punker picek punk mi je nick
 
19.09.2007
26
0
0
32
Dakle dragi moji prijatelji, imam jedne radosne vijesti koje ili mogu biti predobre i to ili na kraju nista nece ispasti!
Radi bi sad pisao i opisivao sve to ali postoji jednostavniji link pa cu vam ovdje ostaviti :)

http://www.youtube.com/watch?v=0Guy9bmfK2Y

Dobro je to sto je video relativno nov (2009) tako da je vrlo lako moguce da se dogodi bas to sto je na videu :)

Dakle Razlika izmedju lakih i teskih ali i izmedju malo i puno droga koje posjedujemo :)
Ovo je samo sto se tice Hrvatske, nadam se da ce tako biti i ostalima :)
Izgleda da prestroge kazne imaju svoju dobru stranu - stvaraju kontra effekt i sada ce se zapravo ilegalnost droga znatno sniziti.
ugl, sve je na videu, pa Enjoy :)