Sto ako je muška?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.08.2012
0
0
0
39
Evo samo jedno teorijsko pitanje, naime odlucim se za uzgoj samo 1 biljke i tako ona raste i dodje vrijeme cvjetanja i ispadne da je muska? Jeli sav taj trud bio uzalud ili svaka biljka moze imati i musko i zensko cvijece samo sto se musko onda odstrani?
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
drug ako je muska samo ju iscupati i baciti mozes,nikakve koristi od muske,znaci sav trud je uzaludan...
 
24.08.2012
0
0
0
39
ok, ali cuo sam da imaju neke kao hemafroditne, dakle moze davati muske i zenske cvijetove, ima li istine u tome?

Također imam jos jedno pitanje buduci da mi je visina prostora problem, ogranicen sam na oko 1 mozda 1 metar i 20 cm visine, ima li tko kakav prijedlog kako je rezati ili vezivati tako mi ne bude pre visoka?
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Kzaar je napisao(la):
Također imam jos jedno pitanje buduci da mi je visina prostora problem, ogranicen sam na oko 1 mozda 1 metar i 20 cm visine, ima li tko kakav prijedlog kako je rezati ili vezivati tako mi ne bude pre visoka?
Što se tiće visine po meni i nije toliki problem,uzmeš si ako planiraš naručivati sjeme onda kupiš neku koja ne prelazi tu tvoju visinu,a ako imas nepoznato sjeme kad biljka dođe u određenu visinu rekao bih negdje 17-25 cm biljku vežeš sa nekim malo debljim koncem i pomičeš ju gdje ti hočeš da ona ide kako bi iskoristio sav koristan prostor to ti se naziva LST pogledaj po nekim dnevnicima dosta njih radi LST pa bi najbolje bilo da malo proučiš neke dnevnike :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.