U susret 21.12.2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
ja sam sebican pun.k..ac, mene zanima samo prezivljavanje ...sve druge opcije su iskljucene.Mozda cu zvucati kao oni preppersi ali na neki nacin treba biti spreman zastiti sebe i svoju obitelj,sigurno da se necu predati nikada i nikakvoj katastrofi. vjerovatno cu biti ismijan na forumu ...ali ja sam spreman!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
opa cupa je napisao(la):
ja sam sebican pun.k..ac, mene zanima samo prezivljavanje ...sve druge opcije su iskljucene.Mozda cu zvucati kao oni preppersi ali na neki nacin treba biti spreman zastiti sebe i svoju obitelj,sigurno da se necu predati nikada i nikakvoj katastrofi. vjerovatno cu biti ismijan na forumu ...ali ja sam spreman!

Kako si se pripremija ako tajna nije? :icon_lol:

Mislija sam zakupiti atomsko sklonište u sibiru ali kaže mi banka da mi placa ne pokriva kredit a i da mi nije neki razlog :S

Pa sma im onda reka da se *ebu i da cu naci alternativu!

Otkupljujem Nokie 33 10 na veliko i malo...ponude molim u inbox!

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Trop ti se zahebavas...neozbiljan si:) nista posebno ali sam za pocetak razgovarao sa svojom obitelji koja je jedan dio u Dalmaciji jedan dio u Slavoniji a ja u ZG.Imam kcer od 16god....jebote bojim se za njih..ja sam najstariji muskarac u obitelji...kuzis.Koliko god zvucalo kao zahebancija ovo vezano za taj datum...stari moj nevolim onaj osjecaj kada se u meni budi vuk
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
bojis se...cil ise zivot necega bojimo...bombardiraju nas strahom...šta da ti kažem...pa vecina od tog silmog straha nikad ne podignu glavu i poviku: Vota fak?

Ajmo reci da ce meteor udariti u zemlju..pretpostavimo...za vecinu nas ce to biti pogubno...jebiga...adios amigos....i cemu onda paničariti???

Ako te zbilja toliko strah i hvata te briga za obitelj, brate daj otkaz, digni bolovanje, i zajebavaj se....budi sa svojima, uzivajte...zajebavajte se pa svi grupno kad dođe trenutak suznih očiju se zagrlite i volite se....

E sad ceš m ireci...a šta ako ne bude smaka svijeta a ja dadnem otkaz ili odem na bolovanej a poslodavac me zamjeni sa nekim drugim??? e *ebat ga :icon_lol:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
ma nije me bas toliki strah..ali obitelj sam vec jednom provukao kroz sranje i nikako mi se nesvidja pomisao na jos jednu golgotu.Nisam racunao na bas takav brutalan doomsday..tu smo nemocni ali recimo da ostanemo samo bez struje i telefona vec smo u totalnom k...cu.ovo je bolji izgovor nego da sam ti rekao kako nemam mikrofon.hihihi
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
[video=youtube;MrqqD_Tsy4Q]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MrqqD_Tsy4Q#t=127s[/video]
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Tropico, zvuči ko dobra ideja za film : Prezaposleni i uspješni tip da otkaz na poslu zbog pretpostavke da je smak svijeta vrlo bizu te se posveti vremenu za svoju obitelj i odjebe uspješnu koorporativnu karijeru, da na kraju nebi ništa bilo od smaka svijeta i on shvati da je cijeli život sve šta treba bilo tu, a ne bezglavo ganjanje karijere... haha :D sry na offu

Ma mislim da nema potrebe previše razmišljat o tom, što bude bude, nije da cemo i biti u nekakvoj moci da kontroliramo neke stvari... odoh dovršit :bong7bp:
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Brat opa cupa konzumira raznorazne hejzove u zadnje vrijeme a uz njih, kažu, ide doza paranoje.:kauch
Jednostavno, imamo previše informacija.:abducted::angry015:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
Reacher je napisao(la):
Tropico, zvuči ko dobra ideja za film : Prezaposleni i uspješni tip da otkaz na poslu zbog pretpostavke da je smak svijeta vrlo bizu te se posveti vremenu za svoju obitelj i odjebe uspješnu koorporativnu karijeru, da na kraju nebi ništa bilo od smaka svijeta i on shvati da je cijeli život sve šta treba bilo tu, a ne bezglavo ganjanje karijere... haha :D sry na offu

Ma mislim da nema potrebe previše razmišljat o tom, što bude bude, nije da cemo i biti u nekakvoj moci da kontroliramo neke stvari... odoh dovršit :bong7bp:

postoji emisija na national geographic, bas je bila i neka zena neki dan koja je ostavila multimilionerski posao i pocela da skuplja hranu, vodu i oruzje
Doomsday Preppers | National Geographic Channel
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
:leafblunt:.................................................................] [...gledao sam to ......to su pacjenti ..nisam bas toliko prolupao ....ali jesam malo
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
...dolazi smak svijeta cure i decki...sta je tu je..opa cupa je u pravu...i mene je strah...sve cure koje su same, imaju papuče a ne muževe a smak svijeta sa papučama ne žele dočekati predlažem da mi se jave na pp! Očekuje vas lud i nezaboravan (ako nas raznese onda zaboravan definitivno) doček smaka svijeta, spolno ćemo općiti jedni nad drugima i biti će nam super...ako smaka svijeta ne bude vračate se svojim papučama! Svi zainteresirani nemojte čekati....broj je ograničen! požurite!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
dobro zahebavaj se ti al kada nebudes imao rizle za smotati onda ce biti...bio opa cupa u pravu:)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ne znam više...kad se zahebavam govore mi da se zahebavam....a sad kad sam ozbiljan opet misle da se zahebavam....

To istina nije...pokažite ovu poruku ženama i vidjet ćete da ovo nije zajebancija! :icon_lol:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Na taj dan sam druga smjena produženo...od 15h - 1 iza polnoći.Tako me zapade,mada mislim da ću otići ranije.
Em je petak,em ću šljakat cijeli tjedan brutalno,em ću zaželjeti zapalit džokavac na kraju tjedna :icon_lol:
Za svaki slučaj ću imati 2 komada smotana u džepu,pa ako počme smak dok sam na poslu...palim pred svima i nikome ne dam ni dima :icon_lol: zato što velika većina misli da je trava droga.
Jedino što mi ne štima...zašto smak baš u zimu ?
Što nije po ljetu pa da ležim na proplanki i gledam kako dolazi :icon_lol:
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
piva, papir, cvit, upaljac (zippo - jbg ko zna oce puvat masovno taj dan) i šaka sjema za after life :D i ofc jedna glass lulica ako se ostane bez papira u afteru :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Osjećam ga...svako jutro kad se probudim dodem na ovu temu pa trk u wc da ga osjetim...dobro je....btw ne zelim reci da je loša tema, dapače samo da je kruha i igara a onda 21,22,23 i tako dalje 12.12 vraćamo se stvarnosti i radnim mjestima, pa ćemo da proklinjemo medvjedeva i slične koji su nas lagali ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.