Vec me predugo drzi-pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2013
6
3
0
Pozdrav,nisam neki pusac,i do sad nisam nikad probao neke opojne droge,dzoint sam probao par puta ali vrlo malo tako da ga nisam ni osjetio,medjutim u petak na subotu sam izgleda potrefio neku jaku travu sa prijateljima i to mi je puno udarilo u glavu,znaci prvi put,poslije toga me je uhvatila i panika i sta znam jer se nikad do sad nisam nasao u tom stanju.Problem je sad u tome sto evo vec treci dan nisam 100 % normalan xd svaki dan je hajmo reci bolje,ali evo recimo osjecam se pospano i u glavi mi se stvori zamor u kratkom vremenu.Necu se testirati,ali sam kupio aktivni medicinski ugljen,pijem ga vec jedan dan i ne primjetim neke razlike (do sad 4 tablete),pa cu nastaviti da popoijem ovo sto imam (ostalo jos 11).Pa me zanima da li mi moze neko reci od iskusnijih,hoce li mi ovaj umor i pospanost brzo proci,i da li imaju nekih savjeta sta jos uzimati kako bi mi to sto prije proslo jer imam obaveza prema faxu,a ovako pospan tesko da cu uspjet ista naucit xd
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
druze ti se istripovo gadno al samo u glavi,lupi sebi samar i reci "alo bre tripujes" i sve bude ok.i nema sanse da te drzi 72h,zato ti kazem trip u glavi,paranoja bla bla...samo kazi sebi da je sve u redu i da vidis cuda :D
p.s. med ugalj cisti creva i zeludac,ne pomaze oko thc-a koji iz pluca ide u krvotok pa pici ka mozgu...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
...i ostavi se aktivnog ugljena, on nije nimalo zdrav da se pije u toj mjeri. rKj420 ti je sve ostalo rekao, ljudska psiha radi čuda :thumb:
 
03.09.2013
6
3
0
ok hvala vam na odgovorima,mislio sam reko da ce mi ovaj ugljen izbaciti to sranje iz krvi pa da vise necu imati problema,znaci njega vise da ne pijem dzaba,i nadam se da ce me vratit u normalu,ma inace nisam nikad,al et poslije ovakvoga stanja garant vise necu ni pokusati :)

edit:a jel ima nesto sto moze istejerati iz krvi? i hvala vam
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.380
2.598
ma sta si ti to pusio pa te drzi tri dana..jbt ovo ulazi u paranormalnu sferu ili si ti hiperosjetljiv na rizlu sto nisi 100% ili su ti uvalili neku kemiju u sokic hahah sto isto nema smisla.
ja bi reko da ti lupas gluposti i plasis neiskusne.
koja crna tri dana jbt pa mene jedva drzi tri frtalja sata a za pljugu od tri dana bi dao po penzije.
Mogao si lijepo pitati...cujte Vutrici hebe me stari i oce me voditi na vadenje krvi ..oce mi pomoci ugljen a ne tri dana te drzi :knockknock:
 
03.09.2013
6
3
0
ma ja mislim da je problem sto mi je to prvi put,a i imunitet mi nije nesto,pa reko mozda zbog toga,ne kazem ja da mene jos drzi nego brzo se umaram i glava me brzo zaboli,a sad dal se to podrazumijeva pod "drzanjem" ne znam xd pa se zato raspitujem kako da istjeram iz krvi i onda mislim da ne bi smio imati ni takvih problema,citao sam ovdje na forumu da taj ugljen cisti,pa sam zato i kupio te tablete da vidim moze li mi pomoci,ali evo vidim da neki kazu da ih dzaba pijem,nadam se da me razumijete i izvinjavam se ako sam se izrazio na nacin,za koji neko misli da nije normalan il sta znam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe
03.09.2013
6
3
0
ok brate,necu vise ga vise ni piti,a moguce da mi je to u glavi,jer stalno mislim o tome,jos me i ovo brine,pokusacu kako da ne mislim o tome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Zajebancija to vama.. ali.. pogle sta sumnjiva, losa trava radi.. potpuno krivu sliku o travi opcenito..i ne samo ovom liku.. lose prvo iskustvo daje dozivotne nepusace koji strahuju da ce se opet isto ponoviti..i imaju predrasude i negativno misljenje jer za bolje neznaju.. i to me rastuzuje..
 
03.09.2013
6
3
0
evo malo mi je bolje,sve dok ne mislim o tome sve je bolje,ma hajd ne zamjerim ja ovim saljivdzijama,da mi je samo da budem 100 % normalan,ali kako ide koji dan sve je bolje,a u pravu si @Sativa Diva ,moguce je i da je do trave,mada ja sam rekao nikad vise,da je od zlata.ko hoce da je proba savjetovao bih mu da to ne radi,ali to je iz mog iskustva,mozda sam jedan u milion sto kazu,al eto ovi sto su navikli njima nije problem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
27.04.2013
22
9
3
Molltaler Glecher
Tu ganđu kaj je majstor duvo,mi koji duvamo svaki dan 2-3 grama sa curom ili frendom,mi bi se malo jace zakašljali,u našoj krvi imama toliko thc koliko frenky nema nikotina u sebi i normalno je da će ga okrenut naglavačke..Ja imam 30 godina i duvam od 14god svaki dan,i kad sam poceo duvat s 14god nakon prve frule sam rigo 4 sata,i poslje toga pusio sam ko turčin do 21god,dnevno s 3 frenda 25 grama nekad kroz noc 50 grama ali smo zato pojeli 500pizza tonu čokoladica i popili more soka i lupali pleyku 24h..Trebaš se dobro najest i napit pa onda zapalit trubu i nema onda paranoica,mucninica i itd..A za ćišćenje ti je najbolje sta kaze vutragenjo sportivica i samo puno mlijeka,mlijeka i mlijeka!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ