U susret 21.12.2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma neeeeeeeeeee! Ta žemska pojma nema xD
Mali sivi su ljudi iz budućnosti, a Nibiru je dom rase vanzemaljaca zvanih Anunaki. Anunaki su nas stvorili kao rasu robova da za njih vadimo zlato i srebro iz zemlje kako bi uz pomoć tih metala oni mogli popraviti svoju atmosferu. Ako mi ne vjerujete, pogledajte samo ovo ludilo otkupljivanja zlata i srebra po cijelom svijetu u proteklih par godina :D
Pa kako ne znate tooooo :icon_lol:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Meni došli mali zeleni jer su culi da radim odlicnu pašticadu,sljedece godine otvaram firmu za međugalakticki biznis i nazvat cu je zvjezdani ***** d.o.o.

Ako uzgojim ponovo dobar dim ponudit cu im da zakurjaju pa cemo vidit kako reagiraju,malo me iskreno strah da ne odu u ***** i da mi ne ostanu doma dok sve ne popušu pa se još dvoumim,jerbo znaju upilat i bit dosadni,pricaju samo o hrani i picu,ne jebu ništa vec dekadama i ne podnosu nogomet.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
[h=2]HJUSTON - NASA zna više od Maja! Smak sveta će se desiti 2013, kada će će naša planeta doživeti "veliki šok".[/h] HJUSTON - NASA zna više od Maja! Smak sveta će se desiti 2013, kada će će naša planeta doživeti "veliki šok".

Naučnici NASA smatraju da će sunčeva aktivnost uništiti Zemlju i dovesti do apokalipse. Naime, periodi u kojima je Sunce najaktivnije ponavljaju se svakih 11 godina.
Ove godine su se dogodili jaki uticaji Sunca na našu planetu, a zadnji su bili tokom 22. i 24. septembra, navode iz NASA, kada su zabeležene jake solarne baklje u blizini sunčeve pege AR1302.

Tada je nastao talas nabijenih čestica, koje su već stigle do Zemljine magnetosfere, a kao posledica toga nastala je snažna geomagnetska oluja, za koju naučnici procenjuju da bi mogla trajati do kraja ove sedmice.

Aktivnost sunčeve pege AR1302 će opasti, ali će se u sledećih nekoliko godina ponovo intenzivirati, ali se rekordno opasan uticaj sunčevih baklji očekuje se 2013. godine.
Naučnici iz NASA praktično su alarmirali javnost i navode da je planeta Zemlja u nekoj vrsti "sunčeve" opasnosti.

Prema proročanstvu naroda Maja kraj sveta se predviđa 2012. godine.
[h=2] [/h]
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Necu da umrem a da ne probam Satori, BTB, BB, WW, Nepal Kush, Purple Haze :(......Naravno i ostale kombinacije....


Baj d vej, svejedno mi, kontam da ne moze biti gore, samo moze bolje biti nakon tog "smaka"
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
evo i ja da se ukljucim u paranoju xD
ne znam koliko ste upoznati,ali otkriveno je(poodavno doduse) da nije meteor 'zbrisao' dinosauruse i izazvao 'ledeno doba',vec supervulkan(kojih inace ima nekoliko na planeti)
e sad,supervulkani su tacni,maltene u sat-erupcija se desava u proseku na svakih 200.000god.(ako se dobro secam priloga)
najpoznatiji(I apsolutno NAJVECI) supervulkan nalazi se u Americi-'Yellowstone' nacionalni park.Da,dobro ste procitali,CITAV nacionalni park 'Yellowstone'
je u stvari ogroman supervulkan,koji je zadnji put pokazao aktivnost pre VISE od 250.000god.
sto ce reci
pitanje trenutka...

I samo da dodam
procenjuju da,kad se ovo cudoviste aktivira,MOMENTALNO umire vise od pola populacije na Americkom kontinentu,a ostatak sveta-narednih dana.
bice izbaceno preko milion kubnih tona lave i pepela SVAKOG minuta.
Zemlja ce se ohladiti za,barem,dva stepena u proseku(ledeno doba je nastalo kada se zemljina prosecna temperatura spustila za oko 1 stepen !!!!!!!)
manjak kiseonika
povecana koncentracija sumpora

Yellowstone Supervolcano Discovery

Yellowstone supervolcano may erupt sooner than expected

'They said that the super-volcano underneath the Wyoming park has been rising at a record rate since 2004 - its floor has gone up three inches per year for the last three years alone, the fastest rate since records began in 1923.

Read more: World's largest volcano in Yellowstone National Park to wipe out two-thirds of US? | Mail Online
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook


i tako dalje,i tako dalje....


Uploaded with ImageShack.us

majq ti 'ebem...kakva zivotinja....
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
od nibiru dalje mogu reci samo SUPERVULKANI, DIVLJANJE SUNCA, POPLAVE, POLE SHIFTING I OSTALI FENOMENI, C'MON BIATCH!! :assshaking:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma ja radim party 21.12. pa kud puklo da puklo xD
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Bilo mi dosta ovih nebuloza, pa skočim danas ujuto do svog vremenskog stroja i prebacim se tamo (tada) 21.12.2012., malo švrljam onako po lokacijama na svijetu, da provjerim jel bilo tog smaka il ne... I naravno nema, al sve puno nekih zatovljenih likova, okolo paradiraju s natpisima o nekom sudnjem danu, razni strahovi im život diktiraju. A kaj ćeš kad su tolko glupi da im neka kutija diktira kaj i kako da misle, kaj da jedu, kak da se obuku, a onda im još i ego napumpa s freak tzv. reality šouovima dok ovi razni discovery i history kanali rade isto ono kaj je MTV napravil muzici... Ah, misteriozni su putevi djelovanja mojih.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
...jedva cekam da dodje, jedva cekam da prodje...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Hahhaha lol...bem mu sve govorim sam sebi ma ništa od toga a opet kopka me hahahha ma ja cu se satrat pa šta bude bit ce ;-)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
trebalo bi u ponoc da se okupimo na forumu...ili u podne,jbm li ga
da se pokidamo
ako nesto bude-bar da podelimo zadnje trenutke jedni sa drugima.ono,vec vidim-svet se rusi,a mi se cerekamo.
de ces bolji zavrsetak od toga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.