Triptank's Orange Bud & Think Fast

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
UPDATE DAN 9.

Pozdrav, evo kratki update da zabilježimo napredak. Popustila je vrućina i biljke sad sigurno lakše dišu. Još su na vodi, sutra ću ih nahranit.

O.B.#1:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg

O.B.#2:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg

O.B.#3:

Ova biljka je mutant, umjesto dva nova lista izbacila je jedan koji izgeda kao dva.
image.jpeg image.jpeg image.jpeg

O.B.#4:

image.jpeg image.jpeg image.jpeg

O.B.#5:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Banda na okupu:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg



Da vas pitam, ima li ovdje netko da se susreo s mutacijom koju ima O.B.#3? Ne znam dali da se brinem ili je to normalno.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
ima li ovdje netko da se susreo s mutacijom koju ima O.B.#3? Ne znam dali da se brinem ili je to normalno.
Desava se da se nesto u genetici zapetlja pa ispadnu takvi listovi.
Ove pjege na #3 i #5 su mi vise upale u oko. Prati kako ce se i da li ce se sirit.
Zaljevaj malo vise i ne uz stabiljku, nego okolo biljke da korijen krene u sirinu. Slijedece zaljevanje npr svakoj pola litre vode po rubu gdje sada pocinje suha zemlja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Sad sam ih malo jače zalio po pola litre svaku, dobile su i prvu dozu gnojiva, sad cu pratit situaciju. 3 i 5 imaju pjegice od početka.Dvije biljke su niknule sa ljuskom od sjemenke i morao sam ih skidat, pa sam pomislio da je možda od toga, ali ne sjećam se jesu li to bile baš 3 i 5.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Može biti tragova od skidanja menke. Imao sam iste pojave na nekim biljčicama. Sumnjao sam na upotrebu Tarantule i sl. I još uvek sumnjam da im je nešto prejako u zemlji. A čemu djubrenje ovako rano?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
malo gnojiva su dobile, sa ro vodom, pa da vidim kako će reagirat. Zemlja je lightmix, na njihovoj stranici piše da nakon tjedan dana treba počet hranit, danas im je 9. dan života. U 3 litre vode stavio sam 2ml sensi grow a , 1 ml b, 1 ml cal mag.

podijelit ću svoju ljutnju i razočaranje s vama. Za ovaj grow imao sam 12 sjemenki, 6 orange bud i 6 blue velvet. 6 tegli, u svaku po dvije sjemenke, onda bi odabrao po jednu biljku za svaku teglu. Blue velvet ni jedna sjemenka nije niknula. Završio sam sa 5 orange budova u 3 tegle, dva sam presadio odmah drugi dan. I još među njima se pojave dva mutanta flekava. Mislim da više nikad neću kupit sjemenke Dutch Passion, prošli grow od 3 euforie niknula samo jedna. A sjemenke skuplje nego zlato.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Zanimljivo:) Ja sam imao isti problem isto na Orange Bud od DP. Mjesec dana borbe i ništa nije pomagalo. Na kraju je bacio:( Izgleda da su tu nešto s genetikom zglajzali:D Sretno, i da se tvoje oporave :thumb: