Vape - Generalna Tema - [Vaporizatori]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.03.2015
18
23
3
32
Ima li netko iskustva/mišljenja o Silver Surfer vaporizatoru?

Silver Surfer Vaporizer®

Planiram ovih dana naručiti, ali još razmišljam koji ću.. ovaj SS te MFLB su mi negdje pri vrhu ljestvice. Željela bih nekako iskombinirati još i neki bubbler u tu shemu, postoje razni adapteri i tako to, negdje sam pročitala da MFLB baš i ne šljaka dobro sa bubblerom...

...a i nešto mi je mrtva ova tema, vaperi, ima li vas uopće na ovom forumu? :bale
Kupi Snoop Dogg vaporizer, praktican je, kod vaporizera ni nemoras hladit paru, bit je u tome da je THC na minimalnoj temperaturi potrebnoj da bude u plinovitom stanju, ohladi ga jos malo i kondenzirat ce se pa ces ga izgubit.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
pa snoop doog pali materijal ne isparava, zato i je tak jeftin. Čim istreseš sadržaj iz njega biti će ti jasno o čemu govorim, sama garež :(
 
03.03.2015
18
23
3
32
Napominjem, nove generacije snoop dogg-a, stare su bile losije napravljene. Profi verzija ima i odabir temperature, ako stavis na najnize nemas problema.




***
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
E keramičaru onda vjerovatno misliš na G pen što je drugi svijet naspram prvog snoop doog shita. Ajde da vam stavim trenutna top 3 vape pena (prijenosnih vaporizatora) koji odrađuju posao savršeno bez imalo izgaranja i paljenja sadržaja. Osobno sam testirao dva od tri i sve pohvale za oba.

1) Pax by Ploom
Probao ga pred novu godinu. jedan veliki plus od mene za dizajn, lijepo leži u ruci, reguliranje temperature automatsko uz 4 vrste svijetlosti, spreman si za inhalirati kad svijetlo daje zeleni znak, veličina komore 0,3 grama. Kućište se ne zagrijava, jedini nedostatak bi rekao grijanje doljneg poklopca pa zna malo pecnuti po prstima.
Cijena mu baš i nije nešt povoljna, cirka oko 150 eura.
maxresdefault.jpg


2) Titan Two II - Hebe
Još ga nisam isprobao, iako imam u planu da ga naručim uskoro, vidim da su slovenci veliki prodavači ove stvarčice, cijena je zbilja pristupačna cirka oko 40-50 eura.
Uveliko hvaljen vaporizer od korisnika, nema izgaranja niti kurenja materijala, regulacija temperature automatski i manualno te uvid putem led displaya. Prijenosni vape sa najvećom komorom zapremnine od 0,4 grama. Nisam još naišao na ikakav negativan feed back za ovaj vape
20140726-IMG_4892_large.jpg

3) Da Vinci Ascent
O ovom sam proizvodu već rekao dosta, iznimno kvalitetna obrada, jednostavan pristup komori, održavanje te punjenje. Također sam ga testirao, radi savršeno bez izgaranja ili paljenja sadržaja. Osjećaj je kod inhaliranja je još bolji jer se vuče kroz staklenu cijevčicu a i cijeli vape je većinom od stakla te dijeluje zbilja kvalitetno. Regulacija temperature sa uvidom na led displayu, te mogućnost manualne regulacije.
Po mome nedostatci su robustan izgled, malo poveći za džep, lako se razbije ako vam ispadne jer ima mnogo staklenih dijelova. Trenutna cijena se kreće između 140- 200 eura.
davinci-ascent-smokazon-blog.jpg



Da napomenem još jednom riječ je o prijenosnim vapovima vrhunske izrade i kvalitete koji odrađuju posao u rangu najboljih na tržištu, a potvrđeni su kao top proizvodi za medicinsku uporabu.
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ja inace parim, tako da sam si samo kupio nastavak za mod koji imam :)

Inace nije lose, treba se malo poigrati s onom zavojnicom koja zagrijava jer je ovo stock sta stigne iz ducana prilicno lose po mom misljenju :)
Taj nastavak bas zapali biljku, i koliko god da vam to smetalo, opet nema duhana u toj cijeloj kombinaciji, tako da smo najgore izbjegli :)

Zove se Cloupor Cloutank M3, i bas je solidna stvar za zapoceti, a ako mogu nadodati, od nekoliko puta koliko sam to probao (inace zapalim bata s curom jer ona to ne voli), napucalo me skroz do vrha, nisam se mogao micati dva sata, a ne kosta preko 150kn sigurno, ja sam ga na nekoj aukciji sa ebaya ulovio :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
cloupor cloutank m3 sada možeš naći po oglasima za 80 kuna. to je samo tank i to nije isparivač iako se tak zove, i to sam probao, isto kao pljuga, sami otrovi buraz. ak to smatraš vejpom onda još nisi doživio pravo vape iskustvo ;)
imam ga negdje u ladici, a kvaliteta grijača katastrofa, budeš vidio i sam. to ti je dobro kad nemaš upaljač, niš drugo.
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ma smotaj microcoil i radi sasvim u redu, to ni nije vape nego dry herb atomizer :)

Meni se svidja, ali svatko ima svoj dojam, iako sam i ja imao los s tim serijskim grijacima, ne valja nimalo, rastaviti, smotati novo, 5m khantala kosta s onih kineskih dobavljaca 10kn i na miru si :)
 

Shlaym

Aktivan Član
10.08.2010
80
54
18
info:
Iolite svake godine u ovo vreme daje neverovatnih 50% popusta na oba aktuelna modela u zelenoj boji.
Povod je dan Svetog Patrika a sniženje traje od 12-19 marta.
Evo prilike za sve one koji su želeli,a nisu bili u mogućnosti,da na zvaničnom sajtu Iolite pazare u pola cene:
iolite_7.jpg
Stari dobri model za samo 50€
grn-1.jpg
i noviji za 65€.
Poštarina 15€,mislim da je DHL Express u pitanju ali nisam siguran.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Da sam ovo zadnje vidio par dana prije za Iolite piknuo bih si ga. Jebiga.
E sad, pošto sam otkrio vapanje i skužio da je to nebo i zemlja naspram dimljenja, uzeo bih si onaj prijenosni olovka vejp. Htio bi da ima i za vejp tekućinu jer sam našao neke tekućine s ekstraktima nekih egzotičnih biljaka s aktivnim sastojcima pa ako netko ima prijedlog što da uzmem bio bih zahvalan
Peace
Boz :sun2:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
imam ga sad vec godinama, u pocetku je bilo fora al sada mi nazalost samo skuplja prasinu. Vidjet cu mozda cu ga upogonit opet uskoro... nije to tako lose. Glavni problem je sto volim mix duhana i trave i ovisnik sam o nikotinu : (

Radi se marki DBV - Da Buddha Vaporizer (made in usa) prilicno je jednostavan i ucinkovit. Fino sve izgara ravnopravno i udara direkt u glavu : )

Inace vaporizator je istinski medicinski nacin upotrebe kanabisa koji preporuca Kanadska zdrastvena organizacija. I ko got tamo dobje recept za kannabis prvo mu preporuce vaporizator kao primarnu tehniku trosenja medicinskog kanabisa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rade
16.12.2014
353
246
43
30
Hmmm Bozga, ja te nisam shvatio dali ti zelis pariti nikotinske tekucine ili vutru? :)

Jer sta se tice vutre ne mogu pomoci, cini mi se da clanovi foruma ne dijele moje misljenje sa onim dry herb atomizerima, a sta se tice tekucina....hmmm...

Evo ovako, meni su ove bile jako dobre:
- M-Type (duhanska, malo jaca aroma)
- French pipe (na pocetku, pogotovo ako je tek smuckana ima gnjusan okus, kasnije nesto preposebno, znao sam zapaliti bata i samo to pariti jer ni jedna tekucina mi ni blizu nije takav gust napravila)
- sve zive vocne (jagoda definitivno, svi proizvodjaci rade ugl dobru jagodu, malina, lubenica itd...)
- nut mix (bademi i ljesnjaci, fin okus, malo slatkast)
-Summer clouds (na pocetku ima okus po deterdzentu, kasnije se taj okus razvije u nesto fino)

Ako imas lika za nabaljati da ti sam mijesa kao ja, onda ce ti vjerojatno nositi svjeze smuckano sve, i tada pusti barem tjedan dana da stoji jer ti tekucine ne valjaju za vejpati prvih par dana...
Vocne budu zrele puno ranije, a french pipe koji sam ti gore naveo cak ponekad treba po dva tjedna da dodje do one arome koju svi vole :)

edit: ako vas pece grlo dok pusite vjerojatno ne podnosite PG bas dobro, to je kod mene recimo problem, a u parilicima i ovim standard ducanima prodaju tekucine uglavnom sa 70%PG/30%VG.

Ja od ovog lika uzimam 20%PG/80%VG, dimim ko rafinerija, jako ugodno grlu, ali kada hodam po ulicu, ljudi se zamnom okrecu u soku i nevjerici, ako me uspiju uopce razaznati od dimnog oblaka koji za sobom ostavljam :D
 
Poslednja izmena:

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Pitam jer sam vidio da ima nekih vejpova na ebayu gdje se može samo zamijeniti kučište za "dry herbs" i "liquid" pa bi uzeo tak nešto da je odmah 2u1. Ali pretpostavljam da je to s ebaya nekvalitetno pa bih uzeo neki bolji vejp ako ima takva opcija 2u1. Ne treba mi radi nikotina jer ne pušim nego sam našao razne ekstrakte od drugog bilja (npr. e-kanna liquid) pa bi si ponekad to koristio.
No u međuvremenu imao sam Bubbleberry cvijet i bio je prvi dan proljeća pa sam si priuštio malo razonode. Pošto ne uvlačim više dim morao sam nekako iskoristiti to, pa sam se snašao ovako i bilo je vrlo vrlo efektno :D

Napravio sam vejp kućni evo par slika i mogu reći da sam se vrlo kvalitetno uvejpo :D
Ful je jednostavno:
1. Nabaviti bočicu od 10ml od nekog eteričnog ulja (oprati ju i očistiti)
2. Skinuti s kemijske olovke ovaj donji dio
vejp1.jpg
3. Usitniti bilje i staviti u bočicu, ne previše nego taman da se ima za nekoliko dobih hitova
4. Staviti u bočicu dio kemijske - grlo i širina kemijske točno odgovaraju da ne propadne do kraja
vejp2.jpg
5. Zagrijavati s upaljačem donji dio dok se ne stvore pare i onda fino povući te pare kroz cijevčicu od kemijske, ne povlačiti prejako da se ne povuče bilje.
6. Mogu reći da šljaka vrlo vrlo dobro :D
Napomena - ne zagrijavati hladnu bočicu, treba ju uvijek malo ugrijati jer kad da se zagrijava hladna moglo bi puknuti staklo
Peace
Boz :sun2:
 
Poslednja izmena:
08.03.2012
19
4
3
33
=
@money491 ,koliko ti odprilike traju bat.?
I je l nije problem posle ih naci i zameniti-mislim jesu neke standardne...

Kad sam ga kupio, baterija je trajala 10 min. Sto ga vise i vise koristim baterija sve vise i vise traje, sad traje 40 min kako i pise u uputstvima da bi trebalo bit. To mi se jos nikad nije desilo s niti jednim uredajem. I ja govorim o starijem modelu Da Vinci-a, a ne o novom Ascentu
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Meni je pre par dana stigao PAX2 by Ploom... Mogu reci samo reci hvale za njega... Baterija mi komotno drzi 1.5h - 2h aktivnog koriscenja... komora mu je malo dublja od pax-a tako da otprilike moze da stane nekih 0.4g.... dosta je manji od svog predhodnika i ima za 30% jacu bateriju... 4 moda zagrevanja.... sense lip tech koja prebacuje na stand by mod ako uredjaj nije koristen 30 sec....

pax3.jpg


kompletan review mozete pogledati na