Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Pogledas unatrag pet-deset godina, da je tad bio ovaj site, svi bi otisli u zatvor.. Ja pre 7-8 godina nisam hteo da cujem za Vutru ili bilo sto, vidi nas sad. A da ne spominjem MMM-e pre deset godina.. neko bi tre streljao da si se pojavio na ulici..ide sve polako, samo treba da se trudimo i obrazujemo ljude.. ::super
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
mada dok je bio Zloba ja sam se ipak mnogo opuštenije oseæao sa dzokavcem u ruci. U novom sadu se prodavalo na svakom æošku, sad na to ne može ni da se pomisli. Jednom su nam upali na gajbu zbog muzike i našli nam 3 biljke u saksijama i paketiæ, i samo su nam uzeli ket a biljke su ostavili, doduše palo je ispitivanje i natezanje od cirka 1h.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
I mene su capili na ulici dok sam vario , bacio sam dzoint ,prilazi mi pandur i kaze: Ti si lud , bacio si pola dzointa he he , okrenuo se i otisao.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
brend je napisao(la):
I mene su capili na ulici dok sam vario , bacio sam dzoint ,prilazi mi pandur i kaze: Ti si lud , bacio si pola dzointa he he , okrenuo se i otisao.

Druze moj, covece bozji, jel takvi postoje? Selim odma! ::histerija
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Bilo je to u slobino vreme,niko te nije pitao a kamoli privodio,dzointi su se pravili na sankovima kafica,ceo grad je bio na vutri,tada je policija imala druga posla,samo kratko je trajalo , cim je sloba pao , panduri su krenuli u lov na vutru.Eh kako je bilo do jaja tih mesec dana.Tesko je da neko poveruje u ovo ako nije bio u Srbiji tih dana.
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
nece radi dzointa ali radi keta hoce,zbog grama shita takodje...ako te navataju da gajis kuci najebo si,ili da kupujes na veliko sto mnogi rade tipa 200-300grama cisto za sebe da imas opet si najebo...
 
21.10.2005
1
0
0
dok god su stariji od 50 godina u vladi, nista od legalizacije, jer svi oni smatraju da je trava kao i heroin. bilo bi lijepo da mozemo slobodno dimiti, ali sumnjam da ce se desiti. nada umire posljednja
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Ne mora da znaci, ja znam par najnormalnijih porodicnih ljudi koji imaju vise od 40god. a vare. Isto tako znam dosta matorih koji su u svojoj mladosti varili. Sta hocu da kazem, vecina politicara zna vrlo dobro sta je marihuana, ali nece da je legalizuje iz nekih drugih razloga.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Ma nema tu zime, znam ih i ja mnogo, ali.. pogledas tko ti sjedi ovde u saboru... Vlast uvijek tezi samo tome da se sto vise bogati i sto dublje ukorijeni u svoju stolicu.
Istina, dok god u legalizaciji ne vide korist da omaste svoje debelo dupe, propagirace ovo sto propagiraju..