Vutra Špricana DMT-om

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
ne verujem da je iko prskao vutru dmt-om, nikad nisam cuo za to...a i nema poente.:)
mislis na changu(nick:p)...to ti je mesavina trava, koja u sebi ima dmt...rad je slican, sustina je ista, samo changa kao da produzi taj rad, to jest, nakon tripa ostaje par sati osecaj cistitne duha, nepomucenosti, spoznaja eke cudne lepote i smirenosti...cist sinteticki dmt je kao bandzi jump, dok te changa malo mirnije uvede, ali svkako da je intenzitet tripa neverovatno jak kod obe vrste konzumiranja, i glavna voznja traje 5 -10 min...naravno, duzina tripa od "samo 5 minuta" moze da zavara nekog ko nije probao, ovde se radi o iskustvu "izvan vremena i prostora", to je jednostavno putovanje u vecnost na raketni pogon.:) neverovatan energetski naboj, koji u isto vreme moze biti prozet neverovatnom smirenoscu i cistinom svesti, oslobodjenom od svih brbljanja i bulshita svakodnevnih misli...
sto se tice nacina konzumacije, pusio sam je i pomesanu sa vutrom, medjutim, to je jednostvano bacanje trave...plus, dmt ima specficno odvratan ukus pakla, a savutrom bude jos odvratniji.:) licna preporuka je da se mesa sa chajem od kamilice, mnogo lakse se uvuce dim, sto zaista nekim ljudima nije lako...takdje, ne pusis u dzointu, nego na lulu, i ne izlazes direktnom plamenu, nego posolis kamilicom odgore.:D
sto se zavisnosti tice...mislim da je tesko da se navuces, moras biti bas budala.xD ja ga vec poslednje 3 godine konzumiram samo na trens festvialima,uglavnom changu, i iskljucivo samo to i travu, preko godine ni nemam neku potrebu, npr, cuvam jednu dozu vec 10 meseci, nikako da mi dodje "taj" momenat...
 
08.01.2016
2
0
1
33
Dmt je nesto posebno i cisto sumnjam da bi ga mjeso sa travom, ali sam cuo da biljka pelin kad se pomjesa sa travom da izazove hallucinacije. Dmt je kratak ulazak u drugu dimenziju kao novo rodenje. Volio bi da mi neko potvrdi ovo za pelin i vutru.peace
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Pelin je otrovan u velikim dozama koliko ja znam a ti pretpostavljam neznaš kolika je to velika doza pa rađe nemoj ni probat. Drž se onog šta je provjereno. Imaš forum majka.hr pa tamo pitaj oni če ti više reč jer sigurno više znaju o tome nego mi vutraši. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zdaga
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.