Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
aha, eee to je drugi par opanaka onda. Ali koliko vidim oni ni nemaju "pax by ploom 2" nego samo prvi model, a to ima i kod nas. Poanta je naći dvojku u EU.

Edit; Aha ima, hehe, nađoh ga, superiška ;)
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Mislim da šalju iz USA, bez obzira što je stranica registrirana u UK. Uglavnom, poslala sam im upit pa ćemo čuti.

Ne brine me to da bude fejk, nego to što se plaća carina ako ide iz USA. Ne sjećam se točno ali mislim da sam za Solo prije 3 god. platila oko 700 kuna carine! A cijena mu je tad bila kao danas Pax 2.
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
Stvar je što ih je jako puno fejkova, zato i kažem da slovenci daju potvrdu o autentičnosti i garanciju. Ali expres i ebay teško da ti itko jamči da je original.
I te iz amerike se čeka duže od mjesec dana dok iz slo dođe za 5-6 dana.

Ko ustvari pravi orignal,ja sam probao da nadjem na netu ali nisam uspeo.
Ovo jesu kinezi,kontaktirao sam par prodavaca sa pitanjem ko ih pravi,odgovor je bio MI.
Na pitanje dali je orginal,svuda je bi odgovor CLONE 1:1.
Kako nam garntuju autentičnost kad nigde nema ko pravi orginal?Što se tiče garancije to je ok.Uvek pre kupujem stvari koje su pod garancijom nego bez nje.
Moje je mišljenje da su na tržištu sve kinezi,ako grešim ispravite me i ako neko zna ko pravi orginal neka napiše.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Dizajn je made by USA/Californija a proizvodnja je u kini. To nemožeš uspoređivati sa kinezom jer se 70% top svijetskih brendova u današnje vrijeme proizvodi u kini, iako je kinez ali pod kvalitetnim nadzorom i izradom od kvalitetnih materijala. Uz garanciju ide potvrda o autentičnosti, ukoliko neki prodavač nedaje garanciju onda ga treba izbjegavati.
 

dragan1985

Aktivan Član
15.08.2014
129
313
63
:skot::Moja iskustva sa vaporizerima su nest najbolje sto se može od vutre da se dobije...obavezno treba izbjegavat kineske clone, da vidite šta je to prava gusta para bez paljenja vutre! Kod mene čistiji high i možeš da se kontrolišeš bez beda i nema paranoje..ko ima problem ,da se paranojise nakon frule nek proba kvalitetan vaporizer.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mirko Hrgovic

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Ja imam PAX 2 vec par meseci... narucio sam ga preko namastevapes.com. Pax 2 je officijalno od strane paxlabs zabranjen za prodaju van US... Ali ovi momci iz namaste su odradili neku foru verovatno imaju nekog tamo ko ih kupuje i salje... Prezadovoljan sam sa mojim PAX2 :D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja u kući ne pušim zbog dece,
Više čitam testove više se naginjem, da ovog uzmem

mighty.jpg
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
To je Mighty, trenutno najbolji prenosni vape na tržištu, a jedina mana mu je cijena.
Proizvodi ga Storz&Bickel (Volcano).

Slijedeća dva u izboru a gledajući po kvaliteti bi bili Arizer Solo i DaVinci Ascent.
Iako niti oni nisu ultra jeftini, ali ipak su jeftiniji od Mighty-a.
 
Poslednja izmena:

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Po mom iskustvu volcano je najboljI vape koji sam koristio. Mozda se ja tripujem ali ni DaVinci ni pax a ni par drugih portable koje sam probao ne daju tako cistu I koncentrovanu paru kao volcano. .
Mada portable ti daje pokretljivost sto je veliki +
:)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Jednostavno ne možeš uspoređivati prijenosni i stolni vape.
A danas Volcano nije nit u prvih 10 najboljih stolnih vapeova, ali još uvijek se drži i preživljava na staroj slavi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rade

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
mozete navest par boljih od vulcana da pogledam revieweve (desktop).
mislio sam da je volcano d best.

pogledo sam malo o ascentu i koliko vidim kod njega dim prolazi stalno kroz staklo sto je po meni veliki +.
kod mightya nije tako jel, vec kroz plastiku putuje?

lp