Sta dalje [napredak legalizovanja]?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
madalkemist je napisao(la):
to je ta generacija sta je zastala za dobom u kojem zive,generacija ispranih mozgova titove diktature,zivite ko roboti,ni ne razmislajte svlastitim mozgom,problem je sta ste vi rodeni u drugom vremenu,tad to nije bilo moguce dok su diktatori bili na vlasti i ljudi ogranicenih videnje i pogleda na zivot i svjet oko sebe,znaci stavri se mjenjaju i promjenit ce se bas zbog ljudi ko sto sam ja...
Kakvo baljezganje na kvadrat, cak malo uvredljivo ( :shit2:2) Jedno je sigurno, bez tebe nema legalizacije, sreca nasa sto si tu.

a ako mislis da je legalizacija = glas Mireli, bojim se da to nije tako jednostavno kako se mladima cini
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
zlo&naopako je napisao(la):
Da nije našeg neposluha, nebi bilo niti inicijative od strane onih koji "vjeruju" u politiku.
To ti je ko da ja sad kažem: "Da nije cannabisa, ne bi bilo ni tvog građanskog neposluha". :icon_lol:
Volio bih vidjeti što ti to smatraš pod "građanskim neposluhom".

Opet moram podsjećati zbog čega je nastao ovaj nepotreban "virtualni sukob". Na sam spomen Mirele koja je u gledanoj političkoj emisiji govorila o legalizaciji, našli su se neki koji su kritizirali da se tako nešto uopće ne smije spominjati na forumu ili drugi koji su mudro ustvrdili da politiku i onako treba ignorirati. To nije "građanski neposluh" već nezainteresiranost, djetinjasto ponašanje ili nešto gore, pa mi nije jasna tvoja poanta. Za (nadam se) naš konačni cilj legalizacije, sam čin uzgajanja ne predstavlja baš ništa posebno. Siguran sam da i hrpa teških krimosa uzgaja ovu biljku, kojima građanski neposluh nije ni dio vokabulara, a legalizacija nepoželjna. :icon_lol:

Npr. Rick Simpson je lijepi primjer građanskog neposluha, ali on i njegove akcije su dijametralno suprotne od ovih "jebo politiku" i "treba sve to ignorirati" forumaških mudraca. Ja sam šokiran takvom ignorancijom i ponašanjem na forumu čiji je bitan dio legalizacija, koje sasvim jasno, bez politike i političke akcije neće biti. To što neki moderatori ovog foruma možda ne shvaćaju takve banalne stvari, po meni je tragično, ali što je tu je.

Jedno je sigurno. "Jebo sve" i sl. ekipa sasvim sigurno neće ništa postići, kako god oni svoje ignoriranje realiteta situacije nazivali. "Građanski neposluh", "pacifizam" ili drugačije...sasvim svejedno. No oni će svakako uživati plodove rada ovih drugih koje su se našli pozvanim kritizirati. Ima i jedna druga riječ za ove prve, ali mislim da je sve već rečeno. :icon_lol:

Ah da, i tako, unatoč sto puta ponovljenom pitanju, još uvijek nigdje odgovora kojim to "nepolitičkim" metodama, možemo doći do legalizacije. :icon_lol: Jako indikativno rekao bih...
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Jesmo li na temi "napredak legalizacije"? Da odustanem od legalizacije?
Ako te legalizacija i raspravljanje o istoj toliko smeta, imaš i drugih tema, pa put pod noge... ;)
 
05.04.2014
16
59
0
hempy ma pusti ih u ***** to su starkelje odustale od svake borbe oni se ne nedaju niti zele legalizaciju,njihov nacin rjesvanje problema je izbjegavanje istog nekakvim neposluhom kao, koji ne vodi nikakvom napretku niti icemu pametnom zalosno je da mladi razmisljaju zdravije od odraslih
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Stvar je vrlo jednostavna...
Postoji ekipa koja želi legalizaciju no idealno bi bilo da posao umjesto njih obavi netko drugi....kad ih se pita želite li legalizaciju...odgovori ce....želimo...no da dođe do bilo kakve inicijative skupljanja potpisa il bilo cega pola ce ih bit preljeno ustat iz kreveta da potpišu...a druge polovice nema dovoljno među nogama da stave svoje ime i prezime na takvu inicajtivu...
Ima ekipe koje zaboli tuki oce se legalizirat il nece...svejedno...
I treci dio koji ne želi legalizaciju...vrlo jednostavno....

Znaci ako je nekome svejedno za legalizaciju ili je ne želi...pa valjda ima pravo na to...o tome nema rasprave...

Što se politike tiće njoj nije mjesto na ovom forumu takvo je pravilo i većina se s njim slaže..i tko god se registrirao prihvatio je ta pravila...što se tiće Mirele i njezine stranke...ona je izjavila da podržava promjene zakona vezane za uzgoj industriske konoplje...i da na osobnom nivou nema ništa protiv legalizacije Marihuane..i naravno podržava medicinsku pricu o svemu tome....no u programu njezine stranke nema govora o tome,tako da tu izjavu možemo protumaćiti kao njezin osobni stav i tu je kraj price....ako jednog dana se nađe stranka koja ce u predizborni program stavit povelju o legalizaciji Cannabisa za osobne potrebe siguran sam da ce i na ovom forumu to bit objavljeno...ali do tada necemo ovdje favorizirat bilo koga...to je jasno ko dan...

Ekipa koja želi legalizaciju ima na raspolaganju alate za ostvarivanje tog cilja..ne nužno politićke...osnivanje udruga,skupljanje potpisa,internet...akcije edukacije po domovima i masu drugih alata...pa nek izvole.....ovdje pozivati na favorizaciju jedne politićke stranke koja službeno nema u svom programu legalizaciju Cannabisa na bilo kojem nivou,stvarno nema smisla...

I još jednom napominjem...Hempy...i ostala ekipa...pokrenite inacijatvu za legelizaciju,osnujete udrugu,int.stranicu,aktivirajte se na društvenim mrežama,skupljajte 700k potpisa i na ovom forumu ce Vam se sigurno ostavit prostor za djelovanje...ali necete vi pokrenuti ništa...iz sigurnosti svog doma za tipkovnicom sheruckate i to je sve..

Bilo kakvo vrijeđanje bilo koga na bilo kojem nivou do ovog posta pa nadalje...osobno cu sankcionirat najstrože...eto toliko...raspravljajte argumentirano,kvalitetno i kulturno...dapače skupite se i pokrenite akciju nitko vam ne brani...pocnite od ove teme...ali pogrdna imena ne igraju...ni starklje ni khurac ni bilo što takvo...a kuriona uvaženih članova koji su ovdje godinima i koji su doprinjeli razvoju ovog foruma na 100 naćina...to vam nemoram ni napominjati...uhvatit cu se bananja...najozbiljnije.
 
30.10.2013
60
51
18
A kaj cemo mi zapravo dobit legalizaciom? Netreba nam to. Industriska konoplja i marihuana u medicinske svrhe DA, ali osim toga nista. Kaj cemo dobit s tim? Moci cu pljugu pred murjom zapalit seme il kaj? Iole inteligentna osoba ako nije bolesna a zeli konzumirat, konzumirat ce ko i do sad, sadit doma za sebe, lagano, pametno i sve ide.
A uostalom i ljudi koji se liječe marihuanom(i uzgoj) i iz nekog razloga padnu, na sudu sve vise bivaju oslobođeni. Mislim da je 13 takvih slucajeva u Hrvatskoj do sada.
A ovi sto pisu da je pusenje i ostalo njihovo pravo, da su slobodni- wake up :popworm:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
tu se vas 10 prepucava već danima, a samo ljutom alkemičaru daš ban ?? svaka VAM čast ..


Moderator ne smije sudjelovati ni u jednoj svađi na forumu osim u temema koje su predviđene za to!

Moderator se mora ponašati u skladu sa svojom funkcijom, aktivno pomirljivo djelovati, biti staložen i pronicljiv u nezgodnim situacijama...jednostavno rečeno, održavati red.

Kada moderatori editiraju nečiji post dužni su napisati tko je editirao post i zašto!

Zabranjuje mu se zloupotreba danih ovlasti.



U slučaju usijanih rasprava, moderator ima zadatak da raspravu usmjeri u pravcu povoljnog rješenja i/ili smiruje strasti. U tu svrhu može koristiti i diskretnu komunikaciju. Ali je poželjno da se umiješa i prekine svaku raspravu ili razgovor za koji je jasno da nije pošao u dobrom smjeru.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
zlo&naopako je napisao(la):
@madalkemist
Daj se poklopi ušima i ne tipkaj više! Ti nisi svjestan kome se obraćaš u ovom zadnjem postu! Ne moraš niti znati ništa o Venlu, jer nisi zaslužio toliko povjerenje, ali znaj da si fulo totalno sa svojom "procjenom" njega kao čovjeka.
Jesi li pročitao moj predhodni post? Jesam lijepo upozorio da budete kulturni i ne vrijeđate jedni druge? Dokle ovako? Dok ne popiješ ban s foruma? Što bi s time dokazao?
Oladi i radi onako kako misliš da je ispravno, ali daj se suzdrži od pametovanja. Ok, ukazao si na to da se neka stranka zalaže za legalizaciju. Ok, iznio si svoje stavove. Šta sad trebamo svi reći HURAAAAA, idemo svi glasat!? Možda po tvom mišljenju, ali stara poslovica kaže "sto ljudi, sto ćudi".
"Moderatori i Administratori imaju pravo i obavezu bez obrazloženja banovati/izbaciti učesnike, ukoliko ocene da je njihovo ponašanje/postupanje neprimerno..."

dan pre nego je banovan dobio je i od mene opomenu sa obrazlozenjem:

"Opomenu izdao član PowerSeed zbog Nedozvoljeno izražavanje u Sta dalje [napredak legalizovanja]?.
Dodjeljeno 30 bodova.
Uklonjena mogućnost stvaranja sadržaja na 12 sati .

komentar:
juce moderator napisao: "Zato oladite od prepucavanja jer to nigdje ne vodi. Već me zasvrbili prsti da vam malo packe podelim..."
previse si ostar druze, a lepo je receno da se smanji malo dozivljaj, poenta teme nije ubedjivanje drugih u ispravnost tvojih stavova"


ja ne znam sta jos nije jasno, opomenut usmeno od moderatora, pa dobio opomenu jer nastavlja istim tonom (suspenzija na 12 sati), pa opet usmeno opomenut od moderatora (videti citat), pa opet nastavlja istim tonom, pa dobio ban, najnormalniji tok dogadjaja po meni
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
"ali necete vi pokrenuti ništa...iz sigurnosti svog doma za tipkovnicom sheruckate i to je sve.."
BY: Jack Sparrow ..

????

stvar je u tome šta se niste uopće tribali mišati u raspravu.. izazivati!
bilo je jasno da će eskalirati!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
Jack-Sparrow je napisao(la):
...I još jednom napominjem...Hempy...i ostala ekipa...pokrenite inacijatvu za legelizaciju,osnujete udrugu,int.stranicu,aktivirajte se na društvenim mrežama,skupljajte 700k potpisa i na ovom forumu ce Vam se sigurno ostavit prostor za djelovanje...ali necete vi pokrenuti ništa...iz sigurnosti svog doma za tipkovnicom sheruckate i to je sve..

Bilo kakvo vrijeđanje bilo koga na bilo kojem nivou do ovog posta pa nadalje...osobno cu sankcionirat najstrože...eto toliko...raspravljajte argumentirano,kvalitetno i kulturno...dapače skupite se i pokrenite akciju nitko vam ne brani...pocnite od ove teme...ali pogrdna imena ne igraju...ni starklje ni khurac ni bilo što takvo...a kuriona uvaženih članova koji su ovdje godinima i koji su doprinjeli razvoju ovog foruma na 100 naćina...to vam nemoram ni napominjati...uhvatit cu se bananja...najozbiljnije.
izvlacis iz konteksta sativa... a jack je pre toga napisao i ovo

Jack-Sparrow je napisao(la):
Necemo koristit forum u svrhu pomocije politicke stranke ili poltickih aktera bez obzira na njihova stajalšta,zalaganja i djelovanja...eto to je u skladu s pravilima...toliko od mene...
a sto se tice mesanja u raspravu, napisao sam sled dogadjaja

...opomenut usmeno od moderatora, pa dobio opomenu jer nastavlja istim tonom (suspenzija na 12 sati), pa opet usmeno opomenut od moderatora (videti citat), pa opet nastavlja istim tonom, pa dobio ban...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
tu se vas 10 prepucava već danima, a samo ljutom alkemičaru daš ban ?? svaka VAM čast ..
Sativice,loša ti ova zadnja trava ... baca te u neku depru,vuče na neku agresivu :D šta se dešava,hehe

Nedorečenih postova je nekolicina,spominju se tata,mama,djeca,neki muzeki (neznam šta je to) ...ko tu kome želi nešto,u kojem zecu leži grm,tko se pravi grbav a tko prav,tko se tu osjeća starim a tko mladim,tko voli političarke a tko roštilj,kome čast a kome lomača :D

Zar je grijeh to što se meni gade izbori i političari ?
Mislim,dakle,svašta :D ,užas :clap:
Da li je možda taj ljuti alkemičar popušio ban radi mene,radi ovih par mojih postova na temu politike i legalizacije ili radi svoje netolerancije.

Trebam tvoje objašnjenje ako ima još kandidata za ban,reci ...jer 10 se ljudi prepucavalo ipak,kako kažeš.
Možeš i na privatnu poruku :D. Nema smisla da netko dobije ban a nije zaslužio a ima još 9 kandidata koji su možda zaslužili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Hahaha ajmo sad vas dvoje na nož a ja ću upadati tu i tamo.. Haha
Ja isto nisam za ban al kontam da je on vec drugi profil napravio.. A ljudi se prepiru od pamtivijeka i bilo je gorih stvari od banovanja...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
Sativa Diva je napisao(la):
Moderator ne smije sudjelovati ni u jednoj svađi na forumu osim u temema koje su predviđene za to!
ne znam odakle je to preuzeto, al ovo mi je vrh, ajd da se lepo pokupimo u temu predvidjenu za svadju pa da tamo razgovaramo ko ljudi... ajd ekipa, okrenimo na lepsu stranu, pozitivne vibracije se traze. sto se tice akaunta, moze da otvori treci jer mu je ovo bio drugi, samo nastavi li ovim tonom bice jako prepoznatljiv, ko sto su mu, usput, i fotke prepoznatljive ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ajde ekipa, laganini.

Moram da izjavim nešto. Svaka čast moderatorima na njihovom kvalitetnom održavanju ovog
foruma. Imaju jako visoku toleranciju glede članova kada oni pretiravaju/brezubrazluk, vredanje
na ličnoj osnovi, nobenog poštivanja mišljenja drugih i tako dalje/.
Bas zbog njihovog rada imaju moju punu podršku.

Da vam malo napišem kako je kod nas na forumih./slo/ Moderatori nisu radili svoj
posao i forumi su u hurcu. Oni koji nisu to prenesli, so otišli na icmag a
tamo se je prica ponovila. Dobri pisci/tehnika, genetika, uzgoj.../ne pišu vise.
Otišli na tuje forume.