test na drogu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.04.2015
0
0
0
34
Bok bok , pljugali smo danas i dosla nam je policija , pretrazili su i nas i aute te nista nisu nasli , sad pitali su nas ak smo voljni uzet test na drogu , prijatelj je reko da i samo su nes zapisali i nisu nam nis dali , sad dal postoji mogucnost da budu nas zvali na vadenje krvi il nes il nebude vise nis s toga ?
 
04.04.2015
0
0
0
34
Aj hval , nije mene tolko strah zbog policije neg zbog roditelja posto misle da je to neka strasna droga​
 
26.03.2015
30
13
8
33
Pazi se moguce je da ce ti uleteti specijalci u gajbu i tuci te dok krv ne propisas(duze ostaje u krvi) daj se u bekstvo!
 
04.04.2015
0
0
0
34
Oprosite iskusni odvjetnici, ypecijalci i svi drufi strucnjaci kaj sam pito ak me mogu poslje razgovora zvat na test
 
26.03.2015
30
13
8
33
Salim se ja malo druze,opusti se zapali i uzivaj.Ne mogu ti nista :let:
 
Poslednja izmena od urednika:

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ne može te policija slat na nikakav test. Napisao si u prvom postu da vam nisu nista nasli, znaci cijela priča pada u vodu. Neznam od kuda si, znam da je do prije godinu dana (neznam jel se sta mjenjalo) u Hrvatskoj bilo situacija kad ti nađu recimo joint, čekaš poziv za sud, na koncu ti sud odredi par mjeseci pišanja u nekoj zdrastvenoj ustanovi kako bi se kao uvjerili da si prestao pušit. Mislim, totalna glupost jer znam ljude koji su konstantno pljugali i prolazili testove.
Vjerojatno je taj vaš policajac ciljao na vašu mladost i ne iskustvo pa vas je htio dobit na foru. On je obični uličar i nema ti pravo dati test taman da ti nađe i 100 jointova. Naravno, dok recimo upravljaš vozilom to je drugi par cipela.
 
22.01.2010
44
214
33
40
Ma drotovi se prave pametni. Ali svakako ti preporucam da se malo educiras o svojim pravima u takvim situacijama. Korisno je znati sto ti murija smije a sto ne smije napraviti.
Ako nista drugo, ne bude te paranoja prala ako se opet nadjes u takvoj situaciji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.