SuperBud & Critical 400W HPS - by MarcoPolo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
3,4 dana sušenja na 'zraku' u ovim uvjetima vrućina,papirnati škanicl tjedan dana da se malo popuste,povremeno provjetravanje...onda tegla,isto povremeno provjetravanje.Ali u tegli je to lagano,samo ju odvrneš,nabiješ nos,udahneš duboko,malo promješaš lagano hedove i otkiniš malo za u joint:icon_lol:
Neću lajkati,hehe....ali mi se sviđa prvo što vidim:thumb:
:respect:za jedan od ljepših dnevnika na forumu.
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
MarcoPolo je napisao(la):
Superbud flushan ispod tuša nekih sat vremena ispiranja...zadnjih 7 litara voda ph korigirana...
pozdrav

da sam ovo znao barem 10 sati života bi pametnije potrošio:)

svaka čast za grow btw
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Finjak. Btw, tesko je susiti u ova doba kad temp vani ide i do 40 stupnjeva. Temperatura pravi problem ali eto jbg. Ono sto ja kemijam vec neko vrijeme je nesto slicno mikrovalnoj, odnosno mikrovalna koja ce hladiti a ne grijati ako me razumijes. Znaci neki mini frizider u kojem mogu staviti temp na 10 stupnjeva ili slicno. Tesko nabavljivo za sada nisam nasao nista slicno :/ Uglavnom kompletan dnevnik ti je špricanje iz dupeta frende, imas i komentar u repu :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ey hvala svima sto pratite...probat cu malo zategnut to susenje...smanjenjem cirkulacije zraka i s tim papirnatim skarniclima...mozda ostavit i koji list i duzu granu

flushani superbud ide dolje u petak...veceras ispirem i critical i i preostali superbud i laganini do kraja samo svjetlo mrak voda ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura and Hooker

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
Marco spominjao si ulje pa se nadam da ces malo i o tome nesta napisati...Ja sam poceo ozbiljno o tome razmisljati,malo mozda kasno jer imam sative u boksu ali imam i BB koji nije za rizlu niako ......ali za ulje bi mogao biti dobar.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
napisat cu sve...al to je malo zahtjevnija operacija pa jos razmisljam kako cu i gdje...namjeravam sve dobro posusiti da sto manje klorofila ostane i da vidim koliko ce ustvari materijala ostati nakon sto se sve slegne...pa uzet reso i stavit na 1...i obavezno negdje vani, nema sanse da to u stanu radim
za otapalo cu koristit etilni alkohol 96%...mogu ga dosta povoljno dobiti a navodno je dobar za ulje pa vidjet cemo...prvi put to radim...ne ocekujem ni neku kvalitetu ulja, cisto da probam postupak i dobijem bar nesto ulja za zimnicu ;-)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
Ja bi to mozda i prije radio ali mi bilo zao gandje.....uvijek su to neke male kolicine pa ono..jebi ga.Ali sad,nema sanse da ga nenapravim.Rekao sam zeni da kupi negdje onu p....dariju za kuhanje rize...i prepisivat cu od tebe.pozdrav Marco.....Bizo B.B stoned 0 bodova ...prerano sam skidao tako da to nema veze sa B.B.Hebeni mindefucker.....tako da se sada plasim haze-a...Marco sorry na offtopicarenju
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ma nema tu offtopicarenja...sve 5...dnevnik je tu da se raspravlja o svemu...ne bi ni ja vjerovatno probao radit ulje da nije ovak ispalo

to kuhalo za rižu je super stvar al nemam pojma gdje bi to nabavio...valjda nece bit previse temperatura od nekakvog manjeg rešoa postavljenog na najslabije...mazare?
podjeli s nama male tajne velikih majstora kuhinje :)

uff Opa bas si zapeo na te duge sorte...mazohist :) ako voliš sative bolje da se primiš Durban Poisona ili ovako necega...Cannalope Haze - 58 dana cvjetanja, Cinderella 99 - 49 dana cvjetanja ili Mango Haze - 66 dana cvjetanja...cindy sam imao imao prilike probati i odmah sam se sjetio filma pineapple express, jer ima slatku aromu ananasa...odličan strain

e sinoc su ljepotice dobile zadnju vodu i jos veceras ih pustam na svjetlo...i onda zadnjih 48 ili barem 24 sata u mrak
namjerno sam ih tako kasno zalio...inače ih pustim da se isuši zemlja...hoću da mi hedovi budu vlažniji nego inače da ih mogu sporije osušiti...možda još malo večeras zalijem vode i to je to...jedva čekam...ljepljive škarice i šišanje i naravno degustacija tijekom procesa...već sam se navikao da mi berba svaki tjedan...falit će mi to :)
no za zimu sam se spremio...medo je sit :) a po zimi naravno ne mislim stat...moram nesh growat...pa makar izvučem stari pc box iz prašine :)

evo još malo slika...pokušao sam skroz približit objektiv da se bolje vide trichomi al nije mi baš išlo...ove dvije su jedine fotke uspjele...učitat ću ih cijele pa probajte zumirat...4 MB...cisto da se zna, da se ne žalite radi internet prometa :)




 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
MarcoPolo je napisao(la):
to kuhalo za rižu je super stvar al nemam pojma gdje bi to nabavio...valjda nece bit previse temperatura od nekakvog manjeg rešoa postavljenog na najslabije...mazare?
podjeli s nama male tajne velikih majstora kuhinje :)
e sad, ja bi ti posudio svoj, ali sam već posudio i kontakt sa osobom kojoj sam posudio se izgubio svaki trag...
ali imaš u Segar.hr Internet trgovina - Kuhalo ri
ali jeftinija ti je opcija preko uk ebaya
Rice Cookers | eBay
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
uf 590kn. daleko mi to, pjeske sam.....bice neki preko eBaya ili rešo...pa na lagano.Danas sam zeni rastavio usisivac,trebalo mi dva,tri metra kabla...sad ce opet hebati kinezima mamu..kad ukljuci usisivac ima radius metar i pol od uticnice.....ostavit ce me zena radi growanja.sve sam kablove po kuci skratio.Jos samo da napravim kuhalo za rizu a zato mi treba.....pegla
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pegla veliš? uopće nije loša ideja...ima fino podešavanje temperature...iako sam u pregovorima za neko kuhalo za rižu i možda ga uspijem posuditi izgleda da je i meni je najizgledniji rešo :)
cak sam mislio stavit na reso veci lonac gdje ce kuhati voda, a u tome ce biti jos jedan manji lonac sa otapalom

uglavnom...kako bi se reklo...Critical Bud Day je prošao i bio je vrlo mirisan i ljepljiv :) pale su i neke glave, ponosno su se držale više od 3 mjeseca i pumpale THC-om
e sad ću ja da se pumpam...red je na mene :)

a evo i rezultata...skinute i preostale 3 biljke...2 Superbuda i 1 Critical od cega ce jedan Superbud zavrsiti u ulju, a ostatak druzine u rizli...box je ugašen i već mi je čudno što ništa ne zuji i što nemam nikakvih obaveza



Sušnica - nakon trimanja hedovi povjesani na susenje (prva 2 reda Critical zadnja 2 Superbud)











Hedovi od Superbuda za ulje - puna kutija od cipela i jos imam jednu vrecicu gdje su ostaci trima, lisce, nesto popcorn budova i grane...a dobio sam isto to od ChemDoga i Lemon Skunka (prijatelju ostalo od zadnjeg growa)...mogla bi biti to zanimljiva kombinacija :)






Popcorn budovi




Prva runda je već odradila u teglicama pa mogu nešto napisat i o dimu...hedovi su mi ispali presuseni i to moze biti zajebano...odlomis mrvicu...a ta mrvica kad se smrvi postane oveća hrpica vuve koja razbija :) miris vuve nije prejak, više onako zemljan...moj prošli cheese je pjevao kad sam otvorio teglicu...nekako mi se više svidjaju te fruity sorte
no zato kad zapalim...zaboravim na te sitnice :) fino za pušiti...ništa ne grebe grlo...flush je propisno odradjen pa vjerujem da sam isprao većinu kemije
High? raznorazni...zato imam 4 biljke različitih zrelosti...još uvijek sam u fazi isprobavanja kad mi koja odgovara :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ljep grow i jos ljepsi hedovi :)
od mene takodjer imas :respect:
sad uzivaj :)

peace out !
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Svaka cast frende! Sve ostalo sto bi pisao bi bilo suvisno! Rispekt!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......stari zalihu imas, sad uzivanje:spliff:.......sve ostalo za rec je suvisno......rep+ za SVE:respect:.....i setup i biljoze........:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.