Test pomoc HITNO!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
i mene su poceli od preksinoc... dode zena sjedne pored mene gleda me pola sata i onda pocne plakat nista ne govori...
blizi se vrjeme odseljenja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
Citaj,citaj Marqueza,Castanedu,Camusa...citaj citaj citaj bilo sta izgradi svoj duh...pa onda zapali poslije 5-10 god iscitavanja. Jos jedna istraumirana curka nam samo steti u dekriminalizaciji napacene biljke i napacenih nas!
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ne place zena radi trave nego jer je droga pa misli sin ce zavrsit u zatvoru ili sta vec konta.psihički me lomi moram se odselit, da odspavam par dana ko covjek smiren
 
24.02.2015
11
7
3
Ne vidim potrebu a laganjem, ako si punoljetna jedino sto mogu da ati urade je da te izbace iz kuce i zovu policiju a s obzirom da su ti to starci cisto sumnjam. Ne znam zasto im ne kazes i ne objasnis da je bolje da pusis travu nego da se opijas i tuces po gradu ili pusis cigare i stetis svojim plucima a i plucima ljudi koji sjede oko tebe. (Bez uvrede pusaci, PEACE:mario::). Objasni im kako su alkohol i cigare supstance koje izazivaju fizicku zavisnost i kako od toga svaki dan umire hiljade ljudi dok od trave u zabiljezenoj istoriji niko nije umro. Jos im usput kazes i da ne zelis da pomaes lolaklnim krimosima i klosarcicima pa da bi najradije uzagajao svoju tako da nemas nikakvog posla sa dilerima i ostalim krimosima.(Sta znas mozda ti kupe opremu za grow. ;):rasta:). Ako te je strah reci im sve ovo, trebao bi da shvatis da onda i ne trebas da pusis travu jer ne mozes da preuzmes krivicu za svoje postupke nisi dovoljno zreo ni odrastao da sam donosis svoje odluke i da odgovaras za njih pred citavim svijetom.

A sad da ti odgovorim na pitanje posto vidim da si svaku logiku izbacio iz ove teme. Nikakvi jogurti i bureci ti nece pomoci nikakva debljanja. THC se zadrzava u krvi onoliko dugo koliko osjetis da te trava"radi" cim te "pusti" nema je vise u krvi. U urinu ostaje do 10 do 15 dana zavisi od covjek do covjeka. Ali u kosi moze da ostane i po 3-4 mjeseca ali ti testovi su skupi i najcesce se koriste za testiranje na malo teze droge a i ne znam da li se mogu kupiti u apoteci ja mislim da se samo u laboratorijama rade. (nisam siguran za ovo da se ne mogu kupiti u apoteci ne drzi me za rijec)

Ako vec ne zelis da preuzmes odgovornost(Sto mi govori da nisi dovoljno zreo za pusiti travu) vjeovatno te starci nece gledati kako uriniras. Ako budes to radio u WC-u razblazi samo sa vodom pola voda pola urin i protresi a ako te natjeraju u sobu ostavi si pola litre vode u rmaru i mirna Bosna.

Edit: Ove informacije koje sam ti rekao za zadrzavnaje u organizmu su provjerene posto mi je jedan od roditelja doktor on/ona mi je i provjerio/la kad sam trebao ici na doping test u klubu pred mec.



PEACE:let::let::let:
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
da pogodim ti svaki dan pusis čistake? propa ti odma citava prica u vodu cim svatis da pusis duhan radi trave i da polako postajes ovisnik o duhanu.i zasto je bolje da pusis ista ce te ona pitat(u tvojoj glavi je samo da se covjek mora necim udarit pa sad ti majka moze birat oce to bit nelegalna droga ili legalni alkohol nikad ti nije palo na pamet da budes trezan).

na to ocu da uzgajam da ne kupujem ona ti odgovori zatvor za kupovanje godina dvi zatvor za sadenje 12(jer odma se zapise proizvodnja i distribucija dokazi ti da nisi.

i thc ostaje u masnom tkivu covjeka.cuj cim te prode high nema vise nista u tebi da mogu dokazat da si pusio -.-
 
24.02.2015
11
7
3
Da,pusim samo cisto jer licno ne volim duvan.(Upravo zbog ovoga sam i napisao peace pusaci ali nekim ljudima ocigledno to nista ne znaci). Da si procitao sta sam napisao detaljno mozda bi i shvatio sta hocu da kazem nije poenta samo se "udariti" ali ako se vec udaras bolje se "udarati" necim sto ne izaziva dugotrajne posljedice po tvoje zdravlje. Ne znam iz koje si drzave ali ako malo bole proucis zakon naci ces negdje da pise da postoji i uzgajanje kontrolisane supstance za nekomerijalne svrhe. Za to ne ide 12 godina zatvora. (Prije nego komentarises provjeri cinjenice.)Opet ti kazem citaj sta sam napisao nemoj samo da pises po nagonu, nisam rekao da nema vise nista u tebi vec da nema u krvi. Za to da ostaje u masnom tkivu ne mogu da opovrgnem a ni da potvrdim jer nikada to nisam cuo,ali da nakon sto te "pusti" high THC izlazi iz krvi to garantujem. I molim te interpunkcija stvarno je jako tesko citati takve postove. Peace
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
retki su koji imaju dovoljne kolicine da motaju čistake stalno.
objasni mi kako je ovo kontrolirana supstanca?i molim te reci koliko godina zatvora bi mogao dobiti za to?
samo govorim za lokalno uzgajanje. ovdje se odma nadoda i prodaja uvjek. tako da sto sam vidio growera koji su pali dobijali su kazne proizvodnja i distribucija.
niti jedan kucni test nije na krv tako da si bez potrebno pisao da izlazi iz krvi.
izvinjavam se na losem tekstu .
 
24.02.2015
11
7
3
Psihoaktivne kontrolisane supstance
Član 2.
Psihoaktivne kontrolisane supstance u smislu ovog zakona su supstance koje se nalaze na Spisku psihoaktivnih kontrolisanih supstanci (u daljem tekstu: Spisak).
Psihoaktivne kontrolisane supstance iz stava 1. ovog člana su:
1) opojne droge, odnosno narkotici;
2) psihotropne supstance;
3) proizvodi biološkog porekla koji imaju psihoaktivno dejstvo;
4) druge psihoaktivne kontrolisane supstance.


U zakonu stoji tacna definicja kontrolisane supstance i sta su to kontrolisane supstance. Ne mogu tacno da ti kazem koliko godina zatvora bi dobio jer ne znam sve okolnosti,a tek sam prvu godinu prava ocistio pa ne mogu bas da ti dam procjenu. Istina nadodaje se distribucija ako kada ti dodje policija pocnes da pricas gluposti. Zakonski mozes da im kazes samo 3 stvari, a to su ime i prezima, da trazis advokata i da se do dolaska advokata branis cutnjom. Nista ne potpisujes.
Znam da se ne radi test na krv kuci radi se na slinu i urin koliko ja znam. Ono sam dao cisto kao informaciju posto vidim da su se ljudi zainteresovali. Odosmo ja i ti u offtopic.


Edit: Clan 3. stavka 6 istog ovog zakona je ona koja govori o kanabisu.
Peace
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Tema je na yardu,tako da niste u off :) ja licno dimim samo cistu,a pusac sam... tako da opusteno,cista vuja mi ima ukus i miris... a kad se mesa sa duvanom,pfff... mene ne puca,nema mi ukus a ni miris(mozda tripujem;) )sad nznm.. sto ljudi,sto cudi :) tako da opustite se ljudi,srolaj te nesto i uzivaj te u zivotu,suvise je kratak zivot da bi se diskutovalo o nekim sitnicama :razvaljen::
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
kako god okrenes kazna je veca nego da si samo otiso i kupio
i bas me zanima znaju li tvoji roditelji(zivo ili ne sa njima) da ti dimis i sadis
izgubit ces se u svim ti peace-evima smiri se
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
lako je pricat svasta ali osoba koja nije rekla roditeljima nema pojma kako je tesko to uradit. da, nema smisla da se skriva ali je veoma tesko reci rodenoj majci da radis nesto ne legalno,iako to nije toliko strasno opet imas osjecaj da si je razocarao i to je veoma tesko uradit zeni koja te rodila
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
do sad sam upoznao 5 pravnika sa jednim sam malo bolji :)
meni se cini da je pao na testu odavno nije dolazio
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Amnezia... sad moram da se umesam,sta je koji moj tesko... ako zivis sa matorcima,trgni se malo ... nemozes zivit na tudjim ledjima doveka,ja sam svojima rekao da dimim jos pre 8 godina.. a sta je rezultat toga bio,to je da sad growam sa matorim... mslm pomazem mu oko biljki... trenutno ima dve cure skunk #1 a autose je obrao... pravi covek hedovacu i koristi,keva svako jutro popije po casicu... i od kad to koristi,on i keva super se osecaju,on nema vise problema sa tremorom... a keva sa reumom... a ove godine im pravim i ulje... odlucili su se za taj korak,hvala bogu... i sta treba nesto kriti od roditelja? Roditelji su ti jedini i pravi prijatelji,posle njih sve je vetar... tako da ako si ti covek,koji je krenuo u zivot,zaradjujes,brines o porodici,porodica ce te podrzat... nekad je puno teze bilo,a sad je puno lakse... iz razloga sto je krenula da se lekalizuje svugde... ako bog da,ko moze da ti zabrani nesto sto koristis kao lek? Iole ko je malo havijezan(ima pameti) znace da je vuva ubica mnogih bolesti... ne da mi se vise... peace and chil:rasta: eto vidis kakva je tebe muka spopala,hoces da bezis od kuce :D jel ti dimis to nesto mocno,pa te vratilo u mlade dane,reci sta je da spremam za sledecu godinu... hocu i ja da budem tinejdjer :p hahaahhaha:ajnstajn::makaze:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
hahaha sta cu kad je zena cudna.keva mi je odgajana tako da se boji svega i svacega.
gledaj situacije dolazim kuci napada me da pusim (cigare) i pocinje plakat i pricat svasta ja samo okrecem pogled ljevo mlađa sestra jedva punoljetna drzi cigaru u rukama i pusi.objasni mi gdje je tu logika.
a ocu da se selim jer je situacije kod kuce grozna to je nesto sto prevrće čašu previse pritiska sa tim nabijaju na mene ne da mi se slusat price
 
24.02.2015
11
7
3
Nisam ja pravnik ja studiram pravo, pravnik cu da budem, samo kazem sta znam,a za ovo sto sam rekao ne moras da budes pravnik ne moras ni srednju zavrsiti da znas citati tako da nema tu puno mudrovanja. U tome i jeste ljepota zakona jer se tumace kako su napisani ;) A L0OD-ak je objasniio sve sto sam htio da se nadovezem Amnezijin prethodni post. Znam da je tesko brate ali, i ja sam svojima rekao, prihvate ljudi, a onda te i postuju jer si skupio muda pa rekao.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
vec je proslo to kroz pricu i lose je zavrsilo tako da od nje ne ocekujem nista vise od ubijanja pricom i nabacivanje krivnje kakve takve.
od njega vjerujem da bi prihvatio,on nije problem. nego zensko ko zensko uvjek oce po svom
 
24.02.2015
11
7
3
Ne znam sta da ti kazem pokusaj, edukuj , podmetni u sitnim kolacima u nekoj prilici (sala mala ;)) U zivotu istina istina i samo istina,prema svima sem policiji.....:murija::murija::murija:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.