SuperBud & Critical 400W HPS - by MarcoPolo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
2v82zv8.jpg



Strain info:


Superbud
Genetics: Big Bud x Skunk
Effect: Very strong boddy effect, almost narcotic
Medicinally effective for apetite stimulation and lack off sleep
Flowering indoor: 8 weeks with production of 900gr/m2 (very good for SOG and SCROG)
Height: Short, branchy plant
THC: 17% CBD: 0.24% CBN:1.93%

Critical
Genetics: Afghani x Skunk
Type: Sativa 30% - Indica 70%
Effect: Stoned, physically and mentally

Flowering indoor: 8 weeks with production of 500-600 gr/m2
Height: 45-50cm
THC: 12-16%


Prehrana:
HESI komplet (TNT, Bloom, Phosphor+, Powerzyme & Supervit)


Zemlja:
Terramagma pomješana sa Neem prahom i perlitom...hidroton kuglice na dnu...perlit na površini zemlje


Potovi:
fi 26 cm


Voda:
Ispočetka prokuhavana pa sam odustao od toga...ostavim je da odstoji preko noći (dodam malo peroksida da klor brže ispari)



Vegetacija trajala nekih mjesec dana...vjerovatno i koji dan više...nisam zabilježio datum pa neznam točno. Prvih dva tjedna provele u PC boxu, i onda preseljene u ormar, u novi dom :)

Prehrana je počela pred kraj vegetacije (pognojene 2 puta u vegetaciji sa TNT-om, a boosteri od samog početka i još jednom sa TNT-om na početku cvjetanja)

Nakon toga krenuo sa Bloomom i boosterima otprilike svaki 4 dan...možda se čini prečesto al ove vrućine ubijaju...već 5 dan su obješene i žedne...svako zalijevanje dobiju full dozu svega

Na cvjetanje prebačene 25.5., dakle 30+ dana vegetacije, i danas je 37 dan cvjetanja...prije 11 dana dobile full dozu fosfora



Vegetacija


razspy.jpg


2iudlyh.jpg


kcnr8.jpg




Cvjetanje - 37 dan

Critical 1.
2wehy6x.jpg


Critical 2.
1253u5k.jpg


Superbud 1.
15g9ugj.jpg


Superbud 2.
2n0lg20.jpg


Superbud 3.
23jm1e.jpg


Sideview
jszfch.jpg
359iu11.jpg


Bud
10covts.jpg
sgijh1.jpg


2a4x2qo.jpg


Box view
5vyfma.jpg
j9ndjt.jpg


263bpmx.jpg


Critical dosta zaostaje za Superbudom...njega ću ostaviti duže da cvijeta...superbud ima masivne top cole s obzirom da je cvjetanje tek na pola puta

toliko zasad...to be continued :)


2ajvus7.jpg








 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
eto odmah da prekršim pravilo i da napišem post za postom...svoj sam na svome pa malo tolerance molim ;-)

nikako nisam ulovio vremena da završim započeto...i da zahvalim svima što pratite :angry015:


Bizzarius je napisao(la):
Nisam ni ocekivao nista manje od tebe :)
Odlican setup. Nego da nece biti puno 5 komada ili ides na nesto specijalno? :)

definitivno previše...bio je i jedan cheese u startu al prerano sam ga stavio pod svjetlo i sav se posušio...šteta
gužva je opaka...ubuduće veći potovi i ne više od dvije biljke


opa cupa je napisao(la):
ha,ha sada sam vidio da i ti imas "landrace"tko kaze da ih nemamo.....imam i ja jednu pod 400w lagane su za uzgoj ja svojoj dajem placu svaki mjesec...i jedanput tjedno folijarno zalijem prije sam cesce ali sam skuzio da nema potrebe.....vegetira i bez toga!..ha,ha neka su one tu ja bi bez svoje hodao lud po gradu..zaljepit cu ti rep+ zbog ovoga samo da se osusi..pozdrav

he he...misliš da su lagane za uzgoj? ne bih se baš složio ;-)


SmokeyThePot je napisao(la):
Odlican dnevnik i uvod Marco pratim ...
p.s. ne obaziri se na vjevericu momak pametuje previše , ego ce mu explodirat !

ma nema frke...dobar je vjeva al prsti su mu često brži od mozga :)
nije mi se dalo raspravljat pa sam mu nalijepio text da čita


metalmaniac je napisao(la):
nekako mi nelogično zvuči to. 2x2 je 4 kvadrata a na kvadrat obično ide 400-600 W HPS, matematika nikad ne laže...

frende stvarno neznam, taj info sam pokupio tu na vutri kao sto se vidi po screenshotu
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Tako sam i mislio. Pogotovo jer je LST u igri. Iznenadjen sam sa updateom nisam mislio da su vec tu gdje jesu :D Fino to sve izgleda, zdrave su! A i lst je odlicno odradjen! Rispekt and keep growing :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jako lijepo...

ja sam mislio da ćemo to pratiti sve iz početka a ti već imaš biljke koje su skoro na pola puta s cvjetanjem...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
Sada sam tek vidio....prvo sto mi je palo u oko je super kondicija ,zdrave ko Vladimir Klicko...tako se to radi.poz
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Superbud
ova je najuspješnija i prva će dole...trihomi su svi mliječni i planiram pognojiti još jednom pa zatim dobrano isprati i čista voda do kraja
inače nekih 13 dana do deklariranih 60 dana cvjetanja

Ostale puštam duže da se još napumpaju i nabace više crvenih trihoma...napravljen mini flush u 3 tj. i kompletan flush u 6 tj cvatnje

























 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
You must spread some Reputation around before giving it to MarcoPolo again.




 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
A jbg slikao si samo hedine, daj da vidim cijelu biljku. To je SuperBud, on bi trebao dati kolicinu pa me bas zanima.
 
28.06.2012
25
0
0
35
ma vrhunske su biljkice,i bas dobar box,mogao bi ja tako nesto da napravim,svidja mi se bas . . .
Svaka cast!!! :))
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Superbud down :)

skinuta jedna...po meni najzrelija...a i po mikroskopu...uglavnom mliječni trichomi, tu i tamo koji crveni...točno ono što sam htio...sa ostalima ću se malo poigrati da dobijem cijeli spektar high divisiona ;-)

solidni čvrsti budovi..tvrdi na dodir...miris opojan...bit će odlična kad se fino posuši
napravljen full flush (pola sata tuširanja) prije 7-8 dana i mini flush prije nekih 3...u tu zadnju vodu sam dodao meda
stavljena zadnjih 48 sati u mrak...al ja sam to skratio na 24...nisam mogao više izdržati i jutros sam se uhvatio škarica...sada već potpuno sljepljenih :)









nisam iskoristio puni potencijal...imam gomilu popcorn budova što zbog gužve koju sam napravio u vegetaciji pa svjetlo uopće nije dopiralo dole (nikako nije dobro previše vrhova jer jedni druge guše)...što zbog stidljivog lollypopanja...hebiga bilo mi je žao čupkati je al trebao sam...znam za drugi put
naravno zapalio sam već pokoji popcorn i rad je odličan...vidjet ćemo za koji dan u kakvu se zvijer pretvorila

ostale još 4...njima dam vremena koliko treba...neću ni njih lollipopati jer sad je definitivno prekasno za to...neću da ima stvaram bespotrebni stres u kritične dane

jedna je prošla pravu torturu...pobjegla mi u visinu, nekako sam je čudno vezao i poludila je...pa sam je supercroppao par puta tako da je potpuno bila zastala...i debelo kasni za ostalima...dobiva full dozu svega kao i druge, budovi se pumpaju ali kristalića ni na vidiku...čudna je skroz...neznam jel bude nešto od nje al iskoristit će se...bar za kolače :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
malo stresa poslije supercroppa pa zastane na tren a mozda i onih 35% Sative dominira pa neda kristale. Ja sam upravo zbog tih malih vragova koji se guraju za koji lumen,postavio zicu,smetala mi ta nepravda.Nije dobro jedino to sto jos nisi bio na godisnjem...a tek si skinuo biljku....pogodit ce se suha biljka+godisnji odmor....ja vise necu tako ubuduce berem poslije godisnjeg.Ovako nisam usao tri puta u more do koljena,popio sam bazen crnog vina onog Dalmatinskog sto oboja casu ....bude mi zao sipat vodu u njega pa se uneredim vec u 11 satii tako 15dana i redovno pljuga u ustima.Kaze moja Ruza da sam zato sjeban poslije godisnjeg.E zato vise necu brati prije godisnjeg....ha,ha
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
oporavit ce se ona sigurno...2 jedna joj dam max tako da ima vremena da se situacija iskristalizira...cak sam razmisljao da je maknem i oslobodim se guzve u boxu al bilo mi zao

he he...nemas ti pojma kak sam to precizno pikirao...cak i godisnji pisao najkasnije moguce...uskoro jazz program;-)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Critical down :)







Superbud flushan ispod tuša nekih sat vremena ispiranja...zadnjih 7 litara voda ph korigirana...i čeka se za giljotinu kroz koji dan :)
malo sam ih pritegnuo žicom dok sam ih ispirao da negdje ne zakačim koji vrh...u boxu su opuštene i rastegnute jer ima mjesta ko u priči










Trenutno stanje u boxu














Superbud koji je prošao sve i svašta...supercropping od kojeg se nikad nije oporavila...ali i dalje se drži...odlično prima pune doze gnojiva i malo ima kristalića ali vrhovi su puni i nabrekli...nju ću gnojiti do kraja pa kako ispadne ispadne...možda čak i ulje od nje napravim...ugl. izgleda grozno



Edit: e da...hebali vas lajkovi i fejsbook ;-) napisite nesto, prokomentirajte
kako mi ide?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Pa vidiš i sam da rasturaš.


You must spread some Reputation around before giving it to MarcoPolo again.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
Marco meni ovo tvoje nist nevalja, ja bi to sve pobrao i u rizlu mamicu joj........ova mala zadnja je zakasnila na bus zbog s.croppinga ali doci ce drugi ja bi njoj dao sansu od 10 dana....ustvari nevalja ti ni ona:):thumb:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja ne znam sta bi reko, vidim masu vrhova i osto sam bez teksta... imam tek onolko koncentracije da kliknem like hahah
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa i nije tako lose za jednog amatera ;-)
hedovi su bas debeli...samo nesto fulavam oko susenja...prebrzo se posuse, u roku 3-4 dana i puno izgube na masi, postanu previse crispy
susio sam ih u boxu sa ventilacijom i u ormaru bez ventilatora ali malo toplijem i ista stvar
mislio sam sad ostavit lisce na hedovima da se sporije posuse pa poslije otrimat lisce
neznam zast je to tako ***** ga vjerovatno vrucine cine svoje

he he...nemilice je trpam zadnjih dana...napravio i mlijeko od trima superbuda...sve lisce, grane, i nesto popcorn budova...u pola litre mlijeka ;-)

2 gutljaja su bila razorna...odlicna stvar i vrlo vrlo opasna ;-)

smoke report? tesko je reci ;-)
mozda bolje kad se slegnu dojmovi i hedovi u teglicama

namjeravam skupit lisce sa svih preostalih biljki, ponesto popcorn budova i grana, i jednu cijelu biljku ne potpuno potentnu...i od svega toga napraviti ulje...mislim da mi nece biti potrebno ni puno otapala...mozda 3-4 l?
ima po oglasniku etanol 96% po 25kn/litra...to bi trebalo posluzit?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
Sada sam tek vidio da i ti imas problem kod susenja.Meni su BB i HImalaya bili suhi za 4 dana i isto tako crispy samo ja nisam mogao naci rijec kojom bi opisao.Mracno,hladnije i lagana ventilacija...po meni bar 8-10 dana susenja.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
MarcoPolo je napisao(la):
Critical down :)
Edit: e da...hebali vas lajkovi i fejsbook ;-) napisite nesto, prokomentirajte
kako mi ide?

sviđa mi se, dobro ti ide:dada:vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.