Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
brend je napisao(la):
KAKAV JE OVO SAJT GDE NIKO NE ODGOVARA NA PITANJA?KAKAV JE OVO SAJT NA KOME NE MOGU DA SE NABAVE SEMENKE?KAKAV JE OVO SAJT KAD SE SVI SNEBIVAJU DA PRICAJU OTVORENO I SLOBODNO?MISLIM....STVARNO....JE OVO SAJT U FAZONU ETO IMAMO GA I TO JE TO..........GDE JE SVRHA?????????????????????????????

Da malo pojasnimo stvar.Ovde smo svi volonterski iz cistog entuzijazma.Ukoliko mislis da neko ovde ima toliko vremena ili para da moze 24 casa da gleda u ekran i odgovara na gomilu pitanja onda pogresno mislis.Sad bi ja tebe pitao nesto:

1.Jel' si mozda procitao ovo : http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=282

2.Da li bi placao clanarinu recimo na ovom forumu?

Unapred se zahvaljujem na razumevanju.Ovo nemoj da shvatis licno ovo vazi za svakog posetioca.Shvatite da svako ima svoje obaveze i da mu ovaj forum nije sve u zivotu.

Pozdrav!
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Majstori,hteo sam da vas pitam jos nesto.Biljke mi imaju sada oko 50 cm i rastu joj oni listovi sa strane,koliko joj vremenski treba da naraste 1,5 m. i sta da radim zbog srna koje uvek vidim kad idem da zalijem(do sad sam drzao ogradjene zicom sa tri drveta unaokolo ali vec su prerasle i treba mi mnogo zice,a i videce neko).I jos nesto,jel imate dobru zastitu da nas ne bi neki cika policajac nasao preko IP adresa i kad dodje vreme !~ -ajde mali sa mnom. ::histerija ::histerija ::histerija
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
brend je napisao(la):
Dali bih placao clanarinu?Pa zavisi..Ako mogu da imam neke koristi onda bih placao ali ja se bavim uzgojem 5-6 godina-(outdor) i nikakvi saveti mi ne trebaju.Ti znas sta mi treba.Ako nekome treba neki savet, nesebicno cu ga podeliti sa vama. ::super

E vidis ti bi placao ako bi imao koristi,a sta mislis ima li neko od nas koji smo ovde najaktivniji koristi?Veruj mi cista dobra volja i entuzijazam su u pitanju tako da nas razumes.Malo me cudi da za 5-6 godina nisi nasao svoj izvor semenki,no dobro.Eto ovde zasad ima jedan izvor koji je sasvim pristojan a nadamo se da ce biti i bolje.
A ti kad vec imas iskustva pomazi bre vidis da ne stizemo da odgovorimo svima. ::super

Protiv srna pored zice dobro je i sledece : mokraca,pseca dlaka i slicne stvari.
A mozes i redovno da ih hranis na drugom mestu malo dalje od vutre.Ali dobro da ih hranis da ne budu gladne :).

Za IP adresu i ostalo pitaj Vutragenja i Avrama oni su strucni za taj resor.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
nolle je napisao(la):
A jel ima neka outdoor vrsta koja bi mogla sad da se zasadi i da stigne do septembra?

Ima jedna jedina koja moze da stigne i da sazri i odradi sve kako treba.Zove se Lowryder.Raste do visine od oko 40 cm i treba joj oko 2 meseca od sadjenja do sazrevanja.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
nolle je napisao(la):
I jos nesto,jel imate dobru zastitu da nas ne bi neki cika policajac nasao preko IP adresa i kad dodje vreme !~ -ajde mali sa mnom. ::histerija ::histerija ::histerija



Pa ako ima policajaca hackera e onda svaka cast. Mada mi licno misleci na Vutra.org ne krsimo nijedan zakon.

A opet da bih ti neko dosao i pokupio te mora da ima dobar dokaz. Znaci svi mi mozemo da lupetamo preko neta da smo uradili ovo i ono ali neko to mora da dokaze.

Amerikanci su najrigorozniji sto se tice kazni a opet oni imaju najvise foruma za uzgajanje trave.

Takodje ako se i nadje neki hacker koji bih nam usao u sistem i uzeo IP-ove. Kao broj jedan on bih krsio zakon ulazeci u nas sistem i ti dokazi ne bih bili ispravni na sudu.

Sve u svemu pazite se a opet mi cemo se truditi da sigurnost bude na nivou.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
brend je napisao(la):
Volim da pomognem mladim uzgajivacima i da im dam kvalitetan odgovor ali neka pitanja su malo smesna kao na primer kako da zastitim vutru od srna...ha ha ha jedini odgovor je PONESI PUSKU ::histerija

Pa i nije to tako smesno pitanje.Istina je da srne vole da jedu vutricu samo tako.A to ne pricam napamet nego sam saznao od izuzetno iskusnih ljudi,za koje sam siguran da znaju mnogo vise od svih nas ovde trenutno prisutnih.U mom kraju srna nema tako da ja licno nisam imao problem,ali savet je pseca dlaka,mokraca(mozes i sam zapisati ako treba) i slicno.Stvar biologije.Srna namirise to i izbegava mesto.

Evo pise nesto i ovde : http://vutra.org/forum/viewtopic.php?t=159&highlight=srna


P.S.Ponavljam da nije nista licno ali shvati da kad neko nesto ne zna mora da pita,zato ovaj forum i postoji.Pa ni ti nisi znao pre 5-6 godina ono sto sad znas,zar ne?Zato nemoj da ti je tesko da ako znas odgovor odgovoris i na pitanja koja ti deluju smesno,jer tako ces sigurno nekom pomoci. ::super
 
20.04.2005
8
0
0
moze li mi neko odgovoriti na ovo pitanje?
Imam 2-biljke iz jedne je izrastao cvetic nalik na one kada procveta neka vocka (samo manji) , a na drugoj nisu cvetici nego kao neka mala travcica(obicna, jedan list) ali tanka i bele boje,ko se razume sigurno zna o cemu pricam!
Zato, moze mi neko reci koja je od ti tih muska ,a koja zenska?
HVALA!!!! :pivo
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
VetaR (Uros) je napisao(la):
moze li mi neko odgovoriti na ovo pitanje?
Imam 2-biljke iz jedne je izrastao cvetic nalik na one kada procveta neka vocka (samo manji) , a na drugoj nisu cvetici nego kao neka mala travcica(obicna, jedan list) ali tanka i bele boje,ko se razume sigurno zna o cemu pricam!
Zato, moze mi neko reci koja je od ti tih muska ,a koja zenska?
HVALA!!!! :pivo

Ja sam totalni početnik ali koliko sam shvatio (pošto je milijardu puta bilo reči o tome) ta sa travicom ti je ženska.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Taj cvetic sto ti lici na procvetalu vocku je muzjak na tebi je dali ces ga iscupati ili ne.Ako ga iscupas obavezno probaj vrh,mozda se iznenadis.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Nije kasno da ga iscupa jer treba oko 5-6 dana da tuckovi porastu i otvore se da bi oprasili biljku.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Tacno je da ima 5-6 dana ali pitanje je jel danas 1. ili 5. dan.Posto kaze da lici na cvetic moze biti da se to vec otvorilo,jer dok se ne otvori vise lici na bobice.Zato ako ti je u blizini zenke a neces da imas tonu semenki cupaj odmah!I probaj vrh,stvarno moze da te iznenadi.
 
20.04.2005
8
0
0
Hvala vam!
Muska nije u blizini na svu srecu!
Posto su izrasli samo ti beli snopici (sto oznacava da je zensko) mene interesuje kada ce poceti hedovi da se razvijaju i da budu onako nabudzeni znate na sta mislim?
A sto se tice ove muske njen cvetic kada se razvio one se osusio to treba tako?
I jos jedno pitanje: Sto kazete da cu se iznenaditi ako probam frh muske biljke ,kakav je osecaj?
Ja necu da je cupam jer nije blizu zenske,pa ocu da mi naraste ! :pivo
 
20.04.2005
8
0
0
vazi ali ja necu da secem
zna li neko koliko treba da bude razdaljina izmedju zenske i muske da ne bi doslo do oprasivanja posto ja necu semenke?
Jel dovoljno nekih 25-30m ili moze i manje?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Cupaj bre to kad ti lepo kazem.Pa dune vetar i sta mislis,sta se desi?Kako to ide u prirodi?Moze da dobaci i na 100 metara a ne na 25.A i ako ostavis musku osusice se sama od sebe,isto priroda.Ona je svoje odradila i polako umire.A osecaj moze da bude dobar,mozes se mozda napusiti kao zmaj.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Odem danas posle dve nedelje do biljki i razocaram se.Jedna visoka 120 cm i muzjak je sigurno(ima one bobice i pada polen kad je protresem),a druga je visoka jedva 50 cm i na njoj nisam primetio nikakve promene.Pitanje:posto su izgleda razlicite sorte(vidim po listu),mozda ova mala nije muzjak jer je trebala da procveta kad i ova druga(valjda)i ako je zensko koliko jos ima vremena da raste i koliko moze da naraste s' obzirom da je patuljak? ::placko
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Nastavi da zalivas tog patuljka sto cesce !Ima vremena da izraste , ali to nije bitno , bitno je da procveta i da ima sto vise hedova.Svaka biljka procveta ako ima normalne uslove , bez obzira na velicinu.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Pa nema potrebe da je zalivam kad pada kisa svaki dan,ja je samo prihranjujem preko lista na dve nedelje.A ako je muzjak jel trebala i ona da dobije one bobice vec?
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
brend je napisao(la):
Nastavi da zalivas tog patuljka sto cesce !Ima vremena da izraste , ali to nije bitno , bitno je da procveta i da ima sto vise hedova.Svaka biljka procveta ako ima normalne uslove , bez obzira na velicinu.

ama ne zalivaj je prechesto... truli korenje... samo povremeno!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Mislim da ces to da saznas za koji dan.Nije mi jasno zasto je tako mala ako si je zalivao redovno,moguce je da si odabrao losu semenku.A sto se tice truljenja korena to se desava kada je biljka u saksiji i kada se precesto zaliva,a ne kada je u zemlji.