Osvrt na značenje riječi sretan grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Neznam ,kako Vi kolege no ...ta rečenica treba imati neko značenje, i neku iskru iskrenosti i nezavisti...
Uvijek kada nekom napišem,Sretno,GL, iskreno i tako mislim iz moje tastaure u božje uši mislim si...nitko nije sretniji od mene kada kolega s sitea ima berbu da boli glava, ne dopustavam niti zavisti niti oholosti da dopre do tog dijela jer zapravo mi smo si tu ,bukvalno rečeno supatnici po muci (supatnici) zbog dragog nam zakona... i jedina međusobna podrška,pomoć...
Svi svima žele sretno,a ko zna sta misle ? Ili kada kolega ima berbu,epskih razmjera...nikad nisam niti ljuboran niti ljut,nedaj bože gorega... U svim tim situacijama, nalazim primjer kako bi ja htio, eto kao on...daj bože da naraste kao i njemu ,i to isreno mislim...
Vrištim od sreće, skačem,ludujem...kada su stvari onakve kakwima se žele...a to znate samo vi najbolje...
Puno dnevnika sam prolistao i dosta i pratim...i svima sam iskreno želio ...sreću neka Vam bude bolje nego meni, a ja cu od Vas naučiti kako biti Vi :) Tj neka vam bude onako kako si želite sami !!!
Ljudi su čudni,sto ljudi sto čudi... pa sam se zapitao koliko ima iskrenosti u toj rečenici ili ona jednostavno nosi neku,rutinu...
Ta rečenica je podrška, iskazivanje dobre želje i poštovanja..pogotov mladim growerima ...
Mnogo ljudi je željelo sretan grow,pa su nakon nekog vremena dobili ban..koliko nas je takvih ?
Ima nas svakakvih, ali eto da znate...Svaki Sretan grow je imao i ima težinu...i notu podrške,jer nekad i najlakse stvari nisu takve..nego baš suprotno...
Dapače,volio bi čuti sta vi mislite o toj izjavi , postala je dio rutine ...a kada to postane.. znate sta se desava..postaje monotono...mimikricno...neprimjetno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
a sta predlazes, da prekinemo rutinu i ubuduce zazelimo kolegama da im se sve osusi :)
Svi svima žele sretno,a ko zna sta misle ?
a zasto bi jedno zeleli a drugo mislili, sto onda uopste bilo sta da pisu, uostalom, kako zamisljas da proveris to sta neko misli dok nesto pise. jest u sve i svasta, al bas je svasta. sta sad ocekujes da ce neko kazati da drugo misli od onog sto pise. a i ako misli to moze da misli i da ne pise. i sta god da misli, kakve to uopste ima veze sa onim koji grova i sa tim kako ce u growu proci. i rudari kad silaze u okno jedni drugima pozele srecu, al ne znam da je neko preispitivao da li to zaista i misle :) ne kontam sta ocekujes od teme, al ajd da vidimo u sta ce se pretvoriti. mozda neko kaze da rutinski to pozeli a da mu zapravo svejedno, ili mu to samo znaci post vise... ima nas svakakvih, tu si u pravu. al to nije nista novo niti ce se ovom temom po tom pitanju ista izmeniti
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja kad pozelim nekom srecno to i mislim... ne mogu mu sad roman ispisati na osnovu reci "srecno"... al kako i sam kazes,svakakvih nas ima... sreca je potrebna kroz zivot,a ne samo u growu... bar ja tako kontam,al kazi sreca prati hrabre :) e sad bog zna sta ko moze misliti kad pozeli nekom srecu,tesko da ce se ko izjasniti u drugom obliku :D haahhaahah jao koji si kralj,al te pukla ta devojcica... to je sreca u sreci :D a vidi Powera kralja,da im zazelimo da se sve osusi... pu pu pu daleka kuca toga od mene :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Furda and Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Hipotetski postavljeno pitanje , ne postoji način ...provjere.. niti je potreban,pa zbog istih stvari smo tu, zar ne ? Ista sreća,isti problemi itd i na kraju krajeva nekakvo povjerenje u smislu forumskih topica :)
Pa sam se pitao, onako čisto iz znatiželje...Ja vjerujem u svaki sretno iskreno rečeno i veselim mu se kao malo djete sisi,samo sam se usput priupitao inako je nebitno jeli to onaj iskreni sretno ili samo jedna poruka više ?
Nisam mislio filozofirati,niti očekujem nekakve rasprave...samo sam se osvrnuo i pitao se ?
i rudari kad silaze u okno jedni drugima pozele srecu, al ne znam da je neko preispitivao da li to zaista i misle
Ovo si jako lijepo usporedio.
Ne očekujem ništa od teme,nikakve turbo rasprave...samo da eventualno netko pročita , te eventualno se zapita...ali i nemora... i to što kažeš Power, ništa se nebude promjenilo... niti može,ali možda je snaga načibane iskrene riječi dovoljna da se nebitno tko,zapita... ali ponavljam i nemora ,:)
To je dovoljno. zar ne ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
mozemo mi da promenimo to da se ne spamaju dnevnici sa sretno, u nekim dnevnicima toga na prve dve strane, i o tome se vec negde caskalo na forumu. samo da li je to ok. mislim da ne bi bilo korektno da to zabranimo pravilnikom cak i da se rutinski pise, bar dok uzgoj ne bude legelizovan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Sa tim sto si naveo susrecemo se svakodnevno u zivotu, npr. u zadnjih 7 dana mi je 100 ljudi reklo "dobro jutro/ dobar dan". Dao bi ruku u vatru da od njih 100 najmanje 1 ne misli tako nego bas suprotno, zeli mi los dan i lose opcenito. Stvar je od osobe do osobe, koliko ce se obazirat i razmisljat o tome.
Ista stvar je i na forumu, ako mi neko zazeli sretan grow, hvala mu na tome, ali necu razmisljat jer je taj to mislio iskreno ili nije jer mi je to najmanje bitno. Ovaj forum je mjesto divnih ljudi koji svoje slobodno vrijeme trose da bi nekom mogli pomoci ili mu dati dobru informaciju, zato mislim da je na ovom forumu dvolicnost minimalna.
nikad nisam niti ljuboran niti ljut,nedaj bože gorega...
To valjda znaci da si takva osoba, jer taj koji je ljubomoran na neciji dobar grow, sutra ce biti ljubomoran na neciju zenu, auto, kucu itd itd. To su takvi ljudi, cak i potencijalno opasni.
Meni ovaj forum dodje kao neka terapija nakon cijelog dana "real life"-a, ugodno se osjecam ovdje (osjecam se ugodno i u pravom zivotu heh) i sretan sam kad nekom informacijom i sl. mogu nekome pomoci, takodjer i kad drugi meni pomognu. A sto je odlika dobrih ljudi nego da pomazu jedni drugima :). Braco Vutrasi odo u to ime zapalit jednu :):joint2::joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: k1ngk0ng and L0oD

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Slažem se da bi bilo glupo,ne, nema smisla bilo šta zabranjivati, to je svačije pravo ,zapravo koliko ono ima težinu drugi je par cipela ...
Stvar je od čovjeka do čovjeka i radi se o principima,ima nas svakavih RL je čisti primjer..
Npr..vi ste ,svi smo tu radi gušta... neko je više netko manje upućen...kada netko neudciran postavi pitanje,on nesvjesno očekuje da ce mu se pomoc,zbog toga je tu a i ljudski je očekivati pomoc,puno puta ju ne dobijemo kada ocekujemo, no mnogo puta bezuvjetno bivamo potpomognuti .. u smislu savjeta,usmjeranja... e sad,tu stajemo...bilo kakaw odgovor,ne čini samo smisao foruma već je odraz i tebe kao osobe,na direktan ili indirektan način...želja da se objasni, i pokaže... frojekcija je principa,ali i osobe kakwa je ona.. Ja vjerujem u sve Vas, iskreno niti sam ikada sumnjao,znate na šta mislim :) Ali ne razbijam glawu previše, jednostavno je.. jer dobro kažete,nebitno je..samo sam se zapitao... i pitao šta mislite... I svaka minuta na ovom forumu je privilegija,što u educiranju sto u kontaku s ljudima i trea to cijeniti..Nisam ništa
loše mislio,samo sam se zapitao...jer da,iskreno svaki sretan grow mi je jako puno značio ma kakwe god on naravi bio,jer vam vjerujem i sretan sam zbog podrške jer je neprocjenjiva... no opet,samo se zapitao... Iskreno , kakaw bi ja to čoek bio kada bi bio ljuboran zbog nečije sreće bilo da se radi o ishodu growa,rl stvari itd..... Mislim da nisam gowno od čovjeka, i da respektiram sve dok ne dokazu suprotno ,kao i svatko normalan.
i ofc spread the true love :)
Vi ste jedini s kojima mogu podjelit svu sreću ovdje, te Vi ste jedini koji me u potpunosti razumijete a to nešto neprocjenjivo...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Ja od kako sam na forumu nisam pozelio srecu nekome mozda dva tri puta sve zajedno al sam odgovorio na bezbroj pitanja i vjerovatno cu na jos toliko pa eto tako to kompenziram.
Sretno je pozdrav u odredjenim situacijama...mi smo ilegala pa nam taj pozdrav stoji :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
Isto tako, retko mi se dešava da nekom poželim srećan grow,osim kad mi se namesti da sam baš raspoložen da tako nešto napišem. Isto mislim da je većini taj "pozdrav" "srećno, zapravo formalnost kojom se nekom daje moralna podrška za poduhvat. Mislim da nema ono: želi ti sreću-ne želi ti sreću, je verujem da niko nema vremena da se suštinski i emotivno usredsredi na neki dnevnik u začetku i svim srcem poželi da taj grow bude vanserijski naj naj naj...ili da sa druge strane bude u fazonu: da komšiji crkne krava. U ovom slučaju: Da groweru crkne Mara! Mada ne sumnjam da ima i onih sa kletvama: Da bog da ti hedovi bili mršavi ko manekenka iz Etiopije! :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000 and 1310

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nisam baš popratio tekst,ali "sretan grow" ne treba "ukidat"...malo dobre vibre uvijek puno znači onom tko je otvorio novi dnevnik i kreće u avanturu ;)

Iako to ne znači puno,ipak ljudi se zabilježe u nečijem dnevniku,daju do znanja da ih interesira,da prate...da ne radiš uzalud dnevnik uzgoja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and 1310

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
38
Ma joj ljudi pa ovaj forum je čudo! Ovdje niko nikoga nevredja i nema nekih predrasuda! Svi vole istu stvar! Ja dva dana nespavam jer ste baš VI koji ste stalno tu i odradili ste masu dobrih stvari za nekoga poželjeli baš meni sreću sa mojim growom! A pratim ovaj forum dosta dugo i bas zbog ovog foruma sam poželio i sam nešta uzgojit zasebe! Ovdje nije nitko ko misli nesta lloše! A kad ti netko tko je uuclanjen 2006. God. zaželi sreću i kaže da ste Nesta dobro napravili dobijete motiv za dalje i boli vas kita za sve! Nema negative! Samo pozitiva! I SRETAN GROW SVIMA!
Ovako dobar forum nema nigdje na svijetu! Ovo je obiteljski dnevnik a ne forum!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ja svim želim sretan grow, ali to skoro nikad ne napišem. Logično je da je dovoljno željeti nekom sve naj, nemoram to na sva zvona sad. Pratim sve dnevnike i eto za ubuduće sretno vam svima jer mi glupo pisat svakom sretno, sretno, sretno, kad se to već podrazumjeva :smoke:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Htjedoh napisati tačno ovo što @No Joke reče. :thumb:

Možda je jedino malo bez veze da je na prve 2-3 stranice nekog dnevnika ispisano "sretan grow", 'aj kad je početnik i OK to ima ohrabrujući efekat i znak je dobrodošlice i podrške, ali kod starijih članova nema nekog efekta, jer iskusniji i onako ništa ne prepuštaju sreći.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
I ja isto izbjegavam napisat samo sretan grow jer istina to je izlizano,da se to napisat na hrpu drugih načina...i još postavit pokoje pitanje,komentirat nešto...

Sretan grow! :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
.. Ja vjerujem u sve Vas, iskreno niti sam ikada sumnjao,znate na šta mislim :) Ali ne razbijam glawu previše, jednostavno je.. jer dobro kažete,nebitno je..samo sam se zapitao... i pitao šta mislite... I svaka minuta na ovom forumu je privilegija,što u educiranju sto u kontaku s ljudima i trea to cijeniti..Nisam ništa
loše mislio,samo sam se zapitao...jer da,iskreno svaki sretan grow mi je jako puno značio ma kakwe god on naravi bio,jer vam vjerujem i sretan sam zbog podrške jer je neprocjenjiva... no opet,samo se zapitao... Iskreno , kakaw bi ja to čoek bio kada bi bio ljuboran zbog nečije sreće bilo da se radi o ishodu growa,rl stvari itd..... Mislim da nisam gowno od čovjeka, i da respektiram sve dok ne dokazu suprotno ,kao i svatko normalan.
i ofc spread the true love :)
Vi ste jedini s kojima mogu podjelit svu sreću ovdje, te Vi ste jedini koji me u potpunosti razumijete a to nešto neprocjenjivo...

Men' s' cini da ti ne vjerujes u sebe. Izrazavas sumnju u iskrenost onih kojima, kako pises, vjerujes a ipak se zapitkujes da li su iskreni.
U principu, sve se svodi na licno vjerovanje. Ako vjerujes da su ljudi po prirodi dobri i iskreni, onda si sretan i ne gajis sumnju, bar ne bi trebao. Ako sumnjas, onda ne postoji mogucnost da te neko uvjeri u suprotno, jer sumnja vuce vodu (pricu) na svoju vodenicu.

Zelim ti srecu u zivotu, uzgoju, ljubavi, mnogo zdravlja i vise vjerovanja :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Men' s' cini da ti ne vjerujes u sebe. Izrazavas sumnju u iskrenost onih kojima, kako pises, vjerujes a ipak se zapitkujes da li su iskreni.
U principu, sve se svodi na licno vjerovanje. Ako vjerujes da su ljudi po prirodi dobri i iskreni, onda si sretan i ne gajis sumnju, bar ne bi trebao. Ako sumnjas, onda ne postoji mogucnost da te neko uvjeri u suprotno, jer sumnja vuce vodu (pricu) na svoju vodenicu.

Zelim ti srecu u zivotu, uzgoju, ljubavi, mnogo zdravlja i vise vjerovanja :)

Tipično Papa Romeovski :idea:, sve najbolje Papa Romeo, iskreno ...

I sve u svemu, Sretan grow, svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo