Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2015
10
25
13
Bok,

Da malo podijelim svoje iskustvo.

Godinama sam motao, klasika gudra i duhan.
Onda sam kupio storc & bickel planty, i tu se sve promijenilo.
Od tada vise ne motam, stavim unutra sta imam i alohha.
Puno manja potrosnja gudre, i rekao bih jace lupa! Brijem da je i zdravije!

Frendovima se bas i ne svida, oni i dalje motaju, a ja cevcim cevku.

Zivili
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons
11.05.2015
5
1
3
38
Prije par mjeseci sam kupio Arizer EQ, ali poradi ove krize s buksnom nisam imao priliku pošteno sve isprobati (količine, temperature, sorte...) no s dosadašnjim iskustvom sam prezadovoljan. Jače udara, drugačiji high osjećaj (meni bolji).

Preporučam.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ima li netko za preporučit neki pen style vaporizer povoljne cijene, a odlične kvalitete? Imam Arizer Solo, ali je on definitivno prevelik za ponijet u džepu.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Titan Hebe 2 perverzijica za malo para. Oko 60 dolara na e-bayu a imaš ga na vaporizer.si, imaju i dostavu i dobiješ potvrdu o autentičnosti ali je tamo 93 eura sa dostavom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Stvar je što ih je jako puno fejkova, zato i kažem da slovenci daju potvrdu o autentičnosti i garanciju. Ali expres i ebay teško da ti itko jamči da je original.
I te iz amerike se čeka duže od mjesec dana dok iz slo dođe za 5-6 dana.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Moram priznat da Hebe izgleda zanimljivo (da ne kazem "Hebeno" :D), ali nije puno manji od Solo-a. Tražim nešto pen style, znači doslovce veličine olovke...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Žao mi je što te moram razočarati ali veličine olovke nije vaporizer nego kurilizer jer ti skuri sav sadržaj. Za sad nepostoji niti jedan vaporizer da radi posao bez kurenja a da je veličine olovke.
Pax by ploom 2 zasad najmanji vaporizer koji nepali sadržaj na tržištu ali košta boga oca, mislim oko 300 eurića.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Stvarno nisam to znala. Sudeći po ovom review-u imam najbolji portabilni vaporizer koji trenutno postoji na tržištu (dok je Pax tek na 3. mjestu). Zanimljivo, jer ja iz svog Solo-a nisam uspjela dobiti zadovoljavajuću gustoću pare. Možda zato jer sam štedila vutru prilikom punjenja :D

Znači ovakve stvari ne dolaze u obzir?

edit:
sad sam si dala malo truda oko istraživanja i vidim da je PAX 2 manji, tj. portabilniji. Stane u šaku i može se koristiti bez usnika koji strši. Jedino ne mogu naći gdje se može kupiti u EU. Ako uzimam iz USA koštao bi nešto manje od $300, ali tu je još i poštarina te carina...izgleda da ga na EU tržištu za sad nema :(
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da takve male penove nemoj ni gledati, to nema nikakvih medicinskih benifita niti razlike između pušenja jointa i pušenja na tak šta. I jedno i drugo pale sadržaj i pune se pluća dimom. Pax 2 po meni genijalan iz svega priloženog, odlično odrađuje posao, mnogo je manji od prvog modela ali je kapacitet spremnika iste zapremnine kao kod jedinice. Usnik se aktivira dodirom ali je mnogo mali, gotovo neprimjetan. Koliko sam stigao pregledati neke EU stranice da istina je, nigdje ga još nema. Tek je nedavno izbačen na tržište pa je to razlog zašto ga ima samo u US. Ja sam otišao kod naših sponzora Headshopa i oni imaju sličnu stvar izgledom kao pax ali mi je momak koji radi savjetovao da izbjegavam sve njihove prijenosne vapove jer su kineske kopije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: the Dreamer

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Vaporizer.com ti je američka stranica tako da ide od tamo, ali opet dosta je povoljno i stranica je renomirana tako da se nemoraš brinuti da će biti fejk.