Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
What a BLEEP do we know?

Extra je !!! Sve preporuke i od mene !

Ne znam da li je neko do sada pomenuo dva najnapušenija lika na svetu, Cheech i Chonga, ako nije sramota!

cheech77019.jpg
cheech-and-chong-photo-cheech-and-chong-6204277.jpg

842~Cheech-N-Chongs-Up-In-Smoke-Posters.jpg
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kido sam se od smijeha, pado sa stolice i tak,
jako dugo se nisam tako nasmijao.
stvarno si je svašt dozvolio,
najjaèe mi je ono u hotelu kad se vijaju goli i kad je bio u crkvi lol, .....mr.jesus...... he he eh he
he

a jel neko gledo drawn together i american dad to su cartoons (a drawn gether je reality cartoon prebolesno
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
American dad je do yaya. Ovaj drugi nisam gledao.
Šta je to?

Kad spominjem Amerikan Deda moram i da spomenem Femili gaya. Oduševljava me, trenutno mi je no1(ne kažem da je bolji od SPa, veæ da ga trenutno više gotivim).

I Futurama isto kida :)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ako je on american dad onda sam ja SUPERtataSBaLKana
he he he
drawn gether probaj dlodat preko emula il tak nešt
imam na cedeju probaæu uplodat pa si skinite trje 20ak minuta brijem da nema puno bajtova
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ma napljugan sta god da gledas je preopako...ako gledas nekaj ozbiljno...vjerovatnost je da su svi toliko napljugani da cete samo izmisljat parodije na scene i vristat od smjeha...ako gledate napusantski film...pa tu se nema kaj objasnjavat...vjerovatno u svakoj sceni u filmu di ekipa iz filma mota/duva to ce vjerovatno i vasa ekipa radit....

al ako ocete bas da se nabroji nekaj...
predlazem vam matrix,mi smo vristali na sve dijelove,mozete i lotr...isto vristaona(ali vam se spava na nekim djelovima)...predlazem how high,half baked,i fear and loathing in las vegas,chic and chong...neznam fakat...ima previse filmova za napusante...

e da...teletabisi su zakon dok ste naduvani...pokemoni isto...psyduck je na tripovima xDDD
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Yami_Raziel je napisao(la):
ma napljugan sta god da gledas je preopako...ako gledas nekaj ozbiljno...vjerovatnost je da su svi toliko napljugani da cete samo izmisljat parodije na scene i vristat od smjeha...ako gledate napusantski film...pa tu se nema kaj objasnjavat...vjerovatno u svakoj sceni u filmu di ekipa iz filma mota/duva to ce vjerovatno i vasa ekipa radit....

al ako ocete bas da se nabroji nekaj...
predlazem vam matrix,mi smo vristali na sve dijelove,mozete i lotr...isto vristaona(ali vam se spava na nekim djelovima)...predlazem how high,half baked,i fear and loathing in las vegas,chic and chong...neznam fakat...ima previse filmova za napusante...

e da...teletabisi su zakon dok ste naduvani...pokemoni isto...psyduck je na tripovima xDDD

Kak si mogao zaboravit Zmajevu kuglu.... :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
06.02.2007
15
0
0
dok sam napljugan zabavni su mi stariji kineski japanski i tako filmovi koji imaju loshu sinkronizaciju.
A neznam dali je itko spomenuo KUNG POW inače parodiju bas na takve filmove.
Svakako pogledati.:icon_lol:
Toplo preporučam
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
imas_sta_para_jarane je napisao(la):
Ah da, vidim da niko nije spomenuo ovaj:

Super Troopers
http://www.imdb.com/title/tt0247745/


odlican film, obavezno pogledati...

ima jos jedan film od tog lika, koji isto obavezno pogledajte, beerfest se zove, a na kraju pise da uskoro dolazi i potfest...

mislim da o radnji netreba puno pricati, jer se iz imena zakljuci... uglavnom, spaljeno...

nego, ja bas ne volim gledati takve komedije bas previse...

evo, jucer sam se nadimil i gledal sam film the prestige, film za razmisljanje i treba ga se pratiti, a to mi najbolje ide kad se napusim...

http://imdb.com/title/tt0482571/

trailer
http://www.youtube.com/watch?v=Pxa_GPWRXLQ

inace, nisam dimil protekla 2 tjedna, tak da sam se ubil s 2 pljuge...
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
"How High"je remek djelo ja sam se kocio od smijeha ko ga nije pogledao preporucujem mu ovaj film odlican je. A pogledajte filmove od Jim Carrey-a kad ste prepuseni molim vas ukocit cete se od smjeha