Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
'Vidim da je to pitanje jako popularno, pa na njega moram odgovoriti. A odgovor je – ne! Zaista ne mislim da bi ta strategija bila dobra za oporavak našega gospodarstva', kazao je Obama.

Kada bude možda, radovaću se.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
dok god je kod nas crkva na vlasti nema ni teoretske sanse da se pocne o tako necem razglabat.. kod nas idioti jos postrozuju zakone.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A pogledajte komentare na ovo gore zadanje što je postano o legalizaciji zbog recesije, ljudi toliko zatupljene debilčnine da to nije normalno.
Upo mi u oko jedan, najviše ih neki lik zerdav ostavlja nabrijanih debilnosti

WWW VUTRA. ORG= narkomansiki forum koji treba zabranit

A ovako razmišljanje kad pročitam mi je jednostavno tužno

Slijedeći put kad vidim napušenu spodobu na ulici, bio on student ili branitelj s PTSP-om polomiti ću mu picku. Majmuni napušeni, smrdljivi, nakaradni, pogledajte se na što ličite. Vi niste ljudi nego napušena stoka bez budućnosti. Impotentni ste, zavedeni, tupi i smiješni..Da smiješni ste s tim jointima u ruci, ja vam se smijem, odraslim majmunima koji dime jer nemaju pametnijeg posla u životu i govore drugima da puše jer alkohol ubija. Jadnici jadni, žalim vas i vaše klince i bližnje jer ste napušene pizde, zalutale ovčice. Konjine od 3 banke tupih izraza lica koje kupuju travu i rizle - pogledajte se hrvati. Za k urac ste..i da, prava gospoda uživaju u tekućinama jer znaju..a vama ostaje dim i smrad, onih 5 min. prije nego padnete u ništavilo i dan vam propadne za k urac..popušite joint da da i zaboravite da ste ikad bili živi na današnji dan..jako smiješno konjine majmunske, baš smiješno....crknite
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
bas gledam koji tupani... onaj "ej majmuni" je takav seljo da je to strasno...
pa za takve postoje ustanove, sta on radi na slobodi?
da mi je znat ko mu je pokrenio browser, sumnjam da je i za tako nesto sposoban.
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Stvarno je za smijanje:
A neka Lasta se dobro upustila u razgovor i napisala:

"Kod nas je već skoro pa legalna! Policija zna gdje se uzgaja i poduzima ništa.Samo nadgledaju, kažu trebaju krupne ribe a ne poljoprivrednike. I tak fino u mom kraju svi puše i nitko nema bolova!"

Pa gdje je to? da se odmah doselim!
ovo je najače
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
zerdav19.04.2009. 13:48
zg malisan pizdo jedna sutra idem kod šefa po nalog za dobivanje ip adresa sa servera na koojem je vutra.org i informacije o vlasnicima a onda čete na*****i a koliko ja vidim to je forum za sve sa prostora bivše juge tako da će pasti cijeli balkanski lanac narko miljea.


zerdav19.04.2009. 13:44
zg malisan idiote da te se ja dohvatim bio biš pun hematoma


zaratustra19.04.2009. 15:13
nije istina da se od marihuane ne umire Bob Marli je samo jedan od mnogih koji su umrli od predoziranja marihuanom.

ej majmuni;19.04.2009. 15:27
tješi se s tim, kad te sretnem napušenog i zgazim ko muhu

zerdav19.04.2009. 17:08
tetrahydrocanabiol nikakav ssl sistem enkripcije podataka vam ne pomaže kako dobijmo nalog za IP adrese pedofila tako možemo i za vas narkomane sa vutra.org evo več sam kontaktirao krunoslava borovca i on se več dogovorio sa šefovima policije drugih zemalja a čiji građani su članovi Vutra.org i uskoro čemo poslati vlasniku servera zahtjev za zatvaranje vutra.org stranice zbog kriminalnih radnji i ispis IP-adresa i imena vlasnka stranice.


zaratustra19.04.2009. 17:14
uopče nije istina da je marihuana bezopasna ima puno slučajeva smrti zbog predoziranja marihuane naj poznatiji su slučajevi Boba Marlija i Tupaca (2Pac)

zerdav19.04.2009. 17:20
pazite se jer će te na***** ko žuti

zerdav19.04.2009. 17:21
Posjetitelj_21756 jedini napušeni tu si ti pa ne shvačaš u kakvim govnima se nalaziš

zerdav19.04.2009. 17:22
Posjetitelj_21756 može samo naštetit svijetu a bolesti može samo izazvat a ne izliječit

zerdav19.04.2009. 17:23
Posjetitelj_21756 ti si jedan obični smrdljivi narkoman crvenih očiju

Posjetitelj_2175619.04.2009. 17:24
da reci nam koju bolest uzrokuje marihuana?


zerdav19.04.2009. 17:25
Posjetitelj_28608 rak pluča, gubljenje pamčenja,opadanje IQ-ua i tešku ovisnost

zerdav19.04.2009. 17:25
u jednom jointu ima više otrovnih tvari nego u kutiji cigareta

zerdav19.04.2009. 17:29
Posjetitelj_28608 to tvoje su obične ne znanstvene narkomanske spike pitaj pravog doktora marihuana izaziva tešku ovisnost i nakon određenog vremena se prelazi na kokain i heroin i jedan joint ima više štetnih tvari od kutije cigareta jer u marihuani ima više ljepljive smole nego u duhanu.

zerdav19.04.2009. 17:31
Posjetitelj_21756 to su vaše narkomanske spike ta vaša istraživanja su plačena od dilera i nisu priznata od strane znanstvene javnosti .

zerdav19.04.2009. 17:34
pitaj bilo kojeg normalnog doktora pa će ti reč da marihuana izaziva tešku ovisnost i permanentno uništava pamčenje a jedan joint sadrži više štetnih tvari od kutije cigareta. kod konzumenata marihuane se točno vidi da im je mozak izgoren


zerdav19.04.2009. 17:37
može te vi srat šta hočete ali vi sa vutra.org možete očekivat pretrese kuća i stanova u slijedeča dva tjedna.


19.04.2009. 17:40neki bez nicka
shizofrenija.....multipla skleroza...gubitak kratkotrajnog pamćenja...lijenost...bezvoljnost...napadi tjeskobe...anksioznost....društvena neprilagođenost....impotencija....atrofija....uništenje moždane ovojnice....oslabljen vid....gubitak motoričkih sposobnosti....neurobolesti...psihička oboljenja...paranoje....podvojene ličnosti....strašila...spodobe....duhovi...aveti....poltergeisti....demoni srvenih očiju....neljudi....zombiji.....



haklprije 6 h
ove koji su sa legalizaciju treba u zatvor na 20 godina strpat






:rofl::rofl::rofl:
:teethysmile::vomitwar::sick:
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
A sa kakvim Zadrtim Likovima mi moramo djeliti ovaj svijet pa to nije normalno.....
Ali naj Quote je
zaratustra19.04.2009. 15:13
nije istina da se od marihuane ne umire Bob Marli je samo jedan od mnogih koji su umrli od predoziranja marihuanom.
LOLČINA...
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Hebote koji ispizdeni lik...hahaha...koja ROFLČINA, a volija bi ga i upoznati, da mu uvalim svoju mesnu strucu u zatucanu guzicu:2flip:, a i ostalim maloumnicima !
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
zorg555
stari kaj se tebi strgalo?kaj to tebe tak boli u zivotu?jel te mama nije voljela ili te tata dirao gdje nije trebao?u cemu je stvar? kojeg doktora treba pitati?mislis onoga koji je za vrijeme svog studija popusio vise nego sto si ti na slikama vidio?gle i nemoj se ljudima tu prijetiti jer za prijetnje se isto ide u zatvor.ili se plati masna kazna.a ti bas i nisi anoniman u www pa te nije tesko naci.zbog tuzbe mislim...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
prsmiješni gledao sam juče
kaže preko IP adresa lol kao svima statične jel :icon_lol:

lik je preglup i za pandura
ili neki crkveni paćenik
ili neki banovani gedora travanda
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
balcan_smoke je napisao(la):
prsmiješni gledao sam juče
kaže preko IP adresa lol kao svima statične jel :icon_lol:

lik je preglup i za pandura
ili neki crkveni paćenik
ili neki banovani gedora travanda


ISP cuva logove bez obzira na to sto nije staticka IP, samo nemam pojma kolko dugo..
bas bi mogo pitat kolegu u t-scumu..

btw, di je hostan vutra.org?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
daleko od naših prostora. Da, provider čuva logove ali nezna koji su podaci slani prema forumu jer su enkriptani sa SSL-om
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ja bi reko negdje prekooceana, gledajuci od mene ( sudeci po infu koji mogu dobit iz primitivnih alata tipa tracert i ping te contact infoa enoh.... )

znam da su enkriptirani podatci, ja sam samo morao iskoristit priliku da velikom poglavici ajtuk tumača kazem nesto "pametno"
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Tako da teoretski panduri mogu dobiti sudski nalog za ispis svih IP-eva koji su posječivali vutra forum i znati čije su IP adrese, ali neće imati pojima šta ste vi radili na stranici niti iza kojeg ste nicka, tako da im je to beskorisno. Najviše što će dobiti je informacija o količini prenesenih podataka od vas prema vutri... šta je opet informacija koja ništa ne govori.

Jedino šta se u najgorem slučaju može dogoditi sajtu je da panduri potegnu svoje veze sa zemljom u kojoj nam se nalazi server i da na neku foru nagovore providera vutra.org da ugasi stranicu. Ali i s one strane na serveru podaci su enkriptani i našim članovima nemogu ništa ni na koji način pa da su i regani sa svojim pravim osobnim podacima. A ako ugase sajt, hvala Bogu u svijetu postoji milijuni servera i preko noći podignemo novi u nekoj drugoj zemlji, uploadamo backup i opet sve po starom.

Mislim da se ni groweri nemaju čega bojati u postanju svojih dnevnika jer panduri si sigurno neće uzeti toliko vremena i organizirati neke komplicirane akcije da bi došli do nekoga tko si je doma posadio 2-3 biljke za vlastite potrebe... a sud bi čak to možda i odbacio kao beznačajno djelo. Ljudi nema mjesta paranoji, a ove idiote ispranih umova pustite da seru koliko ih volja.