Triptank's Orange Bud & Think Fast

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
O.B #5 kaska za ostalima. To je onaj sa flekama na liscu od pocetka? Cak i dalje nastavlja sa istim glupostima, ne prestaje sa flekama sram ga bilo. Popravice se valjda :)
A i Think-ovi su krenuli u nove pobjede :)
Ide to super, toping ih malo stopa, ali vratice to one na kraju topovima! :gled:

Drzim fige do kraja, kad krece 12/12?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
@budalin - da, #5 je mutant, kaska malo više, jednim dijelom jer ga ja mučim :D On mi je test subject, njega sjeckam i čupkam, jer me živcira. :) ove ostale orange ću možda još jednom topirati, ali nisam siguran. 12/12 ću prebacit kad Think fast budu imale 20-ak dana otprilike. njih ću topirati 14.-15. dan i nakon 5-7 dana kad se oporave prebacujem na cvjetanje. Dobro je da orange budove još uvijek uspjevam nekako držat nisko, ali vidim da su se počeli otimat kontroli

@hazeri - neke fanove sam polomio prilikom zatezanja, pa sam ih odrezao da ne vise. Neke sam odrezao jer su zaklanjali izdanke koji su se počeli probijati, pa da oni dođu do svjetla. Ako ih to kidanje fanova malo uspori, onda još bolje, jer ne mislim prebacit na cvjetanje dok think fast ne budu spremne.Mislim da im ne fali lisne mase, maknuo sam možda 2-3 lista po biljci.evo slika iz ptičje perspektive upravo sad

IMG_5996.JPG
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
TF-ove bi topirao jer ne želim da izgledaju kao božićna drvca, nego da im vrhovi budu na istoj razini. Ali opet razmišljam da bi ako topiram usporio tf pa će onda biti ogromna razlika između njih i ob. Nemam pojma šta da radim.
:zvezda::
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
haha pusti cure na miru...hvatat ces ravnine u sljedecem growu ;)
Ove koje budu nize,podigni na nesta i sve 5
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Ok, pustit ću ih da rastu. samo ću ih ovako pipat tu i tamo :bocni::
Imate pravo, nema smisla topirat jer će imat kratku vegu, a za desetak dana orange budovi će vjerovatno bujat na sve strane
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Neznam, vidjet ćemo za 7-10 dana. prošli update je bio prije 5 dana, a ob su se skoro udvostručile od tada. Naravno da ću se prilagodit boxu i što bolje iskoristit prostor, ali prevelika gužva će mi samo stvarat glavobolje.:thumb:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
To je spremno za cvijetanje i bit ce ti svakako guzva jer ja imam isti box i 4 biljke su maximum koji si dopustim al ti imas gavitu 1000 tako da te ona malo izvlaci jer pokriva puno bolje nego moj reflektor a i penetira tamo gdje 600w moze samo sanjat...u svakom slucaju curke izgledaju odlicno al manje se ni ne ocekuje uz takvu opremu ;)