Sve o uzgoju,sortama....

  • Začetnik teme Anonymous
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Imam pitanje(opet smaram).
Posto mi je ostala samo jedna biljka malena(oko 60 cm) za koju sam ubedjen da je zensko su mi muskarcine vec uveliko procvetale.Seme sam vadio iz ketova (raznih) pa je moguce da je ovo neka indoor vrsta,jel tako?A i razlikuje se od ovih propaliteta,mislim list i stabljika.Listovi su tamno zeleni i dugacki(na ovima je obrnuto)i stablo je extra jako.Zanima me na tu visinu(ako naraste jos 10-20 cm) koliko moze da ima dzidze i da li je vec sigurica da je zensko?
Pozdrav :pivo
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Malo je verovatno da je indoor ako si kupovao od ovdasnjih "dilera".Koliko ce biti to niko ne moze sa sigurnoscu da ti kaze a trebalo bi da naraste jos bar 20-30 cm.Ima do Septembra jos dosta vremena.A da li je zensko to moras sam da vidis.Trebalo bi da je pocela da cveta do sad.
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Green,meni nista nije jasno.Biljka mi sad ima oko 80 cm. i jos nije pocela da cveta.Jel moze da se desi da uopste ne procveta?I osusili mi se oni najnizi listovi,ne znam zbog cega,mozda zbog vrucine,srolao sam ih i popusio,zamisli od par dimova tog skarta sam bio kao zmaj pa bi bila steta da propadne ::placko

A onog muskarca sam pocupao i pusio sam danima umesto pljuga,nije radio uopste,samo se malo zavrti u glavi al sam ja skontao da se to ustvari desava zbog naglog uvlacenja dima(isto bi bilo i sa duvanom) a ne zbog nje,cak me ni vrh nije pipnuo ::placko
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ako jos ne cveta i raste moze biti da si maler i da ce biti muska.Jednom sam imao slican slucaj.Pokazale se muske tek polovinom Avgusta.Ne znam sta da ti kazem,strpi se jos malo i videces i sam.Jel si proverio ti da to nije vec sad musko?
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Pa valjda nije posto sam muske pocupao pre tri nedelje.Ova sada ima oko 90 cm i jako je gusta.Pojavile su se one krunice na vrhu,ali od cvetova i dlacica jos nista.Opet sam uzeo jedan mali osuseni listic sa dna i popusio na licu mesta i razbio se kao kanta.Valjda je nemoguce da muzjak tako razbija,al' opet ko ce ga znati.Znas i sam kako je to, nije mi bitna kolicina vec samo da mi uspe bar jedna ma kolika bila(a samo je 1 i ostala) s' obzirom koliko sam vremena i paznje posvetio.Trebalo bi cak i da dobijem neku kolicinu sa juga ali to nije to.Sladje bi mi bilo sto grama moje nego kg neke tamo. ::placko
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Cao,opet ja.Jel ono belo treba da lici na neke male bodljice?Izaslo mi gomila toga po biljki na vrhovima. ~)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Te bodljice su vrhovi cvetova tako da je to zenska biljka kojoj treba da pruzis vise paznje.
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
nolle je napisao(la):
Opet sam uzeo jedan mali osuseni listic sa dna i popusio na licu mesta i razbio se kao kanta.Valjda je nemoguce da muzjak tako razbija,al' opet ko ce ga znati.

èuvaj tu biljku kao oèi u glavi. Definitivno je ženka i to magièna, ili si se ti rodio razbijen kao kanta.
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
slusajte moju pricu....
ja posadih iz jednog keta pre mozda mesec dana nekoliko semenki i izrastose biljke, ali posto ih ja nisam pazio (samo me je zanimalo kako to izgleda) one su uginule :(
pre 4 dana posadih opet nekoliko semenki i juce je izrasla "ogromna" biljka oko 3 cm visoka. Vec su joj danas porasla 2 debela lista (ne ona zaobljena nego ostra) pa se pitam...verovatno je to neka indoor vrsta koja brzo raste ili se lako uzgaja?
 
14.06.2005
31
0
0
44
Indoor sorte jesu stvorene genetskom klasifikacijom i ukrshtanjem...ali nije u njih ufuran nikakav "hormon rasta"...
Indoor biljke jednostavno rastu brze zbog veshtachki stvorenih gotovo savrshenih uslova za rast i razvoj...
Tako da je moj odgovor na tvoje pitanje - NE
 
24.10.2005
13
1
0
35
šta ima deèki ?? ja sam iz hr ,jel vam smeta ??? e vaši recepti su jebeni dobio sam dobar urod po vašim receptima .imam sada 17 stabljika od 10 cm .ali jedini je problem što nemam pravu rasvijetu .de mi preporuæite nku naj jeftiniju varijantu ako nije problem ...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
kao i uvijek i sad imam jednu biljcicu u kuci....
visoka je 10ak cm.... lijepo mirise i na liscu joj se vide male, sitne kapljice, smola valjda... i neka luda biljka kao da ce pocet cvjetat, ima tanke bjele niti i cudna je. a bas nemam srece s biljkama... ali ok.. ovo je bezveze... sadim ih samo zato jer volim da je biljka stalno kraj mene, dok spavam, dok sam na netu, uvijek je tu... cesto je i pomirisem i sve mi je super... a znam da u kuci nisu uvjeti za nju eli eto...
u proljece planiram s prijateljima napravit mini plantazicu u blizini moje kuce....

nisam dugo pisala na forumu pa pozdrav ljudi!!! ~)
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Pomalo je cudno kako marihuana kao biljka moze da osvoji coveka i da mu se priblizi kao najbolji prijatelj.