SuperBud & Critical 400W HPS - by MarcoPolo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
rep ti raste.....uzivaj i cekamo smoke report a i ulje ovo,ono
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ola ekipa...red je da upotpunim dnevnik malim gurmanskim tajnama...napravilo se canna mlijeko, ulje od nekih 400 g biljne tvari (od toga barem 100 g vrhova), maslac, duhan pomješan sa uljem i kolači...priča ide ovako nekako

uzeo sam 7 litara alkohola...mogao sam prvo ispiranje bez beda odraditi u 2 litre jer nakon gnječenja se razina biljne tvari znatno spustila. No imao sam 95% etilni alkohol koji nije toliko agresivan pa sam napravio još dva ispiranja i mislim da sam većinu thc-a izvadio...uglavnom dobio oko 6l otapala tamno zelene boje koje sam ispario kuhalom za rižu (hvala mazare :)) i onda kreće kaos kojeg nema na slikama...kapne tamo, kapne ovdje...pa neda se skinut sa stjenki inoxice...pa uzmem nešto da ostružem...pa onda ne mogu s toga skinut...uglavnom...napravit ulje nije nikakav problem...ali pohranit ulje u šprice i izvadit ga iz posude...jebada od 2 sata posla
cijelo vrijeme je inoxica zagrijavana da smola bude koliko toliko tekuća ali kad se špricom pokuša izvući to je jednostavno toliko ljepljivo i gusto da vrlo malo prolazi u špricu
izvukao sam 10 ml čiste smole...barem jedno 2-3 ml se nalazi u duhanu kojim sam obrisao stjenke (to će mi ostat za pušenje) i još koji ml sa inoxice u kojoj sam kasnije otopio maslac i pokupio sve...otapala ako je nešto ostalo u ulju nije problem jer je etilni alkohol prehramben i nije štetan...čak mislim da ću i napraviti tinkturu, tj. razblažit dio ulja sa alkoholom da dobijem tekuću masu
kuhanje sam obavio na prozoru :) bilo je to mistično iskustvo...a naravno da sam se razbio ko kanta jer to lizanje je vrlo opasno ;-)
ulje je napravljeno od četiri sorte...superbud & critical & lemon skunk & chemdog



















Smoke report mi je teško napisati pošto sam harvest imao u razmaku od skoro mjesec dana i sve biljke su različitih omjera mliječnih i crvenih trihoma...recimo da je superbud prilično jaka sorta, više zemljanog mirisa...ukus je ugodan za pušiti...izaziva munchies i body high...pretjerane količine dovode brzo do spavanja
critical je nešto lakši iako i on razbija..sličnog zemljanog mirisa iako malo vuče na mentu...okus je također fin i ljepljiv...obje sorte sam stavio posebno, no budove sam pomješao tako da mi je iznenađenje kad izvadim hed iz teglice...nikad neznam na šta sam naišao ;-)

to bi bilo to što se tiče ovog dnevnika...preostaju mi samo kolači od ulja (kojh će biti puno s obzirom na potenciju) i isprobavanje ulja u raznim oblicima...već kemijam napraviti neke kreme i probati mazati ožiljke...doći će ideje s vremenom...hvala svima na repovima i što ste pratili...rep+ za sve vas što postojite :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
MarcoPolo je napisao(la):
ola ekipa...red je da upotpunim dnevnik malim gurmanskim tajnama...napravilo se canna mlijeko, ulje od nekih 400 g biljne tvari (od toga barem 100 g vrhova), maslac, duhan pomješan sa uljem i kolači...priča ide ovako nekako

uzeo sam 7 litara alkohola...mogao sam prvo ispiranje bez beda odraditi u 2 litre jer nakon gnječenja se razina biljne tvari znatno spustila.

kuhanje sam obavio na prozoru :) bilo je to mistično iskustvo...a naravno da sam se razbio ko kanta jer to lizanje je vrlo opasno ;-)
ulje je napravljeno od četiri sorte...superbud & critical & lemon skunk & chemdog

Smoke report mi je teško napisati pošto sam harvest imao u razmaku od skoro mjesec dana i sve biljke su različitih omjera mliječnih i crvenih trihoma...recimo da je superbud prilično jaka sorta,
E sad, idemo redom;
kao prvo čestitke, pravi si majstor:eek:vca
triputa sam ti rekao da tu obratiš pažnju kod gnječenja, ali bit će da je superbud kriv...:dada
i za lizanje sam ti rekao, nadam se da nije bilo opako...:ludaci_lol:
I za superbud se slažem:thumb:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.387
2.598
MarcoPolo je napisao(la):
bilo je to mistično iskustvo...a naravno da sam se razbio ko kanta jer to lizanje je vrlo opasno ;-)...............................................................nisam se nikada razbio od lizanja ,joj Marco ,Marco:)Ja sam sada u potrazi za nekakvim dobrim sortama,nekakve Indice bas zbog ulja.pozdrav i imas od mene rep+zasluzeno
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
masterchef ;-)
pa ispalo je dobro da sam uzeo vise alkohola jer 98% bolje otapa od mog 95%og...tako da sam ponovio postupak ispiranja i u oba ispiranja sam dobio crnilo...jesam opako sam se razbio...ne pitaj ;-)

opa prijatelju imam jednu jako dobru ideju...detalje ti javim ;-)
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
527
566
113
balkan
Lijep pozdrav, šaljem čestitke povodom uspješnice growarenja, htjedoh se samo obratit na smoke report, te reći kako mi je drago da obojica dijelimo mišljenje u vezi okusa
Auto Critical.

Također sam minty okus osjetio u toj kako ti kažeš zemljanoj miris kombinaciji. Fin i gust dim, da slažem se! Dodao bi da rad traje intenzivno do 3 i pol sata, te nakon toga ide lagano razbistravanje, ali je trajanje oko 5h sveukupno.

Luda vožnja rollercoasterom tlakova, smijehova i dubokih misli između ostalog, sa izvrsnim zvukovnim doživljajem.
Izrazito opuštajuće djeluje na mentalno stanje, daje taj ''bolikuratz'' stav u glavi, vrlo elegantno smirujući dojam. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
covjece 4 sorte u ulju...
plus da ne pricam u teglicama sta se kjura
ali duhan ti je najjaci :) pravi :D mogu mislit sta on tek radi...
svaka cast :clap::clap:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
@ delboy...ne idu mi bas ti smoke reportovi...no tebi bome leze...kao da si mi uzeo rjeci iz usta ;-)

@ bigl...ajd ne glumi...pa zdrav si ko dren...jedino mozda preventivno ;-)

@dj...duhan sam nazvao black devil...ne moram ni objasnjavati zasto ;-)

al jedva cekam da maslac isprobamo i bacimo se u orbitu...weeeee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.