Vutra festival - filmovi za gledati dok si napušen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
A pogledajte filmove od Jim Carrey-a kad ste prepuseni molim vas ukocit cete se od smjeha

Me,myself and Irene --- Onaj deo kada mu je polomljen nos i pisti non-stop ili ono sa kravom...

Cable Guy -- prebolesno...

ITD...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Naked Lunch (1991)

Apsolutno najbolesniji film koji sam gledao...

Twisted Film concerning twisted minds
 
14.12.2006
18
0
0
40
friday (ice cube)
next friday (ice cube)
fridaz after next (ice cube)

verujte mi opasno napuseni filmovi puni najbolje zike

pa su onda tu

vec pomenuti Batterfly Effect (aston kucher) drzi te u neiyvesnosti do kraja, jedan od retkih koji me ni u jednom momentu nije ubedacio bar malo.

house of 1000 corpses vrlo vrlo bolestan film grupe rob zombie

lock, stock and two smoking barrels je neprevazidjen, cak sam odvojio kintu i kupio original film i muziku iz filma

volim sve od edward norton-a (fight club, 25, hanibal lector, ...)


a da vam ne pominjem crtace koji me opasno dizu, kad sam gledao road to eldorado iskidao sam se na delice od smeha. zato sam i poceo da sakupljam crtace

blow sa jony depp-om je vec klasika za nas, odabrane.

jedan dan sam uzo sva tri dela lord of the rings i odgledao sam ih zaredom sve, e to vam je filmski fest od tri filma.
 
14.12.2006
18
0
0
40
nisam gledao nastavak, devil's rejects, moram da ga nadjem da pogledam jer sam se prvim delom odusevio. thanks

ako imas jos koji takav reci da ga potrazim.
 
27.02.2007
2
0
0
35
ja sam se sad nadimio i gledat cu Totalno napuseni svakako prepopurucujem film jer gledam ga vec stoti put i uvijek mi je zakon.pogledajte i ne budi zao dok ispijes đus u nepoznatom predgrađu.Pozdrav
 
07.04.2007
1
0
0
37
Monty Python. Bilo koji dio. Preporučam http://www.imdb.com/title/tt0071853/

Film je snimljen za cca 200.000$, vecinu peraje su ima dali Pynk Floydovci...
Po meni je najbolji film ikad.

Napušen ga gledao 3 puta, normalan 2 i svaki put pauzirao da obrišem suze od smijanja.
Pogledajte samo citate s ovog sitea koji sam vam dao. Mrakača...

:thumb: